Hakkında
Reyting sonuçları Dizi reytingleri Özellikle son dönemde kalitesini artıran Türk Dizi ve Sinema sektörü, yapıtlarını dünyaya pazarlar oldu. Yeşilçam'dan sonra düşüşe geçen Türk Sinema ve Dizi sektörü son dönemde Ülkemizin ekomomik ve siyasi yönden dünyada yükselişe geçmesiyle birlikte kendinden söz ettirmeye başladı. Onlarca belkide Yüzlerce Ülkede seyredilir olan Sinema be Dizi yapıtlarımız, Ülke ekomomimize katkıda bulunmasının yanı sıra Ülkemizi, Kültürümüzü, İnsanlarımızı ve Turizm bölgelerimizinde tanıtılmasını sağlıyor. Ülkemizde birbirinden kaliteli yapıtların başlamasıyla bu yapıtların yorum ve eleştirilerine haberlerine yer veren bir portaldan bahsedeceğim sizlere, ''DiziLigi'' ve ''Reyting Tv'' Dizi analizi yapan sitelerimiz Dizi reytingleri, Dizi haberleri ve Reyting sonuçlarını okuyucuyla buluşturmakta... Yanı sıra Kitap önerileri, çok satan kitaplar gibi kategoriside olan DiziLigi sektöre güçlü bir giriş yaptı. Televizyonda bu akşam ne var ? Tv yayın akışı, Bugün hangi kanalda ne var? Merak ediyor ve takip etmek istiyorsanız Dizi Ligi ve Reyting Tv bir tık ötenizde ... http://www.reytingtv.com
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Demetevler Yemek siparişi

Bağdat Caddesi No: 34/A Lalegül Kavşağı DemetevlerAçılış Saati : 10.00 Kapanış Saati 22.00
Servis Süresi 30 Dk.
Gönderim BölgeleriUrankent 15 TLDemetevler 10 TLYenimahalle 10 TLDemetlale 10 TLDemetgül 10 TLÇamlıca 10 TL25 Mart 10 TL
MenüEkmek arası Et Döner (100gr.) 13 TLEkmek arası Et Döner (80gr.) 10 TLekmek arası et döner ile ilgili görsel sonucu

Özel El yapımı Köfte Ekmek 10 TLekmek arası köfte ile ilgili görsel sonucuTavuk Şiş Dürüm + Ayran 9 TLEkmek arası Ciğer + Ayran 9 TLEkmek arası Tavuk Döner + Ayran 7 TLSoslu Hatay Döner 7 TL
Et İskender (Servis) 18 TLAdana Kebap 15 TLTavuk İskender 15 TLAdana Dürüm 12 TL
Gobit Et Döner (100gr) + Ayran 13 TLGobit Et Döner (100gr) Kola 17 TL
Ä°lgili resimTavuk Döner Servis + Şişe Kola 15 TLEt Döner servis + Kola 19 TLKöfte servis + Kola 16 TL
Ekmek arası Tavuk Sote + Ayran 12 TL
Kilo ile Et DönerKg 80 TLYarım Kilo 40 TL
Kilo ile Tavuk Döner Kg 40 TLYarım Kilo 20 TL

 

https://www.yemekdenizi.com/2019/06/citak-doner.html

Devamını Oku

Bedel Ne ise ödenmeli

Bedel ne ise ödenmeli, Amerikanın boyunduruğundan çıkılmalıdır... Patates pahalandı diye ders verelim zihniyetinde olanlarla bu işler olmaz ...
Tuzak ekonomikse bunu anlamalı topyekün aynı tavrı almalı, tuzak kuranların ekmeğine yağ sürmemeliyiz...
Bu haftalık Köşe yazımın devamı için tıklayınız..

Bedel Ne ise ödenmeli

Diriliş Ertuğrul sezon finali harikaydı

Ertuğrul, Berke Han ile görüşmeye gitmiş, fakat yine kurulan tuzaklara maruz kalmıştı. Berke Han son anda yetişmiş Ertuğrul’u ve Alpleri kurtarmıştı. Berke Han, Moğol casusun en yakınındaki isim Kıyat olduğunu öğrenince, onu yakalama emri verir. Kıyat obaya gelip, Berke Hanın, Ertuğrul’a, Moğollarla girecekleri Cenk ile ilgili gizli evrakları Berke Hanın çadırından alır ve kaçar.

Haberin devamı için tiklayiniz

Devamını Oku
Diriliş Ertuğrul sezon finali harikaydı

6 Mayıs Reyting sonuçları

Haftalık reyting sonuçlarında kim birinci? Günlük Reytingler Hergün Saat 10.30 da Dizi Ligi'de.
Tv'de bu akşam, Televizyonda bu akşam ne var ? Televizyonda bugün hangi Diziler oynayacak ?
Televizyonda bugün neler yayınlanacak?  Dizi reytingleri, Kitap Haberleri, Güncel Makaleler, Reyting sonuçları, Tv izle gibi onlarca kategori ve Binlerce Haber, yorum Dizi Ligi'de,
Televizyon'da bu akşam, Dünkü dizi reytingleri

Dizi reytingleri için tıklayınız

Devamını Oku
6 Mayıs Reyting sonuçları

6 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları

6 Mayıs 2019 Pazartesi Reyting sonuçları

Reyting sonuçlarında günün birincisi kim olacak ? Kim Milyoner olmak ister ?  Yasak Elma mı ?  Zalim İstanbul mu ?   Çukur mu ?   Söz mü? 
Haftalık reyting sonuçlarında kim birinci, Günlük Reytingler Hergün Saat 10.30 da Reyting Tv'de.

Reyting sonuçları için tıklayınız

Devamını Oku
6 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları

Esenler Arçelik Servisi Hizmetinizde

Elektronik ürünler çabuk bozulabilen ürünlerdir. Evinizde kullandığınız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi eşyalarınız zaman zaman arıza verebilir veyahut bakım gerekebilir. Firmamız tüm beyaz eşyalarınız için gereken bakım ve onarım işlerini yürütür. Bozulan beyaz eşyalarınız veya bakım zamanı gelmiş eşyalarınız için hemen firmamızla iletişime geçin. Hizmet veren her personelimiz teknik destek sağlayarak profesyonel hizmet sunar.
Buzdolabı Bakımı
Buzdolabı her evin olmazsa olmaz eşyasıdır. Zaman içinde yeterince soğutmaz veya koku yapabilir. Firmamız buzdolaplarında oluşan her türlü arıza ve sorunları gideren bir firmadır. Esenler buzdolabı tamiri servis hizmeti sunan firmamız ürünleri garanti kapsamında hiç bir ücret talep etmeden yapar. Garantisi bitmiş ürünler için arıza durumuna göre ücret talep eder. Firmamız bakım ve onarımını yaptığı her ürün için firma garantisi sunar. Bu sayede tekrar eden aynı hatalar için ücret ödemezsiniz.
Çamaşır Makinesi Bakım Ve Onarımı
Çamaşır makinelerinde daha çok sıkma arızaları, su alma ve su tahliyesi sorunları görülür. Artık daha teknolojik oldukları için çamaşır makinesi ekranında çıkan hata koduna göre arıza tespiti yapılır. Çamaşır makinelerinde oluşan arızalar firmamız tarafından tespit edilerek gereken işlemler yapılır. Esenler en yakın arçelik servis hizmeti garantili ve güvenli bir hizmettir. Servis hizmeti için firmamızı aramanız ve yetkili personeli arıza tespiti için eve çağırmanız gerekir. Çamaşır makinesinde gereken arızalar tespit edildikten sonra evde yapılacak onarımlar evde yapılır, daha büyük sorunlar için ürünler firmamıza getirilir.
Bulaşık Makinesi Tamiri
Bulaşık makineleri zaman içinde koku yapabilir, bardakları çizebilir veya deterjanlı bırakabilir. Elektronik ürün olduğu için sınırsız kullanım alanı yoktur, ama dönem dönem yapılan bakımlar ile bulaşık makinesi ömrü uzatılabilir. Esenler arçelik servisi adres bilgisi için internet adresimizi kullanabilirsiniz. Firmamız beyaz eşyalarınızda oluşan arızaları giderdiği gibi bakımlarını da zamanında yapar. Ürünlere uygulanan her işlemin kaydı tutulur Ve müşteriye mail atılır. Değişmesi gereken parçalar orjinal parça ile değiştirilir. Kullanılan her yedek parça ürün belgeli olup gerçek ürünlerdir. Haftanın her günü firmamızı arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Devamını Oku
Esenler Arçelik Servisi Hizmetinizde

Tek Yürek Dizisi 12. bölüm fragmanı, konusu ve analizi

Cok şey Anlatan Yürek, Tek Yürek

Tek Yürek Dizisi yeni bölüm analizi, konusu ve analizi

Büyük şehirlerde, kalabalık yığınlar arasında, kaybolup giden yalnız hayatlara inat, hayata tutunmak için bir olma hikayesi. Aynı semtten çıkmış, şöhreti yakalayıp, spor hayatını hoca olarak sürdüren, fırtınalı bir yaşamın sürüklediği ve sonunda kendisi gibi aynı kaderi yaşayan gençlere umut olmaya çalışan Halit hocanın ve semt gençlerinin toplumda var olma mücadelesini anlatıyor, tek yürek. Tek Yürek 12. bölüm 2. Fragmanı
Dizi Reytinglerinde Tek Yürek bi hayli iddialı

Haberin devamını okumak için tıklayınız...

Devamını Oku
Tek Yürek Dizisi 12. bölüm fragmanı, konusu ve analizi

Diriliş Ertuğrul 146. Bölüm özeti analizi Neler Oldu ?

Diriliş Ertuğrul 146. Bölüm özeti Analizi Reyting sonuçları

Ertuğrul, İlbilge ile hazırladığı plan doğrultusunda Beybolat’ı tuzağa düşürmüş, maskesini indirmişti. İlbilge, abisinin hain olduğunu görünce dünyası başına yıkılır, onu ele geçirecekken Albastının adamları saldırır. Diriliş Ertuğrul reytinglerde zirveden inmiyor, Tam bu sırada Gündoğdu gelir ve Beybolatı okuyla yaralar, Ertuğrul abisini görünce çok sevinir, fakat bu arada Beybolat ellerinden kaçar, peşine düşerler, uçurumun kenarına gelen Beybolat kendini aşağıya atar. Fakat öldüğünden emin olmak için Ertuğrul nehri arayın der.Diriliş Ertuğrul Yeni  Bölümünde neler oldu ?

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler oldu ? Haberin devamı için tıklayınız.

Devamını Oku
Diriliş Ertuğrul 146. Bölüm özeti analizi Neler Oldu ?

24 Nisan çarşamba Reyting Sonuçları

24 Nisan 2019 Çarşamba Reyting sonuçları,Kuzgun mu? Yoksa Trt'nin Efsanevi Dizisi Diriliş Ertuğrul mu ?

Reyting sonuçları için tıklayınız.

24 Nisan çarşamba Reyting Sonuçları

21 Nisan Pazar reyting sonuçları

21 Nisan Pazar 2019 Pazar günü reyting sonuçlarında Günün birincisi kim olacak ?  Kardeş Çocukları mı ? Yoksa Tv8'in uzun soluklu yarışması Survivor Türkiye Yunanistan mı?
Haftalık reyting sonuçlarında kim birinci,Günlük Reytingler Hergün Saat 10.30 da Dizi Ligi'de.
Dünkü dizi reytingleri
Televizyon'da bu akşam

Tv'de bu akşam, Televizyonda bu akşam ne var ? Televizyonda bugün hangi Diziler oynayacak ? 
Televizyonda bugün neler yayınlanacak? bu akşam ne izleyebilirsiniz hepsi Dizi Ligi'de,
Dünün reytingleri için tıklayınız..
Kardeş Çocukları 20:00 Star Tv
Hayat ve Hayal arasında Volkan krizi patlıyor!
Cemal’in yaşadığını gözleriyle gören ve Umay’la akıl almaz iş birliklerini öğrenen Ümran’ın her ikisiyle de yüzleşmesi çok ağır olur. Ümran, gerçekler ve yalanlar arasında büyük bir seçim yapmak zorundayken, Umay’ın kendi geleceğini Ümran’ın eline bırakmaya hiç niyeti yoktur. Reşat, Yıldırım ve Umay arasındaki geçmişin peşindeyken, Umay’ın gelecek planları Reşat için de sürpriz olur. Umay ve Ümran arasında ipler hiç olmadığı kadar gerilirken, Hayat ve Hayal arasında ise bütün şiddetiyle Volkan krizi patlar. Kızlar arasında yaşananlar, hem Karay’ları hem de Saner’leri etkiler. Rezzan ve Hayat’ın karşı karşıya gelmesiyle Umay için eski defterler açılır. Cemal’in, Ümran’ı Yıldırım’dan kıskanmaya başlaması tehlikeli bir hal alır ve Yıldırım tehlikeye yürüdüğünden habersiz Ümran’ın sırlarını çözmeye başlar. 

Reyting sonuçları için tıklayınız

Devamını Oku
21 Nisan Pazar reyting sonuçları
}