Murat Ekşioğlu'nun "Show The World" İngilizce teklisi tüm dijital platformlarda

Çok küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenen genç yetenek Murat Ekşioğlu, kendi sözleri ve müziği olan üçüncü İngilizce single'ı "Show The World"ü paylaşmanın heyecanını yaşıyor.

"Hatırlayabildiğim kadar uzun zamandır bir şarkıcı olmayı hayal ediyorum." - Murat Ekşioğlu

Uzun süredir proje üzerinde çalışan ve her aşamasına dahil olan 18 yaşındaki genç sanatçı, üçüncü İngilizce projesiyle ilgili duygularını şu sözlerle dile getiriyor: “Bu proje beni her zamankinden daha çok heyecanlandırıyor. Hatırlayabildiğim kadarıyla şarkıcı olmayı hayal ediyordum ve biliyorum ki uzun bir aradan sonra bu şarkıyla, yazdığım notalar ve sözlerle müzik kariyerime adım atmaya devam ediyorum. Projenin her adımında yer aldığım için çok mutluyum ve tekrar iyi bir iş çıkarabilmenin gururunu yaşıyorum. Ayrıca enerjisi yüksek bir prodüksiyonla çalışmanın hazzı da tarif edilemez benim için. Hepimizin tuzu biber olduğu bir şarkı yaptık kendimize. Umarım sizler de şarkımı beğenirsiniz.''

Bu zamana kadar sosyal medya hesabında ve YouTube hesabında paylaştığı yerli ve yabancı cover şarkılarla büyük beğeni toplayan ve hayalinin her fırsatta müzisyen olmak olduğunu belirten Murat Ekşioğlu, "Show The Show"un sesli versiyonunu paylaştı. Dünya" YouTube'da. Artık tüm dijital müzik platformlarını dinleyebilecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Söz, müzik ve düzenleme kendisine ait olan Show The World adlı şarkının miksaj ve mastering'i Murat Ekşioğlu Production tarafından yapıldı. Menajerinin ağabeyi Erdem Sağlamel ise vokal koçluğu yapıyordu. Alt yapı seslendirme çalışmalarını tamamlayan Murat Ekşioğlu, şarkının akılda kalıcı sözleri ve dinamik yapısıyla iç içe bir projeye imza atıyor.

Murat Ekşioğlu'nun üçüncü İngilizce single'ı Show The World, projenin prodüksiyonunu da üstlenen Murat Ekşioğlu Production ile 9 Ocak'ta tüm dijital platformlarda resmen yerini aldı.


Coronavirus (Covid-19)

  • 595,455,417Coronavirus Vaka Sayısı
  • 6,455,188Ölü Sayısı
  • 20,106,822Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 18:35

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar