YENİ ZELANDA ATTACK-FETULA GÜLEN

      " Sakın,Allah ı ,zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma. Yalnız onlarla hesaplaşmayı gözlerin şaşkınlıktan dona kalacağı bir güne erteliyor." 

      Yeni Zellanda da Cami yapılan otomatik silahlı saldırı sonucu onlarca kardeşimiz katl edilmiştir,lakin Allah katında onlar ölüler değillerdir. Mertebelerin en kıymetlilerinden birine layık görülmüşlerdir,Allah ım onların mekanlarını cennet etsin,bizlerede sehid olmayı onun yolunda can vermeyi nasip etsin amin.

      Daha devletlerin faxlarla yeni,yeni haberleştiği yıllar diyor,uzunca seneler feto itinin yanında çalışmış ve bulunmuş olan kişi,daha sonra devlete örgütün çökmesinde ,deşifre edilmesinde büyük fayda sağlamış olan Nureddin Veren,bi gün diyor bu feto elinde bi fax heyecanlı heyecanlı yanıma geldi,faxda yazanı bana okudu," 24 yeni devlet kuracaklarmış,hazırlıklar bitmiş" dedi diyor. Ben de o dönem hiç ciddiye almadım,ne bilirdimki bu şeytan paganist şeytana tapanların Türkiye ve islam alemi sorumlu halifesi yapılmak için fetula sümüklü itini seçtiklerini. Aradan diyor beş on sene geçmedi,ne sovyetler,ne yugoslavya kaldı,ordanda ortadoğuya sıçradılar,bir sürü küçük,küçük devletler kuruldu.

       Bunları neden yazdım.!? Çünkü fetula denen rabin oğlu şeytan tohumu it,bundan 4 - 5 sene önce,haclılar ülkenize girerse,çizgileri vardır,prensipleri vardır,sizlere elleşmezler,şöyle,böyle etmezler diye,zihin altlarına algıyı pompaladı,aynen ırak işgal edilmeden önce Kesnezani ( kimsebilmez) tarikat lideri Muhammed Kesnizani gibi..Amerikalılar sonrasında el,kol sallıyarak,Bağdat a girdi.

      Neyse devam edelim. İt fetula bu lafı edeli uzunca bir zaman geçti,demekki bu haçlıların kışlalarında hazırlıklarda son safhaya geldi ve harekete geçmek için ikinci yahut üçünçü işaret fişeğinin atılması lazım geliyor.

      Öncelikle,gurbetçi vatandaşlarımıza ve ülkemizde yaşayan vatandaşlarımıza acizane bir tavsiyem var,özellikle avrupadaki cami cemaatlerine. Toplu Cuma yada vakit namazlarında,cami içinde ibadet eden kaç kişi olursa olsun,mutlaka cami girişine dövüş sporu yapmış olan en az iki arkadaşı nöbetçi koyun. Önemli bir çaydırıcı güç olacaktır. Yanlış isem beni düzeltin. Yıllar önce yazmıştım. İşyerinde müslüman Endonezyalı arkadaşım,gün gelecek batı ülkelerinde ellerinde bıçak sokaklarda ,kesecek müslüman arayacak bunlar demişti,nerden biliyorsun dediğimde bir hadis şerifden alıntıdır diye cevap vermişti.

      İkinci,üçünçü işaret fişeği dedim yukarıda o ne olabilir. Çünkü beka mıza gözdikenler o kadar "insani "ve "demokrat"larki,katl,işgal  öncesi sağlam birde argüman uyduruyorlarki,kendi elleri ile yazdıkları kanunlar daha sonra onları rahatsız etmesin,sözde özür dilemek için açık kapıları olsun.

      Yeni Zelanda da cani tetikcilerine cami bastırıp onıarca mazlumu katl eden,Pakistan,Türkiye vb.. bir ülkede müslüman ismi olan,tekbir çeken bir militanınada,kilise,havra,taratır,onlarca masumu öldürtür,orda burda canlı yayınlar,alsana dış müdehale için aradıkları argüman.. 

      Ok yaydan çıktı,bu Yeni Zellandalıları ta dünyanın öbür ucundan getirip Çanakkalede islam a saldırtanlar,yine o anzakların torunlari üzerlnden kirli oyunlar,tuzaklar peşindeler. Lkin bilmezlerki " Onlar tuzak kurdu,Allah da tuzak kurdu,Allah (cc) tuzak kuranların en hayırlısıdır." 

      Selametle

 

      

Popüler Kullanıcılar