Lima Logistics Bozulabilir Kargo Taşıma

Bozulabilir kargo taşımacılığı, genel kargo, tehlikeli madde taşımacılığı hizmetlerinde, ülkenin her yerine ve uluslararası alanda profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Kargo şirketi olarak ekonomik ve hızlı bir şekilde ithalat ve ihracat hizmeti verilmektedir. Havalimanından havalimanına ya da havalimanından kapıdan kapıya veya uluslararası karayolu, demiryolu ve denizyolu taşımacılığı olarak hizmet götürülmek de olup, kargo taşımacılığında en iyi hizmeti verebilmek amaçlamaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli ekipler ile yürütülen çalışmalarda, çevreye duyarlı ve ekonomik çözümler sunabilen bir hizmet anlayışı ile istenilen hizmetleri alabilmek mümkündür.

 

Bozulabilir Kargo Taşımacılığı

 

Uluslararası kargo taşımacılığında özellikle ısı kontrolünün dikkatli bir şekilde ayarlanması gereken bozulabilir ürünler gönderilebilmektedir. Bu ürünlerin istenilen yere zamanında ulaşabilmesi için profesyonel çalışmalar yürütülmektedir. Uzman ekiplere sahip olarak, soğuk zincir süreci başarılı bir şekilde yönetilmektedir.

 

Proje Taşımacılığı

 

Proje taşımacılığı, uluslararası alanda taşımacılık yaparken ağır ve hacimli olan eşyaların istenilen yerlere istenilen zamanlarda ulaşılabilmesi için uzman ekiplerle başarılı çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Özellikle hizmetin organizasyon ve planlama işleri, uygun ve sorunsuz bir şekilde yönetilir.

 

Fuar Ve Etkinlik Taşımacılığı

 

Fuar ve etkinlik taşımacılığı konusunda profesyonel bir fuar ve etkinlik lojistiği yürütülmektedir. Özellikle uluslararası alanda fuar gönderilerinin istenilen yerlere zamanında ulaştırılabilmesi için kaliteli bir hizmet anlayışı çerçevesinde çalışılmaktadır. Bu taşımacılık süreci içerisindeki ihracat, depolama, gümrükleme ve fiziksel dağıtım konularının sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi sağlanır.

 

Express Kurye

 

Express kurye hizmeti kapsamında başarılı çalışmalar yürütülmektedir. Uzman ekiplerle ve profesyonel bir hizmet anlayışı çerçevesinde uluslararası alanda gönderilmek istenen doküman, e-ticaret gönderilerinin ya da numunelerin, express kurye hizmeti ile başarılı bir şekilde gönderimi sağlanmaktadır. Üstelik bu gönderilerin belirtilen zamanda istenilen yere ulaşımı sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

 

Intermodal

 

Intermodal hizmeti ile uluslararası alanda gönderilmek istenen eşyaların, ürünlerin ya da belgelerin, gönderilen yere zamanında ulaşılabilmesi için çalışmalar yürütülmektedir. Karma taşımacılık hizmeti sunarak, profesyonel ve deneyimli ekipler ile hem ekonomik hem de güvenli bir hizmetin verilmesi sağlanmaktadır. Kaliteli bir hizmet anlayışıyla, taşımacılık süreci başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

 

Lima Logistics Bozulabilir Kargo Taşıma

Coronavirus (Covid-19)

  • 527,842,668Coronavirus Vaka Sayısı
  • 6,300,942Ölü Sayısı
  • 23,436,317Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 19:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar