Kahve Dünyası ile Dondurma Keyfi Uzadıkça Uzuyor

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, dondurma tutkunlarına özel bir kampanya düzenliyor. 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arası Kahve Dünyası’nın tadına doyulmaz dondurmalarından iki top alan misafirler üçüncü top dondurmaya sadece 1 TL ödüyor.

 

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası geçen yıl olduğu gibi bu sene de yazın gelişini çok lezzetli bir kampanya ile kutluyor. 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Kahve Dünyası misafirleri, tamamen ev yapımı tarzında üretilen enfes Kahve Dünyası dondurmalarından iki top satın aldığında üçüncü topa sadece 1 TL ödüyor. 

 

Kahve Dünyası’nın tadına doyulmaz dondurmalarının sırrı besin değeri yüksek, tam yağlı, lezzetli Jersey inek sütü ve keçi sütü, orkide bitkisinin köklerinden elde edilen gerçek salep, yüzde 100 gerçek çikolata, Gaziantep’in Barak fıstığı, yöresinden temin edilen kuruyemişler ve mevsiminde toplanmış meyvelerde saklı. Endüstriyel yöntemlerden uzak, tamamen ev yapımı tarzında üretilen Kahve Dünyası dondurmaları hiçbir yapay katkı maddesi ve boya içermiyor. 

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Kahve Dünyası ile Dondurma Keyfi Uzadıkça Uzuyor

Coronavirus (Covid-19)

  • 178,195,929Coronavirus Vaka Sayısı
  • 3,857,794Ölü Sayısı
  • 11,645,381Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 05:10

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar