Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

#BelediyeBaşkanıOlursam,
Belediye faaliyetleri içinde yer alacak aşağıdaki projeleri yapmayı taahhüt ediyorum.

1. Belediye binası içinde Altyapı Koordinasyon Merkezi kurulacak. Altyapı ile ilgili iş yapan, Tedaş, Belediye, Doğalgaz gibi kurum ve kuruluşlar bu merkeze bağlanacak. 1 yıllık eylem planları istenecek ve bir mahallede yapılacak tüm çalışmaların aynı zaman diliminde yapılması sağlanacak.

2. Belediyemizce finanse edilecek Robotik kodlama kursları açılacak. Teknik liseler, esnaf ve sanatkarlar, iş adamları bu kurslara eleman göndererek teknoloji alanında ihtiyaçlarını kendileri karşılar hale gelecekler.

3. Organize sanayi bölgesinde SİHA ARGE merkezi kurulacak. Robotik kodlamayı başarı ile tamamlayan ve herhangi bir işte çalışmayan kursiyerlerimiz bu merkezde istihdam edilecekler. İlk yapılacak olan projenin adı EBABİL olacak.

4. Yine Organize sanayi bölgesinde GRAFEN ARGE merkezi kurulacak. Bu mucizevi maddenin, pilden giyime, sanayiden hizmet sektörüne her alanda kullanım alanları araştırılacak.
İlerki yıllarda üretilecek olan elektrikli otomobillerin en önemli aksanı olan piller ilçemizde üretilir olacak.

5. İlçemizde Elektrikli Araç dönüşüm merkezi kurulacak. Eski araçların elektrikli araçlara dönüştürülmesi ile hem doğaya bir nefes, hem ekonomiye güç olacağız.

6. Eğer başkanlık sürem ve ömrüm yeterse ilçemizde elektrikli otomobil fabrikası kurulması için elimden geleni yapacağım. Öncelikle yerli otomobilimizin bazı parçalarını ilçemizde üretmekle başlayacağız. sonrasında tüm parçalarını üretebilecek kapasiteye ulaşınca da ilçemiz adını taşıyan bir otomobil üreteceğiz.


Ramazan KOLA
Burdur/Bucak Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı

Devamını Oku