Hakkında
Reyting sonuçları Dizi reytingleri Özellikle son dönemde kalitesini artıran Türk Dizi ve Sinema sektörü, yapıtlarını dünyaya pazarlar oldu. Yeşilçam'dan sonra düşüşe geçen Türk Sinema ve Dizi sektörü son dönemde Ülkemizin ekomomik ve siyasi yönden dünyada yükselişe geçmesiyle birlikte kendinden söz ettirmeye başladı. Onlarca belkide Yüzlerce Ülkede seyredilir olan Sinema be Dizi yapıtlarımız, Ülke ekomomimize katkıda bulunmasının yanı sıra Ülkemizi, Kültürümüzü, İnsanlarımızı ve Turizm bölgelerimizinde tanıtılmasını sağlıyor. Ülkemizde birbirinden kaliteli yapıtların başlamasıyla bu yapıtların yorum ve eleştirilerine haberlerine yer veren bir portaldan bahsedeceğim sizlere, ''DiziLigi'' ve ''Reyting Tv'' Dizi analizi yapan sitelerimiz Dizi reytingleri, Dizi haberleri ve Reyting sonuçlarını okuyucuyla buluşturmakta... Yanı sıra Kitap önerileri, çok satan kitaplar gibi kategoriside olan DiziLigi sektöre güçlü bir giriş yaptı. Televizyonda bu akşam ne var ? Tv yayın akışı, Bugün hangi kanalda ne var? Merak ediyor ve takip etmek istiyorsanız Dizi Ligi ve Reyting Tv bir tık ötenizde ... http://www.reytingtv.com
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

23 Ağustos Cuma reyting sonuçları

Cuma gününün reyting sonuçları açıklanmayı beklerken, hayli iddialı Tv programları bugün yayında olacak.

 

23 Ağustos cuma reyting sonuçları merakla bekleniyor. Reyting sıralamasında zirveye kim oturacak? sıralamayı beklerken isterseniz sizinle, Tv’de bugün ne var ?

Haberin devamı .. 23 Ağustor cuma reyting sonuçları için tıklayın.

 

Kaynak  https://www.reytingtv.com

Devamını Oku
23 Ağustos Cuma reyting sonuçları

Adalet Dizisi konusu nedir Hangi kanalda saat kaçta?

TLC ekranları bu dönem sık sık farklı yayınlarıyla hayatımıza giriş yapıyor en azından benim için ve yakın çevremde gözlemlediğim kadarıyla öyle; Ülkemiz içinde farklı, özgün sayılabilecek yayınlarda bulunuyor. 

Adalet dizisi Agata kimdir ? 

Adalet dizisi de bu yayınlardan biri; izlemeye başladığımdan beri ilginç konularıyla beni cezbediyor. Karşımızda Agata adında güçlü bir avukat kadın var. İş hayatında zirve denilecek bir noktada yükselen bir yıldızdır adeta. 

Haberin devamı için tıklayınız..

Devamını Oku
Adalet Dizisi konusu nedir Hangi kanalda saat kaçta?

15 Temmuz 2019 pazartesi reyting sonuçları zirvede kim var ?

Tv ekranlarında bir akşam daha geride kaldı. 15 Temmuz reyting sıralamasında Diziler, yarışmalar ve programlar birbirini yenebilmek için yarıştı. Tamam ama 15 Temmuz Pazartesi en çok hangi Dizi yada Tv programı izlendi? Evet işte 15 Temmuz Pazartesi reyting sonuçları... 

15 TEMMUZ REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

15 Temmuz 2019 tüm kanallara ait reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Reyting sıralaması AB, Total olarak açıklanır açıklanmaz sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

15 Temmuz reytingleri için tıklayınız...

Devamını Oku
15 Temmuz 2019 pazartesi reyting sonuçları zirvede kim var ?

Canlı tv

İnternetten Hd kalitesinde Televizyon izleyebileceğiniz kaliteli bir portal daha...

 

Dizi reytinglerini ve dizilerin güncel bölümleri hakkında analiz ve yorumlarında yapıldığı Reyting Tv, güçlü Yazar kadrosuyla Dizi haberlerini yayınlamakla birlikte, gündeme ait konulardada makaleler yayınlamaktadır. Canlı tv izleyebileceğiniz yanında sevdiğiniz diziler hakkında analizleri okuyabileceğiniz neşeli bir portal olan Reyting Tv'de Yazar olmak isterseniz iletişim bölümümüzden bize ulaşabilir, güncel organik başka yerde yayınlanmamış bir örnek makalenizi ulaştırmanız yeterlidir.. 

Günlük Tv yayın akışını mı merak ediyorsunuz ?

Severek izlediğiniz Tv kanallarının yayın akışınıda takip edebileceğiniz Reyting Tv'de Televizyonda bu akşam ne var ? sorunuza cevap bulacaksınız. Sitemizde en sevdiğiniz Dizi oyuncularını hakkında bilgi sahibide olabilir. Yeni çıkan Kitaplar hakkında analizlerinde olduğu Reyting Tv sektöründe öncü olma yolunda emin adımlarla yürüyor. 

http://www.reytingtv.com

Devamını Oku
Canlı tv

29 Haziran Cumartesi reyting sonuçları

Televizyonda 29 Haziran Cumartesi yayınlanan  program ve diziler ATV Hercai Kanal D Benimle söyle Star Tv: Kapanmadan Kazan Show Tv: Güldür Güldür Show FOX TV: Fatih Portakal ile Ana Haber ve  TRT 1: Rasgele. Bakalım 29 Haziran Cumartesi reytinglerinde ilk sırayı kim alacak ?

Reytingler için tıklayınız..

Devamını Oku
29 Haziran Cumartesi reyting sonuçları

28 Haziran Cuma Reyting Sonuçları

28 Haziran Cuma Reyting Sonuçları, Günün birincisi kim olacak ? Hercai mi Bıçak sırtında mı Kardeşim benim mi Güldür Güldür show mu ?

Dünün reytingleri Reyting Tv'de

28 Haziran Cuma Reyting Sonuçları

Demetevler Yemek siparişi

Bağdat Caddesi No: 34/A Lalegül Kavşağı DemetevlerAçılış Saati : 10.00 Kapanış Saati 22.00
Servis Süresi 30 Dk.
Gönderim BölgeleriUrankent 15 TLDemetevler 10 TLYenimahalle 10 TLDemetlale 10 TLDemetgül 10 TLÇamlıca 10 TL25 Mart 10 TL
MenüEkmek arası Et Döner (100gr.) 13 TLEkmek arası Et Döner (80gr.) 10 TLekmek arası et döner ile ilgili görsel sonucu

Özel El yapımı Köfte Ekmek 10 TLekmek arası köfte ile ilgili görsel sonucuTavuk Şiş Dürüm + Ayran 9 TLEkmek arası Ciğer + Ayran 9 TLEkmek arası Tavuk Döner + Ayran 7 TLSoslu Hatay Döner 7 TL
Et İskender (Servis) 18 TLAdana Kebap 15 TLTavuk İskender 15 TLAdana Dürüm 12 TL
Gobit Et Döner (100gr) + Ayran 13 TLGobit Et Döner (100gr) Kola 17 TL
Ä°lgili resimTavuk Döner Servis + Şişe Kola 15 TLEt Döner servis + Kola 19 TLKöfte servis + Kola 16 TL
Ekmek arası Tavuk Sote + Ayran 12 TL
Kilo ile Et DönerKg 80 TLYarım Kilo 40 TL
Kilo ile Tavuk Döner Kg 40 TLYarım Kilo 20 TL

 

https://www.yemekdenizi.com/2019/06/citak-doner.html

Devamını Oku

Bedel Ne ise ödenmeli

Bedel ne ise ödenmeli, Amerikanın boyunduruğundan çıkılmalıdır... Patates pahalandı diye ders verelim zihniyetinde olanlarla bu işler olmaz ...
Tuzak ekonomikse bunu anlamalı topyekün aynı tavrı almalı, tuzak kuranların ekmeğine yağ sürmemeliyiz...
Bu haftalık Köşe yazımın devamı için tıklayınız..

Bedel Ne ise ödenmeli

Diriliş Ertuğrul sezon finali harikaydı

Ertuğrul, Berke Han ile görüşmeye gitmiş, fakat yine kurulan tuzaklara maruz kalmıştı. Berke Han son anda yetişmiş Ertuğrul’u ve Alpleri kurtarmıştı. Berke Han, Moğol casusun en yakınındaki isim Kıyat olduğunu öğrenince, onu yakalama emri verir. Kıyat obaya gelip, Berke Hanın, Ertuğrul’a, Moğollarla girecekleri Cenk ile ilgili gizli evrakları Berke Hanın çadırından alır ve kaçar.

Haberin devamı için tiklayiniz

Devamını Oku
Diriliş Ertuğrul sezon finali harikaydı