Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Başkan Söylemez’den Yangın İşçilerine Kadro Çağrısı

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, orman yangınlarıyla en önde mücadele eden geçici yangın işçilerinin kadroya alınması çağrısında bulundu.

 

 

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, orman yangınlarıyla en önde mücadele eden geçici yangın işçilerinin kadroya alınması çağrısında bulundu.

Genel Başkan Söylemez, orman yangınlarında teknolojinin yanında insan gücünün de vazgeçilmez olduğunu belirterek, geçici orman yangın işçilerinin daimi statüye alınması için çağrı yaptı.

Söylemez, ‘’Orman Genel Müdürlüğümüz yangınlarla mücadele için geçici yangın işçileri alıyor. Bu yıl da Bölge Müdürlüklerinde geçici yangın işçileri için alım işlemleri gerçekleştiriliyor. Ancak şunu bilmeliyiz ki yangınlar yılın 365 günü yaşanabiliyor. Orman yangınlarıyla etkin mücadele için her ne kadar teknolojik hamleler yapsak da insan gücü de yangın mücadelesinde olmazsa olmaz bir unsurdur. Yangınlarla müdahalede uçak, helikopter ve İnsansız Hava Aracı kullanarak ormanları korurken karadan da verilen bu mücadele insan gücüyle destekleniyor. ‘Daha yeşil bir Türkiye’ için çalışırken mevcut orman varlığımızı da korumak için geçici orman işçilerinin daimi statüye geçmesi orman yangınlarıyla daha etkin mücadele etmemizi sağlayacaktır’’ ifadelerini kullandı.

Devamını Oku

Başkan Söylemez’den , Tokat Valisi’ni Ziyaret Etti

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, Tokat Valisi Ozan Balcı’yı ziyaret etti.

Tokat Valisi Ozan Balcı, başarılı çalışmalarından dolayı kendisini ziyaret eden Genel Başkan Söylemez’i makamında kabul etti.Genel Başkan Söylemez, ‘’Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki başarılı çalışmalarıyla halkın gönlünde taht kuran Sayın Valimizi ziyaret ettik’’ dedi.Söylemez, ‘’Sayın Valimiz Ozan Balcı beyi Güneydoğu’daki çalışmalarından tanıyoruz. Halkın gönlünde taht kurmuş birisidir. Bizde Valimizi makamında ziyaret ederek Çevre ve Orman Derneği olarak yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgi verdik. Sağolsun bizleri kabul etti ve dinledi. Valimiz Ozan Balcı beyin bundan sonraki çalışmalarında başarılı olacağına dair hiç şüphemiz yoktur. Sayın Valimize bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Devamını Oku
Başkan Söylemez’den , Tokat Valisi’ni Ziyaret Etti

Batman Birincisi Zeynel Beyden

Sever Yaşam Vakfı tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen “İletişim, Nezaket ve Adap” konulu yarışmada Zeynel Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Hüseyin ÖZHAN Batman birincisi oldu.

Server Yaşam Vakfı tarafından düzenlenen Ufka Yolculuk 8. Bilgi ve Kültür Yarışmasının lise kategorisinde Zeynel Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Hüseyin ÖZHAN 60 sorunun 59 tanesini doğru cevaplayarak Batman birincisi oldu. İlkokul, ortaokul ve lise olmak üzere üç kategoride Türkiye geneli iki aşamada yapılan sınavların soruları, Vakıf tarafından hazırlanıp basımı yapılan “İletişim, Nezaket ve Adap” konulu kitaptan soruldu.

