Devlet Bahçeli: Demokrasi sokakta değil milletimizin iradesindedir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Demokrasi sokakta değil milletimizin iradesindedir, sandığın içindedir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sonrası parti genel merkezinde basın toplantısında konuştu.

 

Demokrasi sokakta değil milletimizin iradesindedir, sandığın içindedir. Yasa dışı sol ve marjinal grupları sokağa sürüp milletimizin duyarlılıklarını ve sabrını test etmeyi aklından geçirenler bu gafil tezgahın, bu lekeli kumpasın sonuçlarına ağır şekilde katlanacaklardır.

 

Ekonomik sorunları bahane göstererek ‘haydi meydana’ diyen, 4 Aralık günü Mersin’de ilk mitingi yapacaklarını duyuran Kılıçdaroğlu teröristleri hararetle selamlamıştır.

 

"Biz döviz kuruyla kurulmadık, bu yolla da devrilmeyeceğiz"

 

Dövizin fiyatı serbest piyasa şartlarında oluşurken, zillet ittifakının etiket fiyatı da yabancı başkentlerde belirlenmiştir. Biz döviz kuruyla kurulmadık, bu yolla da devrilmeyeceğiz.

 

Türkiye’yi karıştırmak, karanlığa çekmek ve kaosa sürüklemek maksadıyla fırsat kollayan, eylem zemini yoklayan, işgal bahanesi arayan çevrelerin provokatif tahrikleri sahneye ve sokağa tutunmak için tetikte beklemektedir. Bu tahrik sürecinin öncüsü ve önde gideni CHP ve HDP başta olmak üzere zillet ittifakının hastalıklı paydaşlarıdır.

Devlet Bahçeli: Demokrasi sokakta değil milletimizin iradesindedir

Coronavirus (Covid-19)

  • 261,200,997Coronavirus Vaka Sayısı
  • 5,210,736Ölü Sayısı
  • 20,024,863Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 20:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar