TSK > KKK > DZKK > HVKK > ?

      Dün sanal dünyada gözlerim ile gezerken,TSK nın invanterine almak istediği,tamamen yerli yapım bir savaş uçağının similasyon görüntülerini izlerken dikkatimi çekti,uçak havada iken,ne tekerlek,lastik,ne füzeler,ne de başka bir çıkıntı görünmüyor.! Enteresan bir dizayn diye düşünürken,aklıma,askeri protokolde hava kuvvetlerinin neden üçüncü sırada olduğu sorusu geldi.

      Cevabı basitti bilen için. Çünkü ilk savaş karada olmuştur o sebebten dolayı,kara kuvvetleri protokolün ilk sırasında yer alır,savaşlar denizlere gemiler,tekneler icat edildikten taşınmıştır,protokolde ikinci sırada denizciler yer alır,son sıra havacılara verilir protokolde,çünkü havada savaşa bilme becerisi diğer iki kuvvetin sonrasında gerçekleşmiştir. Yani üç orgeneral düşünün,üçününde TSK ya girişleri aynı,beyin,bilgi beceri aynı,rütbe aynı,ama eşit sayılmıyorlar askeri literatürde. Karacı olan diğer ikisininde komutanı,denizcide havacının üstü.

      İşte o savaş uçağı videosunu izlerken ,yukarda kısa açıklamasını yaptığım emir komuta zincirine 22. yüzyıla ilerlerken yeni bir kardeş gelebilirmi sorusu geldi.! Kara > Deniz > Hava > ?

      Gelin birlikte bu konu hakkında biraz kelam edelim. İsteyen fikrini yazabilir. Çünkü benim aklıma gelen 4. Kuvvet Komutanlığı henüz resmi olarak dünya üzerinde hiç bir ülkede yok.

      Dostlar,ben her müslüman gibi gaybe iman ederim.Görünmeyenlerinde olduğuna inanırım.Metafizik varlıkların olduğundan zerre şüphem yok,Ve insanoğlunun,hem Hak kın tarafında Allah için kılıç sallayanların hemde Batıl ın tarafında olup şeytan için kılıç sallayanların bu varlıklarla bir şekilde iletişime geçebildiğine,kontak kurduğuna kesinlikle inanıyorum.

      Henüz dünya üzerindeki insanların bu tip mevzulara hazır olmadıklarını düşündüklerinden mi ,yada bu konuların ispatlı şekilde canlı yayınlarda gösterilmesinin,yıllarca savundukları materyalizmin ve binlerce fikirlerinin çöp olmasına sebebiyet vereceğindenmidir nedir,direk açıklama yapan kimse yok. Lakin bir çok batılı ülkenin,buna ABD dahil,örtülü ödenekten,parapsikoliji,metafizik çalışmaları için bütçeler ayırdığı medya ya düşdü,hemde çok kez.

      Büyük ihtimal,yakın zamanda amerikan malı çakma uzaylılar dünyaya getirilmesi yada hologram İsa Mesih in Vatikan ın duman çıkan bacasının üzerine indirilmesi ile kutuyu açacaklar ve metafizik Kuvvet Komutanlığının ilk resmi açılışını,açıklamasını yapacaklar.

      Bunları neden yazdım. Çünkü TSK nin çok sessiz ve reklam yapmadan bu Metafizik Kuvvet Komutanlığı MFKK nın biriminin temellerini attığını varsayıyorum.! Nedenmi kendimce bu kadar eminim,düşünün arkadaşlar,ahir zamanda yaşıyoruz,son büyük savaş yaklaşıyor,haliyle kıyamet günüde uzakta değil. Bu da ne demek olabilir.? Kara da,Deniz de,Hava da savaşın her türlüsünü icra eden Ademoğlu, metafizik alemide içine alan son kuvvet komutanlığının da iştiraki ile kozlarını yeniden paylaşacak.

      İslam dinin de, savaş sırasında, yardıma gelen meleklerden bahs edilir,Allah ın gök ordularından,şehid lerin aslında ölmediğinden bizim öyle zannettiğimizden bahis geçer,bunların tümü ayetlerle sabittir. Kuran ı Kerim ışığında bile tabi en doğrusunu Allah bilir,askeriyede böyle bir kuvvetin,birimin oluşturulması gerekliliği bile gizli özne ile anlatılmaya çalışılıyor sanki.! Ben ,ülkemizin ilk Metafizik Kuvvet Komutanlığı MFKK nın Kara,Deniz,Hava Kuvvetlerine 4.bir kuvvet olarak hemde resmi şekilde eklemlenmesi taraftarıyım. Neden olmasın.? 

      Arkadaşlar hele bir düşünün,böyle bir durum gerçekleşirse,memleketteki müzmin chp muhalefeti neler der neler yazarlar. Ama Menemen deki o , bana göre dönemin iktidarının parmağının olduğu Kubilay ın katl edilmesinin mazeret gösterilerek doğuda,batıda,kuzeyde,güneyde ne kadar Allah dostu,kalbgözü açık(siz bu kalbgözü açıklığından,rahmetlilerin,metafizik alem ile kontağa geçebilecek seviyede ilme sahip olduklarını anlayın) ulema varsa toplanıp asılarak yok edilmesinin asıl sebebini bilmezler. O insanların çoğunun,kurulmasını istediğim Metafizik Kuvvet Komutanlığında görevli olarak çalışan personel olduğunu düşünebiliyormusunuz,yada şimdiki dönemde yaşayan,kalbgözü açık Allah dostlarının yeni kurulacak Komutanlığımıza davet edildiğini.! 

      Dünya küçük,zaman hızlı,neden olmasın.! Eğer Ruslar Uzay Savunma Komutanlığı kurmuşlarsa,biz neden dünyada bir ilke imza atıp, MFKK mızı ilsn edip resmi gazete de yayınlamıyalım. 

      Bu arada bu yazıyı okuyup,daha şunu beceremedik,uzaya roket atamadık,samanı dışardan alıyoz,patlıcan elli,domates yüz lira,bu herifcide gelmiş ne masallar anlatıyor diyenler olabilir,onlara önceden cevabı vereyim rahatsız olmasınlar. İngilizler in kurduğu Kemalist devlet yüzünden,dünya üzerindeki her türlü gelişmeyi,ilerlemeyi,bilim,ilim,sanayi,fikir devrimlerinden pay alamadık,içinde olamadık,hep salya,sümük,arkalarından baktık,sonrada bizden bişey olmazlarla,Kemal Sunal filmleri,Uğur Dündar hamamböceği belgeselleri ile gerçek dünyadan uzak tutulduk,işte o sebeden bende derim ki,hepsini kaçırdık,kaçırttınız,bari bunu pas geçmeyelim,hepsinden önce biz çalışmalara başlıyalım,çünkü onlar Anadolumuzda köylerimizde gezip rüyalar toplayarak onları istifliyor,geleceğe dönük çıkarımlar yapıyor,bizi biliyorlar,düşünün onlar rüyalarımızın peşinde biz ise o rüyaları görenlere sahibiz.

      Çok uzadıöyazı,hakkınızı helal edin,Selametle....

 

Popüler Kullanıcılar