Devamını Oku
Batman Birincisi Zeynel Beyden Batman Birincisi Zeynel Beyden

BAŞKAN GEYLANİ’NİN HİZMET SEVDASI

 

Balpınar Belediyesi, hizmetleri ve vizyon projeleri ile bölgedeki bir çok belediyeyi geride bıraktı. Belediye başkanı Hüseyin Geylani’nin göreve gelir gelmez çözüm bekleyen sorunların başında olan Balpınar tren geçidi ile köprü arasındaki yolun asfalt, kaldırım ve refüj çalışması devam ediyor. Yüksek İnşaat mühendisi Ebubekir Arboğa ve ekibi tarafından yapılan çalışmayla duble yol 2.4 Km uzunluğunda 7.5 metre genişliğindeki yolda 15 cm PMT sıkıştırılmış stablize ve ardından beton asfalt dökülecek.  
Belde giriş yolunda asfalt çalışması hafta sonundan itibaren başlarken, 2 kat yapılacak olan stablizenin ardından Balpınar giriş duble yolu bu hafta asfaltla buluşacak. Balpınar giriş duble yolunda asfalt çalışmasının 1 hafta içinde tamamlanması bekleniyor. Ekiplere eşlik eden ve gece gündüz demeden çalışmaları yakından takip eden başkan Geylani vatandaşların rahata kavuşması için var gücüyle çalışıyor.  

13606.jpg

Batman’a en yakın belde olan Balpınar’da öncelikle belde giriş yolunun asfaltlanması için bir süredir hazırlık yaptıklarını belirten Başkan Hüseyin Geylani: “1200 metre uzunluğundaki duble yolun asfalt işini bu hafta tamamlıyoruz. Ekiplerimizle bu sorunu çözmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Batman-Balpınar arasındaki duble yolun sağ ve sol yolu olmak üzere 2400 metre uzunluğunda yaklaşık 1,5 metre genişliğinde kaldırım, refüj, bordür, çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma gibi çalışmalarıda  asfaltın tamamlanmasından sonra yapacağız.”

Devamını Oku
BAŞKAN GEYLANİ’NİN HİZMET SEVDASI

YOLUNU GÖZLEYEN KEDİLERİ CİĞERLE BESLİYOR

 

Şehit yakınından gönüllü hizmet. yolunu gözleyen kedileri ciğerle besliyor.

Batman Şehit ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) Başkanı Şeyhmus Özcan, sokakta sahipsiz kalan 2 anne kedi 11 yavru kediyi uzun süredir dernek binasında bulunan onlarca kedinin gönüllü bakıcısı oldu. Başkan Özcan, her gün düzenli olarak kasaptan aldığı ciğerle dernek binasına sağınan sahipsiz kedileri besliyor ve onlara gözü gibi bakıyor. Kendi dernek binasında uzun süredir hergün düzenli kasaptan olarak onlarca kediye ciğer alıp onları beslediğini söyleyen Batman Şehit ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) Başkanı Şeyhmus Özcan, kedilere günlük 2 kilo ciğer aldığını belirterek, şunları kaydetti: "Uzun süredir derneğimizde bulunan onlarca kedilere ben bakıyorum. Onlar için her gün düzenli olarak ciğer alırım. Beni caddenin köşesinde görünce yoluma çıkarlar. Sanki arabanın kokusunu tanıyıp beni karşılıyorlar. Sayıları zaman zaman 20-30 arasında değişir ama yemeklerini ve içeceklerini hiç aksatmam. Kedileri seviyorum çünkü sanılanın aksine çok vefalılar. Bir şey isteyecekleri zaman gözlerimin içine bakıyorlar. Gerçekten onların bakışlarından ne istediğini biliyorum" dedi. İnsanların hayvanlara karşı daha duyarlı olmaları gerektiğini dile getiren Özcan, başta lokantalar ve kasaplar olmak üzere tüm esnaftan yemek artıklarını çöpe atmayıp hayvanları beslemelerini istedi.

Devamını Oku
YOLUNU GÖZLEYEN KEDİLERİ CİĞERLE BESLİYOR YOLUNU GÖZLEYEN KEDİLERİ CİĞERLE BESLİYOR YOLUNU GÖZLEYEN KEDİLERİ CİĞERLE BESLİYOR

Balpınar Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, beldeye top sahası kazandırdı.

Belde de yaptığı başarılı çalışmalarının yanı sıra gençlere yönelikte çalışmalar yapan Belediye başkanı Hüseyin Geylani Beldeye yeni bağlanan Zorköy ve Segirkaya 2 yeni saha yaparken, her iki mahalleden bir takım çıkararak gençlere sahip çıktı.Daha önce toz ve çamurda oynayan çocukları ve gençleri modern bir sahaya kavuşturan1

Balpınar Belde Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, gençlerin hem bedeni, hem de fiziki açıdan daha sağlıklı ve sıhhatli bir hayat standardına kavuşması ve kötü alışkanlıklardan alıkoymasını temini açısından halı sahaları ve sportif faaliyetleri önemsediklerini söyledi.  
Batman’da sevilen Belediye başkanları arasında bulunan ve ilimizde hüsümetli aileleri bir araya getirerek barıştıran Hüseyin Geylani bölgede en çalışkan başkanlar arasında yer alıyor.

13537.jpg
Başkan Geylani açıklamasında “ Gençlerimize her yönüyle sahip çıkmak önceliğimizdir. Gençlerimizin tozlu ve çamurlu alanlarda değil modern sahalarda spor yapması için canla başla çalışıyoruz. Beldemizde iki mahalleden bir  takım çıkardık. Zorköy ve segirka’dan. Amacımız gençlere sahip çıkmaktır ve kötü yola çıkmalarını engellemektir. Gençlerimizin faydalanması için iki tane güzel sahada yaptık. Zorköy ve segirkaya birer futbol sahası yaptık. Gençlerimizi  kazanmak için hizmetlerimiz devam edecektir.” Dedi. 

Devamını Oku
 Balpınar Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, beldeye top  sahası kazandırdı.

Başkan Söylemez’den İstanbul’daki Kirliliğe Tepki!

 

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, İstanbul’da ortaya çıkan balık ölümleri ve çevre kirliliğine tepki göstererek yetkilileri göreve davet etti.

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, İstanbul’da ortaya çıkan balık ölümleri ve çevre kirliliğine tepki göstererek yetkilileri göreve davet etti.

Söylemez, ‘’Küçükçekmece’de inanılmaz balık ve yengeç ölümleri yaşandı’’ dedi.

Söylemez konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; ‘’Milyonlarca hayvan kıyıya vurmuş durumdayken İstanbul Büyükşehir Belediyesi ne yazık ki görevini yerine getirmekte her zaman olduğu gibi yetersiz kalmaktadır. Geçmişten bugüne temizlik ve hijyen bakımından ülkemizin ve dünyanın göz bebeği olan İstanbul’da yaşanan bu rezalet karşısında Sayın Ekrem İmamoğlu ve ekibini göreve davet ediyoruz. Haliç, Küçükçekmece ve diğer bölgelerde ortaya çıkan rezalete derhal önlem alınmalı.

Haliç ve Küçüķçekmece başta olmak üzere İstanbul’da meydana gelen çevre kirliliği ve balıkların ölmesiyle ilgili Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül ve Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u ihmali olanlar hakkında gerekli yasal işlemi başlamaya davet ediyoruz. Çevre ve Orman Derneği olarak konun sonuna kadar takipçisi olacağız’’ ifadelerini kullandı.

Devamını Oku
Başkan Söylemez’den İstanbul’daki Kirliliğe Tepki! Başkan Söylemez’den İstanbul’daki Kirliliğe Tepki! Başkan Söylemez’den İstanbul’daki Kirliliğe Tepki!

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez Vali Hulusi Şahin’i Ziyaret Etti

Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez Vali Hulusi Şahin'i ziyaret etti 
Batman Belediye Başkan Vekili Vali Şahin’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Vali Şahin'e çalışmalarında başarılar dileyen Söylemez , Vali Beyin büyük projeleri olduğunu, Batman halkına ve gençliğine hizmet edeceğine inandığını dile getirdi . Söylemez, şöyle devam etti: “Batman'ımız bundan sonra da Vallusi Şahin Başkan Vekili ile daha yüksek noktalara gelecektir. Belediye Başkan Vekili görevini layıkıyla en iyi şekilde yapacağına inandığımız başkanımız, önümüzdeki yıllar içerisinde gönül belediyeciliğini en mükemmel şekilde tahsis ve tesis edecektir. Vali Hulusi Şahin başkanımıza yeni görevinde, yapacağı hizmet ve çalışmalarda kendisine muvaffakiyet diliyoruz.”
Vali Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Devamını Oku
Çevre ve Orman Derneği Genel Başkanı Rıdvan Söylemez Vali Hulusi Şahin’i Ziyaret Etti

Batmanlı Bilim İnsanı Dr. Geylani Can, 400 Bin Dolar Değerindeki "Transatlantik Araştırma Ödülü"nü Kazandı.

Amerikan Kanser Araştırma Kurumu ve İngiltere Kanser Araştırma Enstitüsü ortaklığında verilen 400 bin dolar (2 milyon 750 bin TL) tutarındaki Transatlantik Araştırma Ödülü’nü kazanan Batmanlı bilim insanı Geylani Can, “Türkiye’nin güncel bir bilim politikasına ihtiyacı var” dedi.

Batman’da işçi bir ailenin çocuğu olarak büyürken moleküler biyolog olmayı hedefleyen, şimdi ise çalışmalarını Harvard Medical School’da sürdüren ödüllü bilim insanı Geylani Can, geçtiğimiz günlerde Amerikan Kanser Araştırma Kurumu ve İngiltere Kanser Araştırma Enstitüsü ortaklığında verilen 400 bin dolar (2 milyon 750 bin TL) tutarındaki Transatlantik Araştırma Ödülü’nün sahibi oldu.

2003 Yılında Batman Anadolu Lisesi’nden mezun olan ve 2009 yılında ise İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden mezun olan Geylani Can, aynı üniversitede başladığı yüksek lisansını İsveç’te tamamladı.

2012’de ise Cambridge Üniversitesi Gurdon Enstitüsü’nde doktoraya başlayan Can, daha sonra araştırmacı olarak Harvard Medical School’a (Tıp Fakültesi) geçti.

“17 Yıldır memleketimden uzağım, ara ara Batman’a geliyorum. Böylesi bir ödülü ülkem ve memleketim adına almak gurur verici. Genetik üzerine çalışmayı düşünen tüm gençlere destek olmaya hazırım” dedi.

Can, “Kanserli hücrelerin genomunda çok büyük bir kaos var. Bu kaosun nasıl başladığını bu projeyle anlamaya çalışıyorum. Projede bunu anlayacağız. Bunun sonucu istediğimiz sonuçlara ulaşırsak sadece kanser değil birçok hastalığın gelişimini engellemiş olacağız” ifadelerini kullandı.

Çalışmalarını Harvard Üniversitesi Kimyasal Biyoloji ve Moleküler Farmakoloji Bölümü'nde sürdüren Geylani Can, çocuklarda gelişim bozukluğuna neden olan bir gen bozukluğu (mutasyon) keşfetti. Bilim insanı Can, DNA hasarı ve tamirleri üzerine uzmanlaştığı projesiyle binlerce kişi arasından 4 kişiye verilen 400 bin dolarlık ödülün sahibi oldu.

 “Kansere, DNA hasarına neyin neden olduğunu anlayabilecek bir yöntem geliştirmeyi önerdim"

Independent Türkçe’den Lale Elmacıoğlu'na konuşan Can, ödül almaya hak kazanan projesini "çok yapılabilir ama kimsenin aklına daha önce gelmemiş" bir proje olarak açıkladı.

Geylani Can, şu ifadeleri kullandı:

“Hücrelerde DNA'nın kopyalanması esnasında bir hata oluyor ve bu hata, kanser ve başka hastalıklara sebep olabiliyor. Normalde hücrelerde önce DNA  kopyalanıyor, sonra yeni kopyalar, diğer hücrelere dağıtılıyor. DNA'nın kopyalanması bitmeden dağıtılmaya çalışılırsa, o DNA’lar parçalanıyor ve çok kırık olduğundan, hücrelerde eski yerlerine değil de karmaşık bir şekilde yapıştırıyor. Sık karşılaşılmasa da tek bir hücrenin bunu yapması, kanser olmanıza neden olabiliyor. Kanserli hücrelerde ne yanlış gidiyor da tamir edilemiyor? Bu detayları anlayabilecek yeni bir yöntem geliştirmiş sayılırım. Gözlemlemesi çok zor bir olay ve nasıl gözlemleyebileceğim üzerine projeler yazdım. Ödülün gelme amacı, sunduğumuz projenin çok yapılabilir ama kimsenin aklına gelmemiş olması. Benim önerdiğim çalışma, bunu mekanizmal olarak anlayabilmek. Kanser dahil pek çok hastalığın nedenini araştırırken, bir yandan da bunun oluşumunu engelleyebilmek için hücrelerin nasıl mekanizmalara sahip olduğunu kavrayabilmek. 1940’lardan beri görülen ancak açıklanamayan bir şeydi. Bu konuda bir yöntem, bakış açısı yoktu. Geliştirmeyi sunduğum yöntemle bunun bulunabileceğini öne sürdüm, bilim insanları da güvendi, destek gördüm ve ödülü kazandım.

 “Ödülün amacı araştırmacıların bağımsızlıklarını hızlandırmak”

Doktora sonrası araştırmacı ve grup lideri olarak çalışıldığını ancak ödül sayesinde kişilerin bağımsızlıklarını kazanmalarının hızlandırılmasının amaçladığını belirten Can, “Ödül bir maddi getiriden çok daha fazlasını sunuyor. Kariyerinizi hızla geliştirebilmeniz, kendi bağımsızlığınızı kazanıp çalışmalarınızı sürdürebilmeniz için veriliyor” yorumunu yaptı.

 “Çocukluk hayalimi yaşıyorum”

Moleküler biyolog olmanın çocukluk hayali olduğunu vurgulayan Can, “Bizim orada insanlar hep tıp fakültesini seçer. Ona da puanım yetiyordu ama ben özellikle bu bölümü seçtim. Şuanda çocukluk hayalimi yaşıyorum” dedi.

 “Ödülü kazanmayı bekliyor muydunuz?” sorusuna ise Can, beklemekten ziyade bunu çok istediğini ve başardığı için de mutluluk duyduğunu söyledi.

 “Çocukluğum Batman’ın en zorlu zamanlarında geçti ama yılmadım”

Batman’da bir işçi ailenin çocuğu olarak büyüyen Geylani Can’a, gençlere tavsiyelerini de sorduk. Can, bu soruya şu yanıtı verdi:

“Aslen Batmanlıyım. Çocukluğum Batman’ın en zorlu zamanlarında geçti ama karakter olarak hiçbir zaman yılmadım. Çok isteyerek, çok çalışarak açığı kapattım. Onlar da önce istesin, sonra da çok çalışsın ve hiç yılmasın. Herkesin zorlukları aşacak gücü vardır, önemli olan gerçekten isteyip bunun için çalışmak. Batman Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimim için İzmir’e gittim. Oradan İsveç’e geçtim, Avrupa’nın en iyi üniversitelerinden birinde master tezimi tamamladım. Benim yeteneklerime ihtiyaç duyulan ve zevk aldığım yerlerde çalıştım. Benim durumum özelinde, zor problemlere farklı bakış açısıyla İngilizce’de ‘out box’ dedikleri bakış açısıyla, kısa ve basit çözüm gerektiren yöntemler geliştirmek beni bir adım öteye taşıdı. Bu yeteneğimin farkında olarak, ilgimi çeken projelerde hep yer aldım. Tavsiye olarak verebileceğim, gençlerin bir şekilde kendi yeteneklerini keşfedip, buna ihtiyaç duyulan ama aynı zamanda zevk alacakları işlere yönelmeleri olur.”

 “Türkiye’nin güncel bir bilim politikasına ihtiyacı var”

Farklı ülkelerde yaşamış ve çalışmalarını Harvard Üniversitesi’nde sürdüren bir bilim insanı olarak Türkiye’nin bu alanda neler yapabileceğini de sorduğumuz Geylani Can, ülkede öncelikle güncel bir bilim politikasına ihtiyaç duyulduğunu ifade etti.

“İleride ülkeme dönmek istiyorum, Türkiye bir başka”

Bakanlıkların Türkiye’den yurt dışına giderek ‘beyin göçü’ olarak nitelendirilen kişilerin ülkeye dönmesine yönelik başarılı çalışmalarda bulunduğunu kaydeden Can, “Şu an arafta gibiyiz, ne tamamen dönebiliyoruz ne de tamamen burada kalabiliyoruz. 10 yıldır yurt dışındayım, çok farklı kültürlerle tanıştık, ufkumuz açıldı ama Türkiye bir başka… Düzgün bir politika yürütülmesi halinde yurt dışına gidenlerin bir bölümü, özellikle nitelikli beyin göçü, Türkiye’ye dönmek istiyor. Ben de ileride ülkeme dönmek istiyorum” dedi.

 “DNA ile ilgili birikimimi uzaktan da olsa Türkiye’ye aktarıyorum”

Geylani Can, yurt dışında bulunsa da Türkiye’deki gençlere bilgi aktarımını hiç kesmediğini de sözlerine ekledi:

“Aslında bilginin transferi açısından bakıldığında bir insanın nerede olduğunun çok da önemi yok. İzmir’de lisans eğitimimde birlikte çalıştığım hocamla ortak bir şirketimiz var. Türkiye’de yürüyen projelerimiz var, TÜBİTAK’tan destek alıyoruz. Öğrencilerle sürekli iletişim halindeyiz. Bu yüzden kendimi beyin göçü olarak değerlendirmiyorum, DNA ile ilgili bilgi birikimimi uzaktan da olsa Türkiye’ye aktarıyorum. Şuan için burada kalıp, bilgiyi aktarmak daha doğru ama ileride mutlaka ülkeme döneceğim.”

 “Keşke gençlerin hayatına dokunanlar olsa”

Ailesi dışında kendisine destek veren bir ismin olup olmadığını da sorduğumuz Geylani Can, “Bana özellikle manevi açıdan çok destek veren hâkim bir akrabamız vardı. Ayrıca üniversite eğitimim esnasında danışmanlığımı yapan Prof. Dr. Yusuf Baran, hiçbir zaman desteğini eksik etmedi. Keşke başka gençlerin de böyle hayat dokunan, onların ellerinden tutan insanlar olsa” yanıtını verdi.

Türkiye'de başarılı, potansiyel sahibi gençlerin bulunduğunu belirten Can, onlara verilecek desteğin gerek bireylerin gerek ise ülke menfaati açısından kilit önem taşıdığını da sözlerine ekledi.

Devamını Oku
Batmanlı Bilim İnsanı Dr. Geylani Can, 400 Bin Dolar Değerindeki "Transatlantik Araştırma Ödülü"nü Kazandı.

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, BATMAN İL BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 26 Haziran 2020 tarihinde, Batman İl Başkanlığımızı ziyaret etti.

Ziyarette Özdemir’in yanı sıra, Batman İl Başkanımız Bünyamin Söğüt, Genel Merkez Teşkilatlanma Uzmanlarımız M. Zeki Özen ve Gökhan Demircioğlu ile Batman Gençlik Komite Başkanımız Ömer Saburdur hazır bulundu.

Batman İl Başkanlığımızın 2017 yılında kurulduğu hatırlatan Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, “Biz HİZMET-İŞ olarak Batman’da kalıcı olmak istiyoruz. Üç yıl önce Batmanlı işçi kardeşlerimiz için çıktığımız bu yolda çalışmalarımızla pek çok emekçinin gönlünde yer edindik. Bundan sonra da Batmanlı işçi kardeşlerimiz için yapacağımız mücadelelerimizle daha çok emekçimize ulaşacağımıza inanıyorum. Batman İl Başkanımız Bünyamin Sögüt’e ve ekibine çalışmaları ve bizleri ağırladıkları için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Batman İl Başkanımız Bünyamin Söğüt ise Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir’e ziyaretleri ve temennileri için teşekkür etti.

Devamını Oku
GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, BATMAN İL BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