PERKOTEK SECUDA X RAY CİHAZI ve BAGAJ ARAMA MAKİNELERİ

 

Bir x ray cihazını oluşturan temel parçalar vardır.

Pc kasası, xray programının çalışması için ve geçen cisimleri hard diske kaydetmek için kullanılır. Üzerindeki profesyonel yazılımlar sayesinde, diğer parçaların çalışma sırasını ve mekanizma mantığını oluşturur. Monitör sayesinde x ray cihazından geçen ürünler görüntü aktarım kartı sayesinde görüntü kullanıcıya aktarılır.

Konveyör motoru sayesinde, konveyör bantı döner ve üzerine koyulan cisimleri kontrol için içeriye alır. Kontrol sonrası dışarıya çıkarır.

Mouse ve özel klavyesi sayesinde cisimler, bantın üstüne koyulduğu anda kontroller istenilen şekilde yapılabilir. Klavye üzerindeki özel tasarım ve isimli tuşlar sayesinde banta koyulan cisimler ileri – geri tuşları ile tekrar kontrol edilebilir. Anlaşılmayan cisimler için renk değişimi yapılarak cisim daha farklı renklerde gösterilerek netleştirilebilir. X ray cihazı zoom yapılabilir. Yasaklı cisim alarm şeklinde ekran üzerinde zıt renkler ile yanıp, söndürülerek vurgulama yapılabilir. Bunun gibi birçok işlevsel özellikler kullanılabilir.

 

PERKOTEK ÜRÜN KORUMA SİSTEMLERİ

Mağaza ürün koruma güvenlik antenleri, ürün koruma güvenlik alarm etiketleri ve mıknatıslı etiket sökücü ve kağıt etiket öldürücülerden oluşmaktadır.

Her ürün koruma anten çifti 1 Adet Reciever (Rx) ve 1 adet Transporder (Tx) olmak üzere 2 adet anten bulunmaktadır. Antenlerden birisi alıcı diğeri ise taşıyıcı görevi görmektedir.

Ürün koruma antenleri: Mağaza girişlerine konulan en az 2 adet antenin karşılıklı gelecek şekilde ayarlanmasıyla sistem aktif edilir. Etiket veya alarm bulunan mağaza ürünlerinin karşılıklı konulan anten aralarından geçiş yapılmak istenildiğinde alarm verir. Ürünlerin hırsızlık olaylarına karşı dışarı çıkışını engellemek için kullanılır.

Ürün koruma Alarm etiketleri: Güvenlik amaçlı dışarı çıkışının engellenmesi istenilen ürünlere takılan barkod etiketli yada mıknatıslı alarm etiklerdir. Mağaza ürün koruma sistemleri mıknatıslı etiket sökücüler veya etiket öldürücü ( deactivator ) ile pasif edilmeden ürünlerin kaçak çıkış yapılmasına engel olur.

Manyetik mıknatıslı etiket sökücü veya barkodlu etiket öldürücüler, mağaza ürünlerine takılan etiketlerin yada sert etiketlerin pasif edilmesini sağlayan güvenlik unsurlarıdır.

 

GUSTAVO OTEL KAPI KİLİT SİSTEMLERİ

Otel kapı kilit sistemleri, özellikle turizm sektörüne hizmet eden firmalar tarafından kullanılan, hiçbir kablo ya da alt yapı çalışmasına ihtiyaç duymadan, misafirlerin güvenli ve konforlu bir şekilde konaklamasını sağlayan, anahtar taşıma ve anahtar kaybolması gibi durumlarında kapı kilit göbeğinin değişim zahmetini ortadan kaldıran, harici pille çalışan kartlı geçiş sağlayan kapı kilitleridir. Günümüzde hızla gelişen teknolojiyle birlikte, kişilerin güvenlik sektöründe teknoloji gelişimine paralel olarak koruma- korunma ihtiyaçları da artar hale gelmiştir. Pansiyonlardan lüks otellere konaklama hizmeti veren işletmelere kadar, tatil köyü, lüks otel, butik otel ve yıldızlı oteller gibi konaklama hizmeti veren iş yerlerinde ya da misafirhanelerde güvenlik amacıyla otel kapı kilit sistemleri kullanmak lüks yaşama amacından ziyade yönetim kolaylığı, orta ve uzun vadede büyük bir tasarruf sağlaması sebebiyle yüksek oranlarda kullanım için tercih sebebi olmaktadır. Gelecek zamanda hayatımıza girecek olan teknolojik güvenlik cihazlarıyla entegreli şekilde çalışabilecek olan otel kapı kilit sistemleri, otel veya işletmelerin idaresi için kullanım kolaylığı yaşatırken, misafirlerinde konfor ve güvenliğini üst düzeyde tutarak, işletme yönetimlerini de maksimum müşteri memnuniyeti hedeflerine bir adım daha yaklaştırmaktan geri kalmaz.

Birbirinden şık, kaliteli, sağlam ve modern otel kapı kilit sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizdeki ürün tanıtım görsellerine bakabilir ya da Müşteri destek hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgilendiğiniz PERKOTEK ürünleri için perkotek.com sitesini ziyaret edebilir yahut 0850 811 80 00 numaralı hattımızı arayarak gerekli bilgi ve fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

 

İlgili kelimeler: Xray cihazı, XRAY, X ray cihazları xray kapı

PERKOTEK SECUDA X RAY CİHAZI ve BAGAJ ARAMA MAKİNELERİ

Coronavirus (Covid-19)

  • 266,680,561Coronavirus Vaka Sayısı
  • 5,277,353Ölü Sayısı
  • 21,184,401Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 05:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar