Kanser tedavisine bitkisel destek

Kanser tedavisine bitkisel destek
Kanser ile ilgili uzun yıllar araştırma yapan Işık Lokman Şifalı Bitkiler ve Aktariye’nin işletmecisi Mustafa Kara, “Periyodik denetimler kansere ve başka ölümcül hastalıklara yakalanmamak açısından çok değerlidir. Kanser değil ihmal öldürür” dedi.

BURSA (İGFA) - Işık Lokman Şifalı Bitkiler ve Aktariye’nin işletmecisi Mustafa Kara, İGF Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, kanser ile ilgili değerli açıklamalarda bulundu.

10 yıldan fazla bir süreçte kanser ile ilgili araştırmalar yaptığının altını çizen Mustafa Kara, “Tayland’da, Uzak Doğu’da, Rusya’da, İran’da doğal bitkilerden şifa dağıtan tabipleriyle karşılıklı istişarelerde bulundum. Uzak doğu ülkelerinden mesela Tayland’da eczane bulunmaz, o ülkelerde ekseriyetle bu cins sıhhat meseleleri alternatif tıp ve bitkilerden elde edilen karışımlarla beşerler derman ararlar. Çağımızın hastalığı olan kanser ve gibisi hastalıklarda ihmalin sonuçlarıdır. Makul bir yaştan sonra her sene yapılması gereken denetimleri kesinlikle insanlarımızın ihmal etmemesi gerekmektedir. Periyodik denetimler kansere ve öteki ölümcül hastalıklara yakalanmamak açısından çok kıymetlidir. Denetimlerden çıkan sonuçlar sonucunda ertelenmeksizin ihmal etmeksizin tedavilere bir an evvel başlamakta fayda vardır. Kanser değil ihmal öldürür” diye konuştu.

“HER TÜRLÜ NUSUBETİN DEVASI BİTKİLERDEDİR”

Hastalıklara şifa için öncelikle hekimlerin tercih edilmesi gerektiğinin altını çizen Kara, “Enfeksiyonda yükselmemi var, düşmemi var? Kanserli hücrelerin artması mı var? bunlar değerli. Bunlardan haberdar olursak gidişatla ilgili bilgilerimiz olursa daha hoş bir ilerleyiş sağlayabiliyoruz. Şikayetler genelde kanser cinsleri üzerine oluyor. Öbürleri de var lakin çoğunlukla bunlar. Yüklü olarak bu hastalarımız geliyor. Bir insanın vücudunda 40 tane organ vardır. Bu organların savunan yeterli bakteriler mevcuttur, bedende bu uygun bakterilerin zayıf olduğu bölgeyi berbat bakteriler istila ederse bunun ismi kanserdir. Berbat bakterilerin üzerine güzel bakteriler salmak lazım. Bedene zararsız bakterileri salmak lazım ki, bu hastalığın tesiri azalsın” sözlerini kullandı.