Sevgi Temel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sevgi Temel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sevgi Temel’den söz edeceğiz.

 

Sevgi Temel Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sevgi Temel, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında 2018 yılında Terörist adlı oyunda görev almış ve İki Ekmek isimli kıs bir filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Sevgi Temel, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide Berçin karakterine hayat vermiştir.

 

Sevgilisi Kim?

Genç  Güzel Oyuncu  Sevgi Temel ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Sevgi Temel
sevgilisinin ismi Rızacan Durmuş’tur.

 

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sevgi Temel 1.68 m boyundadır ve 51 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sevgi Temel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sevgi Temel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sevgi Temel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?  Sevgi Temel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Coronavirus (Covid-19)

  • 591,603,153Coronavirus Vaka Sayısı
  • 6,442,882Ölü Sayısı
  • 21,554,166Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:30

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar