İNSAN IRKI, BÜYÜK TEHLİKE ALTINDA!!

İNSAN IRKI, BÜYÜK TEHLİKE ALTINDA!! 

 

Ekonomi Biliminin kalbi paradır. Ekonomi Bilimi içinde gerek ders kitaplarında, gerekse basılı yayınlarda ülkelerin para basmalarıyla ilgili bilimsel açıklama, formül yada kural bulunmamaktadır. Böyle bir bilgi yada açıklama yoktur. Okullarda kalbi olmayan bir ekonomi bilimi öğretiliyor ve uygulanıyor. Durum böyle oluncada Ülkeler, hiçbir formül, kural yada bilimsel dayanağı olmadan istedikleri kadar para basabilmektedir

 

Yaklaşık 10 Yıldır ısrarla, mevcut para sistemi çöktü, yerine tarihte her zaman para birimi olarak kullanılan ALTIN, tıpkı tarihte olduğu gibi para olarak kullanılacak diyordum. 


Dünyayı yöneten bazı Elit Aileler, bundan yaklaşık 100 Yıl önce, para olarak kullanılan altını kaldırarak bunun karşılığında sertifika vermeye, daha sonraları da Amerikan Dolarını altın karşılığı basmaya, 1971 yılındada Amerikan Dolarının altın ile illiyetliği yani bağı koparılarak ve kontrolsüz bir şekilde para basılarak bu günlere gelinmiştir. Kısaca, her şey dünyayı yöneten bazı Elit ailelerin kontrolü altındadır! Bu aileler, büyü, sihir, metafizikle uğraşmayı severler. Bahis, şans oyunlarını, spekülatif amaçlı tüm enstrümanları kullanmayı severler. İstemedikleri kişileri itibarsızlaştırmayı severler. Terör eylemleri yaparak ve suç işleyerek, bu suçları başkalarının üzerine yıkmayı, insanların düşüncelerini yönlendirmeyi, algı operasyonu yapmayı severler. Bu aileler bilimi ellerine geçirerek, bilimi kendi amaç ve çıkarları doğrultusunda kullanmayı severler. Yine dünya gelirinin büyük bir kısmını elde ederler. Kendilerini üstün bir ırk olarak görürler. Kendilerinden hariç insanları böcek gibi ve köle olarak görürler. Dünya gelirinin çok az kısmını paylaşan her şeyden habersiz büyük bir insan kitlesinin ellerine kalan çok az parayı da çeşitli spekülatif hareketlerle son kırıntısına kadar almayı çok severler. 

 

Her şey, onların kontrolü altındadır. Kendi çıkarlarını güden katı kurallar, her yerde göze çarpmaktadır. En önemlisi ise, insanların araştırma, gözlemleme ve inceleme yapması istenmemektedir ve bunların önü kapatılmaktadır. Kurallara uyan, sorgulamayan ve itaat eden insanlar yeğlenmektedir. Kısaca, günümüzde insan ırkı büyük bir tehlike altındadır.. 

 

 

                                                                               SEVGİLERİMLE. 

                                                                           Hasan  Yaşar  Özfidan. 

                                                             Uluslar arası LL.M. Hukukçu – Ekonomist. 

                                                                             Araştırmacı  Yazar. 

 

 

Email: hasanozfidan1@hotmail.com 

Ödül Alan Çalışmalarımı Topladığım Site: www.ekonomikcozum.com 

Köşe Yazılarım:  www.haberx.com 

 


Coronavirus (Covid-19)

  • 176,556,863Coronavirus Vaka Sayısı
  • 3,813,447Ölü Sayısı
  • 12,181,410Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 19:40

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar