Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

MODERN ENERJİ TEKNİKLERİ İLE ÇOCUKLAR ARTIK DAHA MUTLU VE ÖZGÜVENLİ

Uzm. Dr.Sühendan Coşan Tıp Doktoru olması yanısıra Modern Enerji Uzmanı ve Eğitmeni. Uzun süre Tıp Doktorluğu yaptıktan sonra modern tıp alanını destekleyecek bazı eğitimler ile birlikte bilinçaltı kodlarını etkili ve kalıcı bir şekilde dönüştüren Modern Enerji Teknikleri eğitimlerini tamamlamış

 

Uzm Dr. Sühendan Coşan yetişkinlerle de çalışmakla birlikte Modern enerji Teknikleri’ni özellikle mutlu, psikolojik olarak sağlıklı ve özgüvenli çocukların yetişmesi için kullanıyor. Tüm amacı yeni nesil yetişirken çocuklara destek olabilmek. Kendi potansiyellerini farketmelerini sağlamak. Bunun için de en önemli etkenin mutlu aile ortamı olduğunu ifade ediyor. Bireylerin sağlıklı düşünmesi ve davranmasına en büyük engelin bilinçaltı kodları olduğunu, düşünce ve davranışların değişmesi için bu kodların dönüşmesinin kesinklikle gerekli olduğunu ifade eden Uzm.Dr.Sühendan Coşan ebeveyn ve çocuklar ile birlikte çalışarak bilinçaltı kodlarını dönüştürüp hem bireysel bazda problemlerin çözümünü sağlıyor hem de mutlu ve sevgi dolu bir aile ortamına zemin hazırlıyor.

TEMEL PSİKOLOJİK İHTİYAÇLARI KARŞILANMAYAN COCUKLAR HAYATLARI BOYUNCA BU İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA ÇALIŞıR

Uzm. Dr. Sühendan Coşan’ a göre her ebeveyn çocukları ile sağlıklı iletişim ve bağ kurmak ister. Bir çocuğun sağlıklı yetişmesi için özellikle 0-6 yaş döneminde temel ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. Fiziksel ihtiyaçların karşılanması nispeten kolaydır. Ama psikolojik ihtiyaçların karşılanması ciddi bir farkındalık gerektirir. Bu ihtiyaçlar öncelikle sevgi, şefkat, destek, saygı, takdir edilme, onaylanma gibi ebeveynden aktarılması gereken duygulardır. Ebeveynden bu ihtiyaçlar karşılandığında çocuk gerçek anlamda büyüyebilir ve özgürleşir. Bu ihtiyaçlar tamamlanmadığında ise çocuğun bilinçaltı bazı yaş dönemlerinde takılı kalır. Ve farkında olmadan tüm yaşamı boyunca bu ihtiyaçlarının peşinden gider. Yanlış ilişkiler, evlilikler yaşar.

Bu nedenle anne babaların özgür ve özgüvenli, kendiyle barışık çocuklar yetiştirebilmeleri için çocuklarının bu ihtiyaçlarını karşılamaları son derece önemlidir. Günümüz anne babaları bilgiye çok daha kolay ulaşmaktadır. Ancak nasıl davranması gerektiğini araştırıp öğrense de belli davranış kalıplarını değiştirmek ve süreklilik sağlamak mümkün olmamaktadır.

ANNE BABALAR KENDİ ANNE BABALARINDAN GÖRDÜKLERİ ŞEKiLDE DAVRANIR

Neden anne babalar davranış modellerini değiştirememektedir ? Uzm. Dr. Sühendan Coşan bunun yanıtını şöyle veriyor; Davranışların kaynağı temelde kök inançlardır ve bu inançlar 0-6 yaş döneminde bilinçaltına yüklenir. Bu dönemde çocuk anne babadan veya öğretmeninden ne gördü ve ne duyduysa bunları kesin gerçeklik olarak kaydeder. Anne ve babanın davranışlarını modeller yani ebeveynlerin davranış kalıplarını bilgi olarak enerji bedenine yükler.Kendiyle ilgili kararlarını da bu dönemde verir. Sevgiye layık olma, onaylanma, özsaygı, değerlilik gibi temel inançlar oluşur. Bu ihtiyaçları karşılandığı ölçüde de yetişkin olduğunda kendi çocuğuna bu duyguları aktarabilir. Anneden ne kadar sevgi aldıysa o kadar sevgi vermeyi bilir. Baba ne kadar destek olduysa o kadar destek olabilir. Anne nasıl ise kadın figürü öyle olmalıdır. Baba nasıl ise erkek figürü de öyle olmalıdır. Aksini bilmediği için aksi şekilde davranamaz. Yüklenmiş kodlarına, dolayısıyla da değişmez gerçekliğine göre davranır ve hayatına bu şekilde yön verir. Hatta anne babalar dikkat ederlerse bir süre sonra kendi anne babaları gibi davrandıklarını farkedebilirler. Çünkü bilinçaltında bu bilgi kayıtlıdır.

MODERN ENERJİ TEKNİKLERİ İLE KODLAR VE OTOMATİK DAVRANIŞLAR KALICI OLARAK DÖNÜŞÜR

Modern Enerji Teknikleri bu soruna çok etkili ve kolay çözüm getirmektedir. Bilinçaltı dediğimiz enerji bedenindeki tüm yüklenmiş bilgiye ulaşır ve kalıcı olarak dönüştürür. Bu teknikler çocukların enerji bedenine yüklenmiş kök inançları, olumsuz duygu ve anıları dönüştürür. Çocukların eksik kalan temel psikolojik ihtiyaçlarını hızlıca tamamlar. Özgüvenli, başarılı ve mutlu olmalarını sağlar.Bu süreçte anne babalarla da çalışılır. Bilinçaltındaki bilgi dönüştürülür böylece ebeveynlerin de artık olması gereken şekilde davranabilmeleri, sevgiyi aktarabilmeleri ve yeniden güvenli ve sağlıklı bağ kurabilmeleri sağlanır. Çalışmaların etkileri kalıcı olduğundan mutlu bir aile ortamı sağlanmış olur. Uzm.Dr.Sühendan Coşan ailelerle görüşerek mutlu aile ortamı için önerilerde bulunurken, bilinçaltı kodlarını tamamen ve kalıcı olarak dönüştürerek hızlı ve etkili bir biçimde bu ortamın sağlanmasına katkıda bulunur.

Bu çalışmalar bireysel seanslar olarak yapılırken Uzm. Dr. Sühendan Coşan çocuklarla grup çalışmaları da yapmaktadır. Bu çalışmalar çocukları daha ileriye taşıyacak, kendilerindeki saklı potansiyeli gösterecek, kendilerini tanıtacak Enerji EFT, Süpermind , Starmatrix gibi son derece etkili meditatif tekniklerdir. Uzm. Dr. Sühendan Coşan’a göre mutlu aileler, mutlu ve özgüvenli çocuklar bugünün ve yarının en büyük ihtiyacı olup tüm arzusu böyle bir neslin yetişmesine elinden geldiğince katkıda bulunmaktır. 

Devamını Oku
MODERN ENERJİ TEKNİKLERİ İLE ÇOCUKLAR ARTIK DAHA MUTLU VE ÖZGÜVENLİ

Adanalı Sultan yaptığı paylaşımlarla TikTok fenomeni oldu!

Adanalı Sultan ismiyle TikTok üzerinde paylaşımlar yapan ve yaptığı paylaşımlarla büyük ilgi toplayan genç fenomen platformu aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Her paylaşımı yüzbinlerce görüntüleme ve beğeni alan Adanalı Sultan son dönemlerin en çok konuşulan TikTok fenomenlerinden biri olmayı başardı.

Adanalı Sultan Kimdir?

1986 tarihinde Adana’nın Ceyhan ilçesinde küçük bir köyde dünyaya gözlerini açtı. 3 kardeşin ortanca çocuğu. Küçük yaşlarda müziğe olan ilgisinden dolayı şarkı söylemeye de başladı. Fotoğraf çekilmek, şarkı söylemek ve oyunculuk en büyük hobisidir. Sosyal medyaya olan ilgisi de teknolojinin gelişmesiyle arttı. Fotoğraf ve video paylaşmak en sevdiği ilgi alanlarından biri haline geldi. Çeşitli firmalarda tanıtım personeli olarak görev aldı. Şu anda halen özel bir sektörde satış temsilcisi olarak çalışmaya devam ediyor.

2018 senesinde TikTok uygulamasıyla tanışması adeta hayatının dönüm noktası oldu. Çektiği videolar tutmayıca bir müddet ara verdi. Daha sonra herkes TikTok izlemeye başlayın yeniden indirmeye karar vererek oğluyla attığım videolar çok fazla tutularak izlenmeye başladı.. Daha sonrasında ise TikTok uygulamasını aktif bir şekilde kullanmaya başladı.. Atmış olduğu tüm içerikler izleyiciler tarafından beğenildiğinden dolayı takipçi sayısı da her geçtiğimiz gün artış gösterdi.. Şu anda ise 1.5 milyona yakın takipçiye sahip ünlü bir TikTok fenomeni.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku
Adanalı Sultan yaptığı paylaşımlarla TikTok fenomeni oldu!

GENC RAPCI KARİYERİNE "NEO" İSMİ İLE DEVAM EDECEK

"Sıkıldım Burdan" adlı single ile dikkatleri üzerine çeken Tuğra Berk yeni şarkısı için calışmalara başladı.

Tarzı ile adından söz ettiren genç rapci bu sefer ki projemle cok iddaliyım hem ve artık müzik kariyerime "Neo" olarak devam edeceğim dedi.

GENC RAPCI KARİYERİNE "NEO" İSMİ İLE DEVAM EDECEK

Genç Sanatçılardan Ünlü Film Yapımcısına Ziyaret

Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk isimli filmlerini hayata geçiren ödüllü yapımcı ve yönetmen İhsan Taş ofisinde Türk tiyatrosunun başarılı oyuncularından Tuna Gürçoşkun ve ünlü aranjör Dj Mahmut Görgen’i ağırladı.

Sinema, tiyatro ve müzik dünyasının popüler isimleri pandemi dönemi ve sonrasında tiyatro, sinema ve müzik sektörü üzerine sohbet ederlerken Tuna Gürçoşkun “İhsan Bey, pandemi öncesi Tuncay Kaynak, ve Gökhan Eryılmazl’a birlikte sahnelediğimiz “Hepimiz Birimiz” adlı oyunumuzda konuğumuz olmuştu. Bende kendilerine iade-i ziyaret yaparak tiyatro ve sinema üzerine tatlı bir sohbet yaparak keyifli anlar geçirdik” dedi.

Ünlü aranjör ve Dj Mahmut Görgen ise “çok sevdiğim ve Türk sinemasında başarılı filmlere imzalar atan yakın bir dostumu ziyaret ederek hasret gidermek istedim” dedi

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Devamını Oku

Modern Çağ’ın Nostradamus’u Astrolog Can Aydoğmuş uyarıyor!

Hastalıkların yüzde 100 bitişi “2023 yılı Ocak ayı sonunda Satürn’ün ev değiştirmesi ile” olacak!

DÜNYACA ÜNLÜ ASTROLOG CAN AYDOĞMUŞ, SON 3 YILDA 100’ÜN ÜZERİNDE OLAYI “TAM TARİHLERİ”Nİ DE VEREREK ÖNGÖRDÜ!

Astrolog olarak “gökyüzü bilimi” astrolojinin kodlarına olan hakimliği ile dünyaca ünlü olan ve sosyal medyadan tüm dünyanın takip ettiği Can Aydoğmuş’un neredeyse tüm öngörüleri “gerçek” olay ya da olaylar zinciri olarak tarihe geçti. Can Aydoğmuş’un, “astrokartografik” olarak tutulmaların etkisi ile gerçekleşebilecek olası olaylara ve gelişmelere dair tahminleri, öngörüleri ve uyarıları tüm dünya tarafından takip ediliyor.

“MODERN ÇAĞIN NOSTRADAMUS’U astrolog, yazar ve fenomen Can Aydoğmuş, Covid-19 salgını da dahil olmak üzere son 3 yılda 200’e dünya çapında ve önemli olayı gerçekleşeceği tarihleri de ya tam günü ya da tam tarih aralıklarını da vererek öngördü ve mecralarında da yazdı. Can Aydoğmuş’un sosyal medya ve köşe yazılarında öngördüğü her bir gelişme, tüm yorumları ve olay öngörüleri “gerçekleşmiş” birer olay ya da olaylar zinciri olarak tarihteki yerini aldı. Can Aydoğmuş’un, “astrokartografik” olarak tutulmaların etkisi ile gerçekleşebilecek olası olaylara ve gelişmelere dair tahminleri, öngörüleri ve uyarıları tüm dünya tarafından takip ediliyor.

Astrolog, yazar, fenomen Can Aydoğmuş Covid-19 salgınının dünyada başlangıç tarihini de öngördü. Köşe yazılarında ve sosyal medya paylaşımlarında ”Venüs, “Ketu” dönemine girdi” diyerek uyarıda bulunan Can Aydoğmuş, “Ocak 2019’dan Haziran 2020’ye kadar tüm dünyada ortalık yangın yeri olacak. Hastalıklar ve vebalar baş gösterebilir. Hastalıkların bitişi 2023 yılı Ocak ayında olacak” diye yazmıştı.

Çin’de başlayan ikinci dalgayı da öngören Can Aydoğmuş, Haziran ayının son günlerinde Çin’den gelen yeni bir “VİRÜS” tespit edileceğini ülkemizde açıklanmadan önce tüm mecralarda yazmıştı ve Can Aydoğmuş yine bu öngörüsünde de haklı çıktı.

Karantinanın bitiş tarihini Astrolog Can Aydoğmuş, astrolojide kuzey ve güney düğümlerinin yer değiştireceği tarihleri vererek öngördü. Hürriyet gazetesindeki köşesinde “Corona virüsü ne zaman bitecek” yazısında Can Aydoğmuş, astroloji haritasında Satürn’ün Çin’in 6. Evi olan “Sağlık evi”nden çıkacağını yazan Can Aydoğmuş, “Çin de Corona virüsü çıktı. Bütün dünyayı etkiledi. Bu tutulmaların devamı 5 ve 21 Haziran, 5 Temmuz, 30 Kasım, 14 Aralık 2020 tarihlerinin 7 gün öncesi ve 15 gün sonrasını çok yoğun bir şekilde etkiliyor. Tabii sonrasında etkisi devam ediyor. Tutulmaların olmasına neden olan Kuzey ve Güney düğümlerinin ev değiştirmesi 2020 sonu olacak, bence 2020 sonundan sonra Dünya Corona virüsü konusu ile ilgili rahatlar. Lakin asıl dünyanın bu gergin süreçte bütün dünya liderlerinin rahatlaması ve savaş, ekonomi ve hastalıklar ile ilgili gerginliklerin yüzde 100 bitişi 2023 Ocak sonu Satürn’ün ev değiştirmesi ile olur” diyor.

Satürn “temizliği” ve kuzey düğüm ise “virüsleri” temsil ediyor. 14. Yüzyılda Çin’in aynı şekilde Sadesati’de olduğunu ve kuzey ve güney düğümlerin tutulma etkileri ile salgınların başlama tarihlerinin de bu döneme geldiğine dikkat çeken Can Aydoğmuş, Aids’in de Çin’den yayılmış olabileceğini belirtiyor.

ÇİN, SATÜRN’ÜN ETKİSİ İLE SÜRÜNGENLERİ TÜKETİYOR

Türkiye’nin astroloji haritasında Satürn “en iyi” konumda olduğuna dikkat çeken ve Türk milleti olarak “temiz” insanlar olmamızda gezegenlerin etkisinin de olduğunu belirten Can Aydoğmuş, “Kuzey ve güney düğümler ve Satürn özellikle sürüngenleri ve hayvanları temsil ediyor. Çin’in haritasında ise Satürn kötü durumda ve ölü. Çin’in kuzey ve güney düğümü iyi durumda değil. Çin’de Satürn’ün etkisi ile sürüngen ve hayvanların tüketimi çok yoğun. Jüpiter’in temsilcisi olan kedileri de maalesef ne acı ki yiyorlar. Bu çok acı ve yasalar ile önlenmesi gereken bir durum. Türkiye’yi geçmişte ve bugünde vebalardan koruyan şey, hayvanları korumamızdır, hayvanlara çok iyi bakan bir ülke olmamız bizleri vebalardan da en güçlü bir şekilde korumuştur, en az kayıpla vebaları atlatmamızı sağlamıştır.

2020 SONRASINDA DÜNYA’DA DENGELER NASIL DEĞİŞECEK?

Astroloji ışığında yıldız ve gezegen hareketlerinin insanlar ve doğa üzerindeki etkilerini analiz ederek, çok sayıda gelişme olayı “dikkat edin!” diyerek tam tarihi, günü ve zamanı ile sosyal medya ve köşe yazılarında duyuran ünlü astrolog Can Aydoğmuş, 2017’den bu yana 200’e yakın önemli olayı olmadan önce yazdı. Türkiye’nin astroloji haritasındaki gelişmeleri an be an izleyen Can Aydoğmuş, ülkemizdeki önemli olayları ve gelişmeleri de yazıyor. 2020 yılında adım adım dünyanın süper güçleri arasında yerini alacağını yazan Can Aydoğmuş, ülkemizin özellikle 2020 sonrasında dünyanın yükselen gücü olacağını işaret ediyor.

Sakarya’da 4 vatandaşımızın ölümü ile sonuçlanan elim patlama da bunlardan sadece biriydi. Can Aydoğmuş, dünyanın en çok takip edilen astrologları arasında. Hollywood ünlüleri, devlet adamları ve iş adamları arasından çok değerli isimler Can Aydoğmuş’un astroloji yorumlarını mutlaka takip ediyor ve sosyal medyada da paylaşıyor.

İngiltere, Almanya ve Yunanistan Temmuz ayının ilk haftasında tüm turistlere kapılarını açtı, 2-5 Temmuz tarihleri arasında pandemi sürecinde normalleşmelerin başlayacağını ilk olarak Can Aydoğmuş, kesin tarihleri ile dile getirdi.

