Midi Fırın Nedir?

 

Mutfakların vazgeçilmesi olan ankastre fırınların küçüğü olan midi fırın, özellikle mutfakta yeri olmayanlar için büyük bir çözüm sunuyor. Bu fırın türü, yaklaşık 30 ile 35 litre hacim sahip olup kek, poğaça gibi basit hamur işlerini yapmak için kullanılır. Genellikle mini fırınlarla sık sık karıştırılmakla birlikte aslında birbirlerinden oldukça farklıdır.

Aralarında ki temel fark ise en küçük boy fırınlar midi fırınlardır. Diğer fırınlara göre aralarında ki diğer farklar ise, pişirme seçenekleri bu fırınlarda diğer fırınlara göre kısıtlı olmasıdır tüm tarifler bu midi fırınlarda pişmemektedir yani bütün sıcaklık değerleri bu fırınlarda bulunmuyor.

Midi Fırın Modelleri

İki farklı midi fırın modeli bulunmaktadır. Bunlardan birincisi en küçük boy olan 30-35 litrelik fırın, genellikle Amerikan tip mutfaklarında kullanılır ve fiyatı diğer modele göre daha uygundur. İkinci fırın ise 35-40 litrelik olan fırınlardır. Bu modelde küçük ve orta boy olan mutfaklarda sıklıkla kullanılmaktadır. Fiyatı, ilk modele göre küçük bir miktar fazladır. Daha fazla bilgi alabilmek ve keyifli bir alışveriş yapabilmek için https://www.kumtel.com/midi-firin adresini ziyaret edebilirsiniz.

 


Coronavirus (Covid-19)

  • 595,469,461Coronavirus Vaka Sayısı
  • 6,455,280Ölü Sayısı
  • 20,023,394Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:15

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar