Sürpriz Doğum Günü Partisi ile Büyümek Güzeldir

Doğum günü, herkese özel bir gündür. O gün geldiğinde kimse unutulmak ya da kuru bir hediyeyle geçiştirilmek istemez. Siz de çok sevdiğiniz eşinize, dostunuza, aile bireylerinize onlara kendilerini özel hissedecekleri bir parti hazırlamak istiyorsanız firmamızın sunduğu yatta doğum günü konseptlerinden yararlanabilirsiniz.

 

İstanbul boğazında doğum günü partisi kutlamak gerçekten de unutulmaz olacaktır. Sevdiklerinizin yüzü gülecek ve eğlencenin hası yaşanacaktır. Siz de hayallerinizde yatta veya teknede bir doğum günü partisi barındırıyorsanız hayallerinizi ertelemeyin. Firmamız çalışanları güler yüzlülüğü ve pratikliği ile her şeyi hazır ederek sizlere olağanüstü bir eğlence yaşatacaktır. Ek hizmetlerimizden de faydalanarak bu özel günü daha da özel kılabilirsiniz.

 

Peki, Yatta Evlilik Teklifi Nasıl?

 

Evlenmeye karar verdiniz ve nasıl sevdiğiniz kadına açılacağınızı bilmiyorsunuz. Hiç panik yapmanıza gerek yok, çünkü İstanbul boğazının büyüleyici manzarası ve alacağınız tektaş pırlanta yüzük anlatmak istediklerinizi en iyi şekilde ifade edecektir. Yatta evlilik teklifi kadınların en büyük hayallerinden biridir. Siz de sevdiğiniz kadının hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 

Yatta ya da teknede evlilik teklifi etmek istiyorsanız sizlere yardımcı olacak, gecenizi daha da anlamlı kılacak farklı konseptlerimizden de faydalanabilirsiniz. Evlenme teklinizi lazer ışığı ile boğaza yazdırarak, gökyüzünde havai fişek patlatarak veya diğer süsleme organizasyonlarımız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Kemancı eşliğinde teklif sonrası romantik bir yemek yiyebilir, manzara eşliğinde profesyonel fotoğraf çekimi de yaptırabilirsiniz.

 

İstanbul Boğaz Gezisi Kiralık Yat ile Yapılır

 

İstanbul boğazı uzaktan bakılınca göz doldurucu güzelliği ile muhteşem bir huzur verir. Bir de yakından görmeyi denediniz mi? Henüz denemediyseniz kiralık yat İstanbul hizmetlerimiz sayesinde bu keyiften mahrum kalmayacaksınız. İster günübirlik, isterseniz birkaç günlük yatlarımızı ya da teknelerimizi kiralayarak boğaz tadını çıkarabilirsiniz.

 

Denizin ortasında, dalgaların sallantısı ve suyun sesiyle bir akşam yemeği yemek istiyorsanız harekete geçme zamanı. Firmamızı arayarak dilediğiniz tarihe randevu oluşturabilir ve talep ettiğiniz paketleri söyleyerek unutulmaz bir tur yaşayabilirsiniz. Turlarımızın nasıl düzenlendiği ve fiyatları hakkında kapsamlı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

Sürpriz Doğum Günü Partisi ile Büyümek Güzeldir

Coronavirus (Covid-19)

  • 595,463,564Coronavirus Vaka Sayısı
  • 6,455,266Ölü Sayısı
  • 20,023,493Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:00

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar