Hakkında
Reyting sonuçları Dizi reytingleri Özellikle son dönemde kalitesini artıran Türk Dizi ve Sinema sektörü, yapıtlarını dünyaya pazarlar oldu. Yeşilçam'dan sonra düşüşe geçen Türk Sinema ve Dizi sektörü son dönemde Ülkemizin ekomomik ve siyasi yönden dünyada yükselişe geçmesiyle birlikte kendinden söz ettirmeye başladı. Onlarca belkide Yüzlerce Ülkede seyredilir olan Sinema be Dizi yapıtlarımız, Ülke ekomomimize katkıda bulunmasının yanı sıra Ülkemizi, Kültürümüzü, İnsanlarımızı ve Turizm bölgelerimizinde tanıtılmasını sağlıyor. Ülkemizde birbirinden kaliteli yapıtların başlamasıyla bu yapıtların yorum ve eleştirilerine haberlerine yer veren bir portaldan bahsedeceğim sizlere, ''DiziLigi'' ve ''Reyting Tv'' Dizi analizi yapan sitelerimiz Dizi reytingleri, Dizi haberleri ve Reyting sonuçlarını okuyucuyla buluşturmakta... Yanı sıra Kitap önerileri, çok satan kitaplar gibi kategoriside olan DiziLigi sektöre güçlü bir giriş yaptı. Televizyonda bu akşam ne var ? Tv yayın akışı, Bugün hangi kanalda ne var? Merak ediyor ve takip etmek istiyorsanız Dizi Ligi ve Reyting Tv bir tık ötenizde ... https://www.reytingtv.com
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Psikolojik Danışmanlık

Hayatımızın farklı dönemlerinde, farklı konular sebebiyle, kendimizi bitkin, yorgun ve tükenmiş hissederiz. Kendimizi ruhsal olarak kötü hissettiğimiz böyle dönemlerden kişinin kendi başına çıkması zordur. Bazen bizi yalnızca dinleyecek bazen ise yol gösterecek, yol gösteremese bile bir ışık yakacak birine ihtiyacımız olur.

Psikolojik Danışmanlık Nedir?

Psikolojik danışmanlık, insanın kendini tanıması sürecinde ona yol gösteren, okullarda çocukların özellikle ergenlik dönemlerinde yanlarında bulunarak sorunlarına çözüm bulan, kişinin akademik kariyer sürecinde karşısına çıkan sorunları dinleyerek çözüm bulmaya çalışan, sorunlu aile ve çiftlerde karşılıklı bir şekilde orta yolu bulmaya çalışan meslektir. Saydığımız ve sayamadığımız birçok işlevi vardır.

Psikolojik danışmanlık sadece sorunlara çözüm bulmaz aynı zamanda ruh sağlığının güçlendirilmesi ve psikolojik sağlamlığın artırılması amacıyla da çalışır. Bilişsel, duyusal ve psikolojik yöntemlerle tedavi uygulayan kişi ve uzman arasındaki profesyonel bir ilişkidir.

Psikolojik Danışmanlığın Üniversite Eğitimi

PDR yani psikolojik danışmanlık ve rehberlik üniversiteleri eğitim fakültesinde eğitim veren, TM puan türünden öğrenci alan, 4 yıllık (üniversiteye göre değişmekle beraber hazırlık dahil olmak üzere 5 yıllık) bir ana bilim dalıdır diyebiliriz.

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünden mezun olduğunuz takdirde, milli eğitim bakanlığının okullarında ve özel okullarda rehber öğretmen olarak görev yapabilir, rehberlik ve araştırma merkezlerinde çalışabilirsiniz. Okullarda görev yapma koşulları rehberlik ve araştırma merkezlerine kıyasla daha kolaydır.

Bölüm mezunları askeriyede de çalışma hakkına sahiptir fakat bunun için öncelikle gerekli sınavlara girip daha sonra mülakatları geçmeleri gerekir. Adalet bakanlığına bağlı aile ve çocuk mahkemeleri, çocuk ıslah evlerinde, yetimhane ve kreşlerde de psikolojik danışman sıfatıyla çalışma şansları vardır. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları dilerlerse üniversite kalıp araştırma görevlisi de olabilirler.

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları klinik psikoloji alanında yüksek lisans yaparak klinik psikolog unvanı alabilirler fakat ne yazık ki devlet üniversiteleri bunun için kontenjan açmamaktadır. Bu nedenle psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları klinik psikolojisi alanında yüksek lisanslarını özel üniversitelerde belirli bir ücret karşılığı yapabilmektedirler. Bu alanda eğitim almak isteyen bütün arkadaşlarımızı eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

https://belenuskocluk.com/

Devamını Oku
Psikolojik Danışmanlık

Toptan Satış Yapan Firmalara Erişimin En Kolay Yolu!

Dünyada sosyal medya kullanımı, küçüğünden büyüğüne herkesi etkisi altına alınca tabi ki ticaret alanında girişimcilerde bu alanlara büyük yatırım yapar hale geldi. Özellikle perakende alanındaki potansiyel satışlar, toptan alanına da göz kırpar hale gelince yeni rekabet alanı “Sosyal Medya” oldu.


İnternet alanındaki satışların rekorlar kırdığı bu virüs döneminde ödenen vergiler ve internet sitesinin komisyonları düşünüldüğünde sosyal medya üzerinden satışlar daha da cazip hale geleceği şaşırılmayacak bir gerçek olarak önümüzde duruyor. Bilhassa 'İnstagram toptan satış' önemli bir başlık olacak gibi. Toptan satış yapan siteler revaçta olsa da kar üzerinden zarar etmeme adına müşterilerle direk iletişim kurmaya çalışan firmaların varlıkları da azımsanmayacak boyutlarda. Görünen o ki, ilerleyen dönemlerde bu mecraya yönelik talepler daha da fazla artış gösterecek. Hal böyle olunca Toptan satış yapan firmalar ve sitelere kolay erişme için firmalar hakkındaki detaylı bilgiler, bilhassa sosyal medya hesapları ve iletişim bilgilerini arama ihtiyacı da artacak gibi gözüküyor.
İşte bu noktada Murat Tunç adlı girişimci bir arkadaş tarafından başlatılan “toptancılar rehberi” adlı platform, toptancılar için adeta sanal bir toptancılar sitesi olabilecek bir potansiyel oluşturacakgibi.

Elbette rekabet alanı bu alanlarda da artış gösterecektir. Bize düşen ise çok birşey yok aslında. Zira bilhassa ülkemizde bu sosyal medya kullanımı ve bununla alakalı bütün içerikler sorgusuz sualsiz 7'den 70'e hepimiz tarafından kabul ediliyor. Artı yönleri olduğu gibi eksi yönlerini de barındıran bu durumda bilhassa dolandırılma ihtimali maalesef sanal alemde de çok canlı bir varlık bulabiliyor. Güvenilir firmaları bulabilmek ve bu firmalar hakkında detaylı bilgilere erişim aslında adeta kıymetli bir maden bulmak gibi önem arzederken bu noktada hizmet veren sitelere gerekli olan ehemmiyeti geri plana
atmamak gerekiyor.


Kısaca bir değerlendirme yaparsak Toptancılar rehberi adlı firma rehberi, bahsettiğimiz
hususlarda ele alacak olursak aslında gerçekten önemli bir hizmet veren site pozisyonunda. Bu alanda hizmet vermeyi düşünen bu genç giriçimci arkadışımızı da kanaatimizce tebrik etmek lazım. Umarız
başarılı olurlar.

Devamını Oku
Toptan Satış Yapan Firmalara Erişimin En Kolay Yolu!

Oltu Taşı nedir? Oltu Taşı Tesbih Nereden Alınır?

Oltu taşı, genel itibari ile Erzurum'un Oltu ilçesinde çıkarılan yarı kıymetli bir taştır. Bunun beraberinde Gürcistan'da da çıkarılan oltu taşının kolay işlenebilme gibi bir özelliği vardır. Bundan dolayı da çeşitli takı ve aksesuarlarda kullanılır.

Oltu Taşının Özellikleri Nelerdir?

Oltu taşı tespih kullanan insanların, vücutlarında birikmiş olan statik elektriği tespih çekmek sureti ile attıklarına ve bu vesile ile de stresten kurtulduklarına inanılır. Ayrıca İslâm dinine mensup müslümanlar namaz sonrası, dua öncesi veya zikir esnasında sayı takibi amacı ile tespih kullanırlar. İşte Oltu taşının en bilinen özellikleri;

-Oltu Taşını elinizin içerisine alıp nefesinizle buharlaştırdığınızda buharı çeker ve üzeri nemlenir.

-Oltu Taşı tespihlerinin kendisine has ağırlığı ve tok sesi vardır. (Mesela cam tespihler çık ağır, plastikler çok hafif olurlar)

-Sürtünme ile elektriklendiği için küçük kağıt parçacıklarını kendisine çeker.

-Bıçakla hafifçe kazındığında kahverengi toz çıkartır.

-Kullandıkça parlar.

Oltu taşı Tesbihi nasıl anlaşılır?

Tesbih deyince akla ilk gelen Oltu taşıdır. Ve anavatanıda Erzurum’dur. Günümüzde oltu, tesbih severlerin gözdesi olan bir taştır.
Oltu tesbihi taklitlerinden ayırt etmek göründüğü kadar da zor değil.Ayrıca oltu taşları çok ağır taş değildir,diğer doğal taş tesbihlerle ağırlık konusunda karıştırılmaktadır.Oltu taşının özü fosilleşmiş ağaç köküdür. Öncelikle elimizdeki tesbihin bir taşını hafifçe kazıyın ya da sıfır zımpara ile tesbihin zarar vermicek kısmını sürtün kahverengi siyah arası bir toz bırakırsa oltudur.
Veya bir iğnenin ucunu ateşte ısıtarak tesbihin taşına değdirin biraz basınç uygulayın eğer iğne tesbih tanesinebelli bir derecede batıyorsa oltu değildir. Aksine delınmıyor ise oltu taşıdır.
Harici polyester plastik tesbihlerde iğneyi ısıttığınızda tesbih tanesine battığı görülecektir.Ayrıca polyester plastik tesbihler çakmakla yakıldığında ağır naylon, plastik kokusu vermektedir.

Dünya'nın en güzel ve kaliteli gösterişli taşlarından biri olan oltu taşı adını Erzurum ilimizin Oltu ilçesinden almaktadır. Çağlardır bilinen Oltu taşı başta tesbih olmak üzere biblo, takı ve bir çok aksesuarda kullanılmaktadır. oltutasitesbihi.com işlemeli ve klasik Erzurum oltu taşı tesbih çeşitleri ile sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.

Devamını Oku
Oltu Taşı nedir? Oltu Taşı Tesbih Nereden Alınır?

Antalya su arıtma sistemlerinde kullanılan cihaz ve ekipmanlarAntalya su arıtma sistemlerinde kullanılan cihaz ve ekipmanlar

Antalya su arıtma deyince akla gelen tek firma olan Suel teknik, 15 yıllık bilgi ve deneyimiyle siz değerli halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir.  Yanı sıra Elektrik sektöründen de faaliyet gösteren Suel teknik uzman ekip ve teknik alet ve edevatla sizlere bir telefon kadar yakındır.

Suel teknik su arıtma sistemleri*Su yumuşatma sistemleri

Sert su kullanımı sırasında ev veya işyerlerinizde oldukça fazla  sıkıntıyla  karşı karşıya kalabilirsiniz. Yumuşatma sistemlerimiz,  kullandığımız cihazları, kireçli suyun zararlarına karşı korurken ek olarak genel  boru hatlarınızda kirecin sebep olduğu daralma, tıkanma, delinme ve aşınmaları önler ve cihaz ve makinalarınızın ömrünü uzatır. Su yumuşatma sistemlerinin temel çalışma prensibi iyon değiştirme yöntemi ile suda sertliğe niçin olan kalsiyum (ca+2) ve magnezyum (mg+2) iyonlarının sudan uzaklaştırılmasına yardımcı olmasıdır. Katyonik reçinede bulunan sodyum (na+1) iyonlarının , kalsiyum ve magnezyum iyonları ile yer değiştirerek gerçekleştirdiği uzaklaştırma işlemidir. Bu işlem hemen sonra doyuma ulaşan reçinenin tuzlu su ile vakit veya debi kontrollü rejenerasyon işlemi yapılmalıdır. A.O. Smith, ekibimiz itinalı çalışmaları ile kullanım alanınız ve ihtiyacınıza bakılırsa size özel çözümler sunar.

*Endüstriyel  Arıtma

Su arıtma ile su yumuşatma kavramları genellikle karşılaştırılmaktadır. Su arıtma kişilerin içme suyu ihtiyaçları için üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. İnsan sağlığına ve dama tadına uygun suların temini için su arıtma sistemleri kullanılmaktadır. Su yumuşatma ise saf su arıtma cihazı ile gerçekleştirilmektedir. Bu işlem evlerde değil endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Bilindiği üzere gelişmiş teknolojiye sahip birçok üretim cihazı sulu sistemlerle çalışmakta ve cihazların bünyesinde sürekli olarak su kullanılmaktadır. Sürekli olarak cihazların içerisindeki hatlardan geçen üretim cihazlarında zaman içerisinde suyun içerisinde yer alan materyaller çeşitli problemlere yol açabilmektedir. Bu durumun ortaya açtığı problemleri ortadan kaldırmak için mutlaka saf su arıtma cihazı tercih edilmelidir.

Endüstriyel su arıtma sisteminde Endustriyel Reverse osmosis sistemlerini kullanmaktayız.

*Su arıtma

Farklı ve son teknoloji sistemler dahilinde üretimleri gerçekleştirilen ve bünyesinde özel filtreleme sistemi bulunan, yaşam alanları içerisindeki ev ya da iş yerleri adına şebeke sularının içilebilir, temiz, insan sağlığını koruyucu bir etkiye sahip olan sistemlere su arıtma cihazları denmektedir. Antalya su arıtma deyince akla gelen tek firma olan Suel teknik'in kullandığı cihaz ve sistemdir.

Su arıtma sistemlerimiz,

Puretech Optima

ocn-ro 452 cs

CCK kapalı kasa

Puretech PR 2A 7 Aşamalı Alkali Detoks

Goldline

CCK açık kasa

Devamını Oku
Antalya su arıtma sistemlerinde kullanılan cihaz ve ekipmanlarAntalya su arıtma sistemlerinde kullanılan cihaz ve ekipmanlar

Kuzey yıldızı ilk aşķ

Kuzey Yıldızı ilk Aşk 24. Bölüm;

AĞLA KALBİM!
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. bölüme fırtına gibi girdi, fırtına gibi de çıktı. Durmayan, dinmeyen yaşlarla geçen bir bölüm izledik. Kim haklı? Kim haksız? Bunun bir cevabı var mı? Zannımca yok. Zaten haklıyı haksızı bulmaya gerek te yok. Bu bir şeyi değiştirmeyecek çünkü. Raylar yerinden oynadı. Yolun sağlam olması artık zor. Acil yor yardımı lazım YılKuz aşkına. Çırpındıkça batan Kuzey de, güvendikçe hayal kırıklığı yaşayan Yıldız da derdine çare arıyor. Bu çare kimsede yok. Sadece açtıkları yaraları kendileri kapatabilirler. Yıldız ne kadar çok dik durmaya çalışsa da aslında gözünden ne kadar kırılgan olduğu belli. Affetmeme yemini etmiş. Ruhi teslim olmayınca, üstüne bir de Şule’nin aklına uyan Çetin Yıldız’ı ihbar edince Yıldız el mahkum parmaklıklar ardına girmek zorunda kaldı. Üstelik savunmayı bile reddetti. Tam Yıldız kızımıza yakışır hareket. Arkadaşını satmadı.
Ruhi de arkadaşını satmadı ama. Silahı Sefer ve Kuzey’e hemen hiç ısrar etmeye gerek kalmadan verdi. Dolaysıyla baristik incelemeden ve kamera kayıtlarından suçsuz olduğu anlaşıldı gırmızı gafanın. Gırmızı gafamız hastaneye de uğramak zorunda kaldı. Hipertansiyonu nüksetti. Kuzey nasıl da üzüldü ama. Kızları bile görmek istemeyen Yıldız ailesini yanına zor kabul etti. Nahide’nin kendini överken Yıldız’a söyledikleri oldukça komikti. Hastane ortamında bizi güldürdü. Sefer ve Poyraz da aynı şekilde.

Kuzey Yıldızı ilk Aşk Kadıoğlu/Mollaoğlu

Kuzey yıldızı ilk aşk 24. Bölüm ; Şeref ve Yaşar babalarımız el birliğiyle Çetin’i ele geçirdiler. Tabi Pembe olmadan adam kaçırma olur mu? Olmaz. Pembe de devreye girince güçlü bir organizasyonla kaçırılan Çetin önce işi ciddiye almasa da tabut kendisi içindeyken çivilenince oldukça korktu. Bu ona güzel bir ders olmuştur. Umarım bir daha Şule’nin aklıyla hareket etmez. Kılavuzu karganın olanın burnuna ne olacağını hepimiz biliyoruz. Çetin de çıkmaza girecektir diye düşünüyorum. Şule de Çetin de bu dizide kötü karakter olarak ömürlerini doldurdular. Ondan dolayı altın vuruşla ikisinin de sonu gelecektir ama bakalım sonları kimin elinden olacak? Yıldız’ın elinden mi? Kuzey’in elinden mi?

Kuzey Yıldızı ilk Aşk! Bonuslar ve Görünmeyenler

Bonus karakterimiz Cihan yine dayandı Pembe’nin kapısına. Pembe artık daha çok güveniyor. Bir de Cihan’ın annesi olmasa… Her yerde karşılarına çıkıyor güzel çiftimizin. Cihan resti çekti en sonunda. Kendisine çocuk mualemelesi yapıldığının farkında olan Cihan Pembe’yi ne olursa olsun terk etmedi. Tabi Pembe’nin yine de gözünden yaşlar döküldü. Bir diğer bonus karakterimiz Sare ise işi toparlayayım derken daha çok batırdı. Osman’a sarılan Sare, Gökçe ve Mine’nin kendilerini izlediğinin farkında bile değildi. Gökçe hâliyle yıkıldı. Mine ve Feride onu toplarken epey zorlanacak. Osman ise artık kenafir gözlüsünün o kenafir gözlerini zor görecek gibi.

Kuzey Yıldızı ilk Aşk Reyting ve Fragman

YılKuz ayrılı dolayısıyla Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. bölüm reytinglerinde düşüş yaşadı. 7.50 ile totalde 2. olan dizimiz ne yazık ki Zümdürü Anka’yı geçemedi. Öte yandan Kanal D’nin yeni dizisi Hizmetçiler ise Kuzey Yıldızı’nı reyting bazında etkileyemedi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Mahmut kaptan bu sefer ortaya çıkacak gibi. Oldukça heyecanlı olacak Kuzey ve Mahmut’u izlemek. Daha önce de söylediğim gibi bu diziye yeni bir meydan okuyan erkek karakter yakışacak. Mahmut karakter olarak güzel olacaktır. Halil İbrahim Kurum’un dizimize Mahmut olarak girmesinde ısrarcıyım. Haydi hayirlisi. Haftaya izlemeyü unutmayun.

Kaynak

https://www.reytingtv.com

 

Devamını Oku
Kuzey yıldızı ilk aşķ

Aradığınız Her Şey

 

Tüm merak ettiğiniz alanlarda ve medyada olan tüm olayları takip edebilirsiniz denilse? Media sözlük ile merak ettiğiniz her şey bu sitededir. Siteye ulaşım kolay ve basit kullanımı ile anında kullanım olanağı sağlayabilirsiniz. Sözlük denildiğinde başlık alanında hakkında bilgilerin içeriğidir. Media sözlük tüm sanal ortamda kişilerin fikir ve düşüncelerini açıkladığı dile getirdiğidir. Üye olmanız tüm bu bilgilere erişmenizi kısaca kolaylaştırmış olur.

Gündem den Haberdar Olmak

Gündemin tam içinde olup biteni takip etmenin kısa yolu denilebilir. Her an olağan olaylar ile ilgili kısa sürede bilgi sahibi olunabileceği gibi fikirlerinizi de özgürce ifade edebilirsiniz. Açılan etiketlerde görüşleri okuyabilir ya da kişisel görüşlerini yazabilirsiniz. Anında olan olaylar için haberdar olunabilir. Burası sizin özgür alanınız ve konuşulmasını istediğiniz konu üzerinde etiket oluşturabilirsiniz. Sevdiğiniz filmlerden, sanatçılara ya da önemli haber başlıklarına kadar her konuda bilgi sağlayabilir ve görüşleri okuyabilirsiniz.

Media Sözlük İçeriği

Bu sözlükte gündemde olan ya da olmasını istediğiniz her şey vardır. İçerik olarak ne gibi hizmetler olduğuna bakalım.

  • Film önerileri
  • Sağlık
  • Kozmetik
  • Gündem
  • Kısa bilgiler

Uygulama içeriği ile bol çeşitli başlıklar ve bilgiler ile size hizmet sunar. Üye olarak anında her konuda haberdar olursunuz. Sizin bildiğiniz ve anında söylemek ya da tartışmak istediğiniz her konuyu burada konuşabilirsiniz. Siz hem haberdar olurken hem de gündeme dair bilgilenmiş olursunuz.

Devamını Oku
Aradığınız Her Şey

Sefirin Kızı

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM

Sefirin Kızı 7. Bölüm İzle! Sefirin Kızı yeni bölüm analizi ve özeti! Yeni bölümde neler oldu? Devamı için; Sefirin kızı

 

Sefirin Kızı

Çin'den ürün nasıl getirtilir?

Çin ithalat pazarının dünya pazarları arasında ne kadar büyük bir paya sahip olduğu su götürmez bir gerçek. Çin, gerek nüfusunun fazlalığı gerek ise üretim sanayisinin gelişmişliği dolayısıyla oldukça büyük bir Pazar. Çin ithalat ürünleri oldukça fazla. Kozmetik sanayisinden giyim sanayiye, plastik sanayiden kimyasal sanayiye kadar her türlü alanda üretim yapılıyor. Üstelik bu sanayiye sadece ülke içerisinden değil ülke dışından da oldukça yoğun bir talep mevcut.

cin-ithalat
Dünyanın dört bir yanındaki insanlar gibi sizde Çin’den birçok ürün getirtebilirsiniz. Fakat tabi ki Çin ithalat yapmanın birtakım zorlukları da bulunuyor. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz ve Çin ithalat yapmanız için gerekli desteği sizlere sunuyoruz. Çin ithalat ofisimiz sayesinde ihtiyacınız olan her alanda ithalatın her aşamasında sizlere danışmanlık yapıyoruz.
Çin ithalat fuarı da sizlere sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor. 1957 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen bu fuar dünyanın en büyük 3 fuarı arasında yer alıyor. Yüzlerce farklı sektörden ürünlerin bulunduğu Çin ithalat fuarında yüzbinlerce ürün sergileniyor. Her yıl yüzbinlerce insanı ağırlamasının yanında yüzlerce iş adamı da çeşitli sektörlerde alışveriş yapıyor. Dolayısıyla Çin ithalat fuarı uluslararası ticarette önemli bir yere sahip. Biz de burada etkin olarak yer alıyor ve siz değerli müşterilerimiz için sürekli olarak bilgi topluyoruz.
Çin ithalat yapmanın birçok avantajı bulunuyor. Her şeyden önce Çin’de üretim yapmak oldukça az maliyetli. Dolayısıyla Çin ithalat ürünleri ile ticaret yapmanın maliyeti de son derece az oluyor. Bunun yanı sıra Çin’de yapılan üretimler oldukça kaliteli. Bu sayede Çin’den ürün ithal etmeniz durumunda çok daha az maliyet ile son derece kaliteli ürünlere sahip olabiliyorsunuz.
Az maliyet ile kaliteli mallara sahip olmak firmanız açısından hem daha iyi bir müşteri memnuniyetine sahip olmanızı hem de kar marjınızı yükseltmenizi sağlayacaktır. Çin ithalat yapmak bu kadar avantajlı, peki bunun zorlukları neler? Tabi ki uluslararası bir ticaret yapmak ülke içerisinde ticaret yapmaktan daha zor ve daha meşakkatli. Sizlere Çin ithalat ürünleri ile ilgili her konuda yardımcı oluyor ve bu zorlukların her birini biz sizin adınıza hallediyoruz.
Bu zorlukların ilk adımı olarak bir üretici ile anlaşmak geliyor. Tabi ki Çin’den ürün getirtmek için bir üretici ile anlaşmalısınız fakat bu o kadar da kolay değil. Bambaşka bir pazar, hiç kimseyi tanımıyorsunuz ve farklı bir dil konuşuluyor. Bu adımı sizler için Çin ithalat ofisimiz ve profesyonel kadromuz ile hallediyoruz. Sektörünüzde öncü üretim tesislerini buluyor ve onlarla sizin için iletişime geçiyoruz. Tabi ki burada minimum para ile maksimum kaliteyi almanızı odak noktamız haline getiriyoruz.
Üreticiyi bulup anlaştıktan sonra bir diğer zorluk olarak karşımıza diğer maliyetler çıkıyor. Bunların başında ise ulaşım maliyetleri geliyor. Çin’den ülkemize mal getirmek için gerekli olan her türlü konuyu da sizler adına düşünüyor ve yine minimum maliyeti odak noktamız haline getirerek çözüm buluyoruz. Bu noktada karşınıza çıkacak olan problemlerden bir diğeri ise hiç şüphesiz gümrük. Gümrük kaydı ve maliyetinin çözümü için de Çin ithalat ofisimiz sizlere yardımcı oluyor.
Bundan sonra ise siparişlerinizin kapınıza kadar gelmesi ve sizin maksimum kar marjı ile satışlarınızı yapmanız geliyor. Görüldüğü gibi ihraç etmek istediğiniz ürünlerin tespitinden ihracat yapacağınız üreticinin bulunmasına, üretici ile anlaşılıp ulaşım ile ilgili tüm detayların halledilmesine kadar, ihracatınız her sürecinde sizlere profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Sizlere ise bir tek arkanıza yaslanmak ve Çin’den ucuza ithalat yapmanın keyfini sürmek kalıyor.

Devamını Oku

İntenetten Para Kazanma Yolları ve Kanıtları

 

Uzun zamandır internet para kazanmayı araştıran birisiyim yaklaşık 5 senedir
bir çok yöntem denedim eskiden netlio diye bir sistem vardı facebookta ürün paylaşınca para kazandırıyodu sonra nolduysa kapandı Youtube’da 5 senedir yayın yapıyorum 4 senedir’de düzenli para kazanıyorum şimdi diceksinizki bunları neden anlatıyon bize kazanmayı göster !

Öncelikle bu denediğim yöntemlerin içinde en kolay yöntemden bahsetmek istiyorum başladıktan yaklaşık 2 ay sonra kazandırmaya başlıyor eğer düzgün çalışırsanız hazırmısınız yöntemi sölüyorum Satış Ortaklığı peki bu sistem nedir bazı firmalar ortaklık sistemini kullanır kendi özel paneli vardır üye olursunuz size ürün linkleri verilir bu linkler her üye olan için benzersizdir eğer sizin linkinizden birisi ürünü satın alırsa komisyon kazandırır
bu komisyon oranları %2 den %75 kadar değişebiliyor satıcanız ürüne bağlı özellikle djital ürünlerde çok kazandırıyor..

Satış Ortaklığı Siteleri Nelerdir ?

Bir çok site var satış ortaklığı ile ilgili bunlardan bazıları odaklıpazar,admitad ve clickbank, odaklıpazar ve clickbank türkiyede hizmet verir clickbank yurtdışında çalışan firmadır yani sadece amerika pazarında çalışır ve dolar üzerinden iş yapar size daha yüksek kazanç sağlar

şimdi geldik kanıt göstermeye size istediğiniz kadar kanıt gösterebilirim bunlardan sadece birisini şağıdaki resimde gösterdim


günde 100 lira çokta fazla olmadı sisteme başlıyalı bu sistem Admitad’tir tabi hergün aynı parayı kazandırmayabilir belkide daha fazlasını kazandırır sizin çalışmanıza bağlı peki nasıl yapılıyor diyecek olursanız bunların hepsini web sitem üzerinde ayrıntılı bir şekilde anlattım ayrıca youtube kanalımda’da detaylı bir şekilde anlattım youtube kanalımada web sitem üzerindeki videolardan ulaşabilirsiniz site linkini asağıya bıraktım herkese kolay gelsin
https://www.kolayvideodersler.com/

Devamını Oku
İntenetten Para Kazanma Yolları ve Kanıtları

18 Kasım Pazartesi Reyting sonuçları

18 Kasım Pazartesi Reyting sonuçları nasıl oldu?
Show Tv'nin efsane dizisi Çukur ve Fox Tv ekranlarının dizisi Yasak Elma iddialı dizilerden,

18 Kasım pazartesi reyting sonuçları duyuruldu! Show Tv’nin efsane dizisi Çukur ve Fox Tv ekranlarının dizisi Yasak Elma iddialı dizilerden, Master Chef Türkiye ve Zalim İstanbul’da reyting sıralamasında iddialı olanlardan! Sizce kim reytinglerd birinci olacak? Hangi dizi reytingleri kasıp kavuracak? Dizi fanı iseniz, dizi forum sitemiz Forum Reyting Tv’de sevdiğiniz diziler hakkında konular açabilir yorumlar yapabilirsiniz. Üstüne sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Hemen sizde Dizi forumları sitemize kayıt olun! En sevdiğiniz diziler hakkında yazın kazanın! Yorum yapın kazanın! Gel gelelim reyting sonuçlarına, pazartesi reyting sonuçlarına ...

18 Kasım pazartesi reyting sonuçları

için tıklayınız...

Devamını Oku
18 Kasım Pazartesi Reyting sonuçları