CAN AYDOĞMUŞ “5 Temmuz’a DİKKAT” DEMİŞTİ!

2019 yılından 2020 yılına da daha 2017 yılındaki yorumları ile ışık tutan Can Aydoğmuş, ülkemizin doğusunda meydana gelecek depremler konusunda tüm ülkeyi yıllar öncesinden uyarmıştı. Bu uyarılardan doğuda Bingöl’de yaşanan deprem ile tahminleri yine gerçek oldu. Ege depremleri konusunda da bizleri uyaran Can Aydoğmuş, Doğu’da olası depremlerin “yıkıcı” olacağı konusunda da tüm mercileri ve vatandaşları uyarıyor. Manisa, Muğla ve Bodrum’daki depremleri de tam tarihleri ile bilen Aydoğmuş Türkiye’nin kuzeydoğusu ile ilgili de gökyüzü bilimi astrolojinin sağladığı öngörüler ile uyarılarda bulunmaya devam ediyor.

Sonbaharda yeni bir tip virüsün geleceğini de ilk söyleyen astrolog olan Can Aydoğmuş’un öngörüsü geçtiğimiz hafta Dünya Sağlık Örgütü’nün “yeni bir tip grip virüsü” tespit edildi ve “domuzlardan insanlara bulaştığının kanıtlandığı” açıklamasıyla en yetkili mercilerden teyit edilmiş oldu.

Hortumlar, seller, baskınlar doğa olayları konusunda uyarılara dikkat!

Can Aydoğmuş’un bir diğer uyarıda bulunduğu konulardan biri olan sellerin, su baskınlarının ve hortumların da yakın zamanda yaşandığına tanık olduk. Bizleri tedbirli olmamız konusunda uyaran Aydoğmuş, tahminleri ve astrolojik haritaları okumadaki yeteneği ile bizlere ışık tutuyor.

İran’ın başkenti Tahran’daki fabrika patlamasını bilen “Modern çağın Nostradamus’u” Can Aydoğmuş, dünyadaki gelişmelere de öngörüleri ile mercek tutuyor.

Türkiye “YÜKSELEN DEĞER” olacak

2020 yılı tahminlerinin sıkı sıkıya tüm dünyada takip edildiği bir Astrolog olan Can Aydoğmuş, pandemi dönemi etkilerinin Temmuz 2020 itibariyle azalacağını ve tüm dünyada bir rahatlama döneminin başlayacağını belirtiyor. Türkiye’nin uzun süredir yaşadığı sıkıntıların da son bulacağına değinen Can Aydoğmuş, ülke olarak ekonomik, kültürel ve sosyal ışığımızın yükseleceğini de vurguluyor.

Geçmişten bugüne bizi uyarıyor

2016 yılında yaşanan en önemli olayları öngören ve duyuran ve 2017 yılında daha hiçbir astrolog “pandemi” ile ilgili tek bir kelime dahi yazmazken astrolog ve yazar Can Aydoğmuş salgını tüm mecralarında yazdı.

CAN AYDOĞMUŞ NE DEDİYSE OLDU!

-Sakarya Havai Fişek Fabrikası Patlaması öncesinde ay tutulmasının etkisi ile “patlamalar”a dikkat çekmişti.

-Yeni tip Çin virüsünün çıkışından önce “yeni bir virüs” tespit edilecek diye yazan tek astrolog oldu.

– Covid-19 Virüsünün dünyada ilk kez çıkış tarihini de öngördü.

– Corona virüsü’nün dünya üzerinde tamamen bitiş tarihini de öngördü. Dünya liderlerinin rahatlaması ve savaş, ekonomi ve hastalıklar ile ilgili gerginliklerin yüzde 100 bitişi 2023 Ocak sonu Satürn’ün ev değiştirmesi ile olur” diyor.

– İngiltere, Almanya gibi ülkelerin karantinasız sınırlarını turistlere açacakları tarihi ve Corona normalleşme sürecinin tarihlerini öngördü.

-Tahran’da Haziran ayında gerçekleşen patlamanın hemen öncesinde yine tutulmalara bağlı olarak “patlama” konusunda uyarıda bulundu.

– 2020 Manisa Depremi

– Bingöl Depremi

– Bodrum, Muğla depremi

– Spor camiasında şampiyonluklar ve önemli sakatlıklar

– Covid-19 normalleşme süreci ile ülkelerin sınırları açış tarihleri

– 2020 yılı ve sonrasında Türkiye’nin dünyanın ikinci süper gücü olