Hakkında
Reyting sonuçları Dizi reytingleri Özellikle son dönemde kalitesini artıran Türk Dizi ve Sinema sektörü, yapıtlarını dünyaya pazarlar oldu. Yeşilçam'dan sonra düşüşe geçen Türk Sinema ve Dizi sektörü son dönemde Ülkemizin ekomomik ve siyasi yönden dünyada yükselişe geçmesiyle birlikte kendinden söz ettirmeye başladı. Onlarca belkide Yüzlerce Ülkede seyredilir olan Sinema be Dizi yapıtlarımız, Ülke ekomomimize katkıda bulunmasının yanı sıra Ülkemizi, Kültürümüzü, İnsanlarımızı ve Turizm bölgelerimizinde tanıtılmasını sağlıyor. Ülkemizde birbirinden kaliteli yapıtların başlamasıyla bu yapıtların yorum ve eleştirilerine haberlerine yer veren bir portaldan bahsedeceğim sizlere, ''DiziLigi'' ve ''Reyting Tv'' Dizi analizi yapan sitelerimiz Dizi reytingleri, Dizi haberleri ve Reyting sonuçlarını okuyucuyla buluşturmakta... Yanı sıra Kitap önerileri, çok satan kitaplar gibi kategoriside olan DiziLigi sektöre güçlü bir giriş yaptı. Televizyonda bu akşam ne var ? Tv yayın akışı, Bugün hangi kanalda ne var? Merak ediyor ve takip etmek istiyorsanız Dizi Ligi ve Reyting Tv bir tık ötenizde ... https://www.reytingtv.com
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Sefirin Kızı

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM

Sefirin Kızı 7. Bölüm İzle! Sefirin Kızı yeni bölüm analizi ve özeti! Yeni bölümde neler oldu? Devamı için; Sefirin kızı

 

Sefirin Kızı

Çin'den ürün nasıl getirtilir?

Çin ithalat pazarının dünya pazarları arasında ne kadar büyük bir paya sahip olduğu su götürmez bir gerçek. Çin, gerek nüfusunun fazlalığı gerek ise üretim sanayisinin gelişmişliği dolayısıyla oldukça büyük bir Pazar. Çin ithalat ürünleri oldukça fazla. Kozmetik sanayisinden giyim sanayiye, plastik sanayiden kimyasal sanayiye kadar her türlü alanda üretim yapılıyor. Üstelik bu sanayiye sadece ülke içerisinden değil ülke dışından da oldukça yoğun bir talep mevcut.

cin-ithalat
Dünyanın dört bir yanındaki insanlar gibi sizde Çin’den birçok ürün getirtebilirsiniz. Fakat tabi ki Çin ithalat yapmanın birtakım zorlukları da bulunuyor. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz ve Çin ithalat yapmanız için gerekli desteği sizlere sunuyoruz. Çin ithalat ofisimiz sayesinde ihtiyacınız olan her alanda ithalatın her aşamasında sizlere danışmanlık yapıyoruz.
Çin ithalat fuarı da sizlere sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor. 1957 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen bu fuar dünyanın en büyük 3 fuarı arasında yer alıyor. Yüzlerce farklı sektörden ürünlerin bulunduğu Çin ithalat fuarında yüzbinlerce ürün sergileniyor. Her yıl yüzbinlerce insanı ağırlamasının yanında yüzlerce iş adamı da çeşitli sektörlerde alışveriş yapıyor. Dolayısıyla Çin ithalat fuarı uluslararası ticarette önemli bir yere sahip. Biz de burada etkin olarak yer alıyor ve siz değerli müşterilerimiz için sürekli olarak bilgi topluyoruz.
Çin ithalat yapmanın birçok avantajı bulunuyor. Her şeyden önce Çin’de üretim yapmak oldukça az maliyetli. Dolayısıyla Çin ithalat ürünleri ile ticaret yapmanın maliyeti de son derece az oluyor. Bunun yanı sıra Çin’de yapılan üretimler oldukça kaliteli. Bu sayede Çin’den ürün ithal etmeniz durumunda çok daha az maliyet ile son derece kaliteli ürünlere sahip olabiliyorsunuz.
Az maliyet ile kaliteli mallara sahip olmak firmanız açısından hem daha iyi bir müşteri memnuniyetine sahip olmanızı hem de kar marjınızı yükseltmenizi sağlayacaktır. Çin ithalat yapmak bu kadar avantajlı, peki bunun zorlukları neler? Tabi ki uluslararası bir ticaret yapmak ülke içerisinde ticaret yapmaktan daha zor ve daha meşakkatli. Sizlere Çin ithalat ürünleri ile ilgili her konuda yardımcı oluyor ve bu zorlukların her birini biz sizin adınıza hallediyoruz.
Bu zorlukların ilk adımı olarak bir üretici ile anlaşmak geliyor. Tabi ki Çin’den ürün getirtmek için bir üretici ile anlaşmalısınız fakat bu o kadar da kolay değil. Bambaşka bir pazar, hiç kimseyi tanımıyorsunuz ve farklı bir dil konuşuluyor. Bu adımı sizler için Çin ithalat ofisimiz ve profesyonel kadromuz ile hallediyoruz. Sektörünüzde öncü üretim tesislerini buluyor ve onlarla sizin için iletişime geçiyoruz. Tabi ki burada minimum para ile maksimum kaliteyi almanızı odak noktamız haline getiriyoruz.
Üreticiyi bulup anlaştıktan sonra bir diğer zorluk olarak karşımıza diğer maliyetler çıkıyor. Bunların başında ise ulaşım maliyetleri geliyor. Çin’den ülkemize mal getirmek için gerekli olan her türlü konuyu da sizler adına düşünüyor ve yine minimum maliyeti odak noktamız haline getirerek çözüm buluyoruz. Bu noktada karşınıza çıkacak olan problemlerden bir diğeri ise hiç şüphesiz gümrük. Gümrük kaydı ve maliyetinin çözümü için de Çin ithalat ofisimiz sizlere yardımcı oluyor.
Bundan sonra ise siparişlerinizin kapınıza kadar gelmesi ve sizin maksimum kar marjı ile satışlarınızı yapmanız geliyor. Görüldüğü gibi ihraç etmek istediğiniz ürünlerin tespitinden ihracat yapacağınız üreticinin bulunmasına, üretici ile anlaşılıp ulaşım ile ilgili tüm detayların halledilmesine kadar, ihracatınız her sürecinde sizlere profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Sizlere ise bir tek arkanıza yaslanmak ve Çin’den ucuza ithalat yapmanın keyfini sürmek kalıyor.

Devamını Oku

İntenetten Para Kazanma Yolları ve Kanıtları

 

Uzun zamandır internet para kazanmayı araştıran birisiyim yaklaşık 5 senedir
bir çok yöntem denedim eskiden netlio diye bir sistem vardı facebookta ürün paylaşınca para kazandırıyodu sonra nolduysa kapandı Youtube’da 5 senedir yayın yapıyorum 4 senedir’de düzenli para kazanıyorum şimdi diceksinizki bunları neden anlatıyon bize kazanmayı göster !

Öncelikle bu denediğim yöntemlerin içinde en kolay yöntemden bahsetmek istiyorum başladıktan yaklaşık 2 ay sonra kazandırmaya başlıyor eğer düzgün çalışırsanız hazırmısınız yöntemi sölüyorum Satış Ortaklığı peki bu sistem nedir bazı firmalar ortaklık sistemini kullanır kendi özel paneli vardır üye olursunuz size ürün linkleri verilir bu linkler her üye olan için benzersizdir eğer sizin linkinizden birisi ürünü satın alırsa komisyon kazandırır
bu komisyon oranları %2 den %75 kadar değişebiliyor satıcanız ürüne bağlı özellikle djital ürünlerde çok kazandırıyor..

Satış Ortaklığı Siteleri Nelerdir ?

Bir çok site var satış ortaklığı ile ilgili bunlardan bazıları odaklıpazar,admitad ve clickbank, odaklıpazar ve clickbank türkiyede hizmet verir clickbank yurtdışında çalışan firmadır yani sadece amerika pazarında çalışır ve dolar üzerinden iş yapar size daha yüksek kazanç sağlar

şimdi geldik kanıt göstermeye size istediğiniz kadar kanıt gösterebilirim bunlardan sadece birisini şağıdaki resimde gösterdim


günde 100 lira çokta fazla olmadı sisteme başlıyalı bu sistem Admitad’tir tabi hergün aynı parayı kazandırmayabilir belkide daha fazlasını kazandırır sizin çalışmanıza bağlı peki nasıl yapılıyor diyecek olursanız bunların hepsini web sitem üzerinde ayrıntılı bir şekilde anlattım ayrıca youtube kanalımda’da detaylı bir şekilde anlattım youtube kanalımada web sitem üzerindeki videolardan ulaşabilirsiniz site linkini asağıya bıraktım herkese kolay gelsin
https://www.kolayvideodersler.com/

Devamını Oku
İntenetten Para Kazanma Yolları ve Kanıtları

18 Kasım Pazartesi Reyting sonuçları

18 Kasım Pazartesi Reyting sonuçları nasıl oldu?
Show Tv'nin efsane dizisi Çukur ve Fox Tv ekranlarının dizisi Yasak Elma iddialı dizilerden,

18 Kasım pazartesi reyting sonuçları duyuruldu! Show Tv’nin efsane dizisi Çukur ve Fox Tv ekranlarının dizisi Yasak Elma iddialı dizilerden, Master Chef Türkiye ve Zalim İstanbul’da reyting sıralamasında iddialı olanlardan! Sizce kim reytinglerd birinci olacak? Hangi dizi reytingleri kasıp kavuracak? Dizi fanı iseniz, dizi forum sitemiz Forum Reyting Tv’de sevdiğiniz diziler hakkında konular açabilir yorumlar yapabilirsiniz. Üstüne sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Hemen sizde Dizi forumları sitemize kayıt olun! En sevdiğiniz diziler hakkında yazın kazanın! Yorum yapın kazanın! Gel gelelim reyting sonuçlarına, pazartesi reyting sonuçlarına ...

18 Kasım pazartesi reyting sonuçları

için tıklayınız...

Devamını Oku
18 Kasım Pazartesi Reyting sonuçları

Çekmeköy Siemens servisi ile hizmetin en iyisi

Beyaz eşya servisi ve tamiri, deneyim, tecrübe ve ekip isteyen bir konudur. Makinelerinizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Özellikle makinalarınızın bakımlarının yapılması,uzun kullanım açısından size bi hayli avantajlar sağlar. Bundan dolayı bakım konusunda firmamızdan gerekli teknik desteğini alabilirsiniz. Bakım hizmetinin içerisinde beyaz eşyanızın tüm temizliğide yer alır. Profesyonel bir şekilde temizliği yapılarak çalıştırılan beyaz eşyanızdan yüksek verim elde edersiniz.

Çekmeköy Siemens servisi olarak, makinanızın tamirini, kapsamlı bir şekilde yapıyoruz.

Neler yapıyoruz?
Servisimiz Öncelikle makinanızın gerekli test ve kontrollerini yapar. Kontroller sırasında
görülen arıza sizinle paylaşılarak onarımı yapılır. Servisimiz müşteri memnuniyet ilkesine önem vererek çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız hızlı ve güvenilirlik ilkesine bağlı kalarak sektör içerisinde servis konusunda başarılı işlere imza atmıştır.

Çekmeköy ilçesinin Siemens Servisi ihtiyacı ve eksiği dikkate alındığında ortaya gözle görülür bir şekilde Çekmeköy Siemens Servisi açığı ortaya çıkmıştır.

Çekmeköy Siemens Servisi olarak biz, siz değerli müşterilerimizin gün ve saat ayırt etmeksizin yılın 365 günü hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.Mentorel Siemens Servisi müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda büyümeye devam etmiş ve Çekmeköy ilçesinin her mahal ve bölgesine hizmetlerini devam ettirmiştir. Servisimiz vermiş olduğu servis hizmetlerinde
müşterilerinin memnuniyetini amaçlamış ve müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.

Her türlü şikâyet öneri ve isteğinizi Servis merkezimize 0216 606 24 19 ve 0536 707 19 36 nolu telefonlarımızdan iletebilir ve aynı zamanda bizlerden profesyonel anlamda servis hizmeti alabilirsiniz.

Yanı sıra tüm beyaz eşya markalarının bakım ve onarımını kendini kanıtlamış olan firmamız Mentorel beyaz eşya Servisine en uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

 

Devamını Oku
Çekmeköy Siemens servisi ile hizmetin en iyisi

10 Kasım pazar reyting sonuçları

10 Kasım pazar reyting sonuçları nasıldı? Savaşçı mı? Aşk Ağlatır mı? Kimse Bilmez mi? Yoksa O Ses Türkiye mi? Günün sonucu merakla beklenirken. Geçen hafta pazar reyting sonuçları nasıl oldu göz atalım.

3 Kasım Pazar Reyting sonuçları
İŞTE TOTALDE İLK 10 PROGRAMI

1 Savaşçı TİLKİ
2 GÜLBİN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU TİLKİ
3 ANA HABER GÖSTER GÖSTERMEK
4 O SES TÜRKİYE TV8
5 COK GÜZEL HAREKETLER 2 KANAL D
6 ASK AGLATIR GÖSTERMEK
7 HAVA DURUMU KANAL D
8 SAVASCI (ÖZET) TİLKİ
9 KIMSE BILMEZ ATV
10 MUMYA (YS) STAR
İŞTE AB GRUBU İLK 10 PROGRAMI

1 O SES TÜRKİYE TV8
2 GÜLBİN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU TİLKİ
3 COK GÜZEL HAREKETLER 2 KANAL D
4 Savaşçı TİLKİ
5 MUMYA (YS) STAR
6 HAVA DURUMU KANAL D
7 COK GÜZEL HAREKETLER 2 (ÖZET) KANAL D
8 ANA HABER GÖSTER GÖSTERMEK
9 HABER ONU GÖSTERMEK
10 O SES TÜRKİYE (ÖZET) TV8
10 Kasım Pazar Reyting sonuçları
İŞTE TOTALDE İLK 10 PROGRAM

1 SAVASCI FOX
2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 O SES TURKIYE TV8
4 SAVASCI (ÖZET) FOX
5 SHOW ANA HABER SHOW
6 ASK AGLATIR SHOW
7 COK GUZEL HAREKETLER 2 KANAL D
8 COK GUZEL HAREKETLER 2 (ÖZET) KANAL D
9 ASK AGLATIR (ÖZET) SHOW
10 HAVA DURUMU KANAL D
İŞTE AB GRUBU İLK 10 PROGRAM
1 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
2 O SES TÜRKİYE TV8
3 COK GUZEL HAREKETLER 2 KANAL D
4 SAVAŞÇI FOX
5 COK GUZEL HAREKETLER 2 (ÖZET) KANAL D
6 SAVASCI (ÖZET) FOX
7 ASK AGLATIR SHOW
8 HAVA DURUMU KANAL D
9 SHOW ANA HABER SHOW
10 O SES TURKIYE (ÖZET) TV8
Günlük Reyting sonuçları Hafta içi ve Hafta sonu hergün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın tarihi kararlarında reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 programı sıralaması yayınlayamıyoruz.

Daha fazlası ve Dizi forumları için tıklayınız

https://forum.reytingtv.com/index.php

Devamını Oku
10 Kasım pazar reyting sonuçları

14 Ekim Pazartesi reyting sonuçları açıklandı

14 Ekim Pazartesi Tv yayın akışında hayli iddialı program ve diziler mevcut. 14 Ekim Pazartesi reyting sonuçları nasıl oldu? Trt 1 ekranlarında yılların nostalji dizisi Seksenler 2. bölümüyle ekranlarda oldu. Seksenler reytingleri nasıl?Ardından Fransa Türkiye maçı nefesleri kesti. Tv 8 ekranlarında Masterchef saat 20 00 de başladı. Atv ekranlarında ise Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla Kim Milyoner olmak vardı. Fox Tv’de Yasak Elma’nın tekrar bölümü, Star Tv’de ise Çocuk‘un özel bölümü yayındaydı. Show Tv ekranlarında ise Efsane dizi Çukur vardı. Çukur reytinglerde iddialı.

ve Reyting sonuçları..

Haberin devamı için tıklayın..

Devamını Oku
14 Ekim Pazartesi reyting sonuçları açıklandı

Bir Zamanlar Çukurova

Atv’de yayınlanan, çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova reytinglere doymuyor.

Dizinin bu haftaki konusu da oldukça heyecanlıydı. Demir hapishanede, kendini bıçaklar ve hastaneye kaldırılır. Annesi Hünkâr Yaman hastaneye gelir ve Demir kaçma planını anlatır.

Hünkâr Yaman ( Vahide Perçin) kim? 13 Haziran 1965 tarihinde İzmir Karşıyaka’da doğmuş, Aslen Yunanistan göçmenidir. İktisat Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun. Bir İstanbul Masalı, İlk Aşk, Anne, Hırsız Polis, Annem, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat, Muhteşem Yüzyıl ve Göç Zamanı dizilerinde rol almıştır.

Bir Zamanlar Çukurova 38. Bölümünde neler oldu?

Yılmaz, Gülten ile haber gönderir ve Züleyha ile harabelerde konuşmak istediğini söyler, Gülten, Züleyha ile konuşurken yengesi Saniye duyar, Züleyha çiftlikten Gülten’in yardımıyla çıkar. Bu sırada Hünkâr Hanım gelir ve Saniye her şeyi anlatır. Aynı anda çiftliğe hapisten kaçan Demir gelir, Hünkâr hanım her şeyi anlatır ve harabelere giderler. Bu sırada Yılmaz her şeyi öğrendiğini Züleyha’ya geçte olsa anlatır ve duygusal anlar yaşanır. Demir gelir, Züleyha’yı oğluyla tehdit ederek annesiyle birlikte arabaya binerek sınıra doğru kaçmaya başlarlar. Yaman hanım çiftliğe döner ve şirketin başına geçer.

Yolda Züleyha’nın bebeğinin ateşi yükselince Adana’ya geri dönerler ve hastanede Demir jandarmaya teslim olur. Züleyha’ya onu çok sevdiğini söyleyen Demir, beni bekle der ve Züleyha’da onu bekleyeceğinin sözünü verir.

Müjgân, Ali Rahmet beye ve Yılmaza, Demirin hastanede teslim olduğunu söyler, Yılmaz ertesi gün, Züleyha’nım yanına gider ve onu ve çocuklarını kabul ettiğini kendisiyle gelmesini ister. Fakat Züleyha gitmez.

Ali Rahmet Fekeli İstanbul’a gider, Müjgânın babasına uğrar ve hastanesini satılığa çıkartan Hekimoğlu’ndan almak istediğini söyler, vicdan azabı çektiğini söyleyen Hekimoğlu’na, Fekeli o halde kendi cezanı kendin ver der ve odadan çıkar. O sırada Müjgânın halası Behice Hekimoğlu (Esra Dermancıoğlu)ile tanışır. Yılmaz tam her şeyi Müjgâna anlatacakken telefon çalar.

Bir Zamanlar Çukurova Savcı Jülide kimdir?

1 Ocak 1984 doğumlu olan Alayça Öztürk İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Son olarak Aşk ve Mavi dizisinde oynamıştı.

Savcı Jülide, Cengâverin katilinin peşini bırakmıyor. Hünkâr Hanım, Savcı Jülide ye, oğlunun kaçma girişiminin dosyasına eklenmemesini ister hediye getirir, buna öfkelenen Savcı fenalık geçirir bu sırada boşanma evraklarını getiren Sabahattin yardım eder.

Haftaya heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor. Züleyha Yılmazla gidecek mi? Demir idamdan kurtulabilecek mi? Müjgânı bekleyen kötü haber ne?

Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm reytingleri nasıl oldu?

Bir Zamanlar Çukurova 3 Ekim Perşembe oynadığı 38. bölümünde Totalde 2. sırada yer aldı. Birinciliği Fox Tv’de yayınlanan Mucize doktor yer aldı. listenin detayı için diğer haberimize tıklayabilirsiniz.

Devamını Oku
Bir Zamanlar Çukurova

Reyting sonuçlarını nereden takip edebilirim?

Web sitesi genel ağırlığını reyting sonuçları alıyor olsa da kapsamlı bir haber paylaşım sitesidir. Site yazarları ve yöneticileri kanalların izlenme oranlarının açıklandığı günlük reyting sonuçları dışında gündeme dair haberlerin paylaşımını da yapıyorlar. Sitede haberler belli kategoriler altında paylaşılıyor. Sitede yer alan haber kategorileri şunlardır; gündem, reyting, dizi magazin, sağlık, kültür sanat, spor, dünya, siyaset, foto galeri ve video galeri gibi kategorilerdir. Bunlar dışında sitede borç yorumları, maç sonuçları, günlük gazeteler ve firma rehberi gibi sayfaları bulunuyor.

Reyting Sonuçları

Reyting sonuçları kategorisinde site ekipleri günlük olarak bir önceki günün reyting listelerini yayınlıyorlar. Reyting sisteminde Ab ve Total olarak adlandırılan kategorilerde en fazla izlenen ilk 10 yapım listelerde yer alıyor. Bu 10 yapım içinde diziler, haber programları, magazin ve spor programları gibi yapımlar yer alıyor. Bu siteyi takip edenler günlük reyting sonuçlarını takip ederek izledikleri dizinin ekranda kalma ömrünü hesaplayabiliyorlar.

Dizi Magazin

Sitede yer alan bu kategoride yazarlar dizilere dair haberlere yer veriyorlar. Bu sayfalarda haftalık bölümleri yayınlanan dizilerle ilgili site yazarları yorumlarını paylaşıyorlar. Ayrıca yeni dizi ve yeni oyuncu haberlerini bu kategoride paylaşıyorlar.

Kültür Ve Sanat

Yazarlar kültür sanat kategorisinde sanatsal ve kültürel etkinliklerin haberlerini paylaşıyorlar. Konser tarihleri ve yerleri, ülkede düzenlenen festivaller, tiyatro oyunları ve sinema seansları gibi haberleri paylaşıyorlar. Ayrıca yeni oyunlar ve vizyona giren filmler hakkında da bilgiler yer veriyorlar.

Dünya Gündemi

Sitedeki dünya kategorisinde site yazarları dünyada meydana gelen olayları, dünya siyasetine dair yaşanan gelişmeleri ve haberleri paylaşıyorlar. Ayrıca köşe yazarları meydana gelen olaylar hakkında kendi düşünceleriyle blog yazıları yayınlıyorlar.

Maç Sonuçları

Site üzerinde düzenli olarak maç sonuçlarına yer veriliyor. Kupa maçları sonuçları sadece Türkiye ile sınırlı kalmıyor. Yabancı ülkelerin kupa ve lig maçları sonuçlarını da sitede paylaşıyorlar.

Video Galeri

Video galeri adlı bölümde site yöneticilerinin sokaktaki kişilerle yapmış oldukları röportajların videolarını paylaşıyorlar. Siteyi inceleyen kişiler bu röportajları inceleyebiliyorlar.

Köşe Yazarları

Köşe yazarlarına ayrılan bölümde siteye giren köşe yazarlarının kimler olduğunu öğrenebiliyorlar. Ayrıca bu sayfalarda köşe yazarlarının yazmış oldukları yazılarını da paylaşılarak okuyuculara sunuyorlar.

Haber Gönderme

Site tüm bu haberler ve paylaşımlar dışında siteyi takip eden kişilere yeni haber gönderme imkanı da sağlıyor. Elindeki haberi paylaşmak isteyen takipçiler ilk olarak site adresindeki siteye giriyorlar. Daha sonra haber gönder butonunu tıklıyorlar. Kişisel bilgiler ve e-posta bilgilerini girdikten sonra yayınlanmasını istedikleri haberin dosyasını da gönderilerine ekledikten sonra haberi gönder diyerek siteye yayınlanmasını istedikleri haberi gönderebiliyorlar. Site görevlileri haberi inceledikten sonra haber gönderen kişiyle iletişime geçip haberin yayınlanmasını sağlıyorlar.

https://www.reytingtv.com/

Devamını Oku
Reyting sonuçlarını nereden takip edebilirim?

2 Ekim çarşamba reyting sıralaması açıklandı!

2 Ekim çarşamba reyting sıralaması açıklandı! Peki Reyting sıralamasında lider kim? Afili Aşk mı? Kuzgun mu? Sen Anlat Karadeniz mi? Benim Adım Melek mi? Haberimizde;

Haberin devamı...

2 Ekim çarşamba reyting sıralaması açıklandı!