BİRECİK BELEDİYE BAŞKANI MAHMUT MİRKELAM `DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

BİRECİK BELEDİYE BAŞKANI MAHMUT MİRKELAM `DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Yaşamın her anında varlığıyla evlatlarının desteği, çocuklarını geleceğe hazırlamada annelerin en büyük dayanağı olan babalar, aile kurumunun temel direğidir.

Aile kurumunda babalar, aile fertlerinin eğitimden, sağlığa, barınmadan, ısınmaya kadar geniş bir alanda yaşamsal gereksinimlerinin karşılanmasında çok önemli bir görev yerine getirdikleri gibi, toplumsal değerlerin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi hayati değerleri yetiştirdikleri çocuklar aracılığıyla, kuşaktan kuşağa aktarılmasında etkin bir rol üstlenmektedir.

Bu günün küçükleri ve gençlerinin gelecekte kendilerinin de bir anne ve bir baba olacaklarını unutmadan, onların gönüllerini daima hoş tutmayı ve onlara hak ettikleri saygıyı göstermeleri gerekmektedir.

Anne ve babaların da sevgi ve saygı duygularıyla ailenin korunması ve yaşatılması için, bu konuda çocuklarına iyi bir örnek olmaları, geleceğimiz için büyük önem arz etmektedir.

Bu vesileyle, tüm babaların ve baba adaylarının “Babalar Günü” nü içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygı duygularıyla güçlenen aile ocağı içinde, sağlıklı ve mutlu bir yaşam temenni ediyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

BİRECİK BELEDİYE BAŞKANI MAHMUT MİRKELAM `DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Coronavirus (Covid-19)

  • 548,692,849Coronavirus Vaka Sayısı
  • 6,350,314Ölü Sayısı
  • 18,765,881Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 04:35

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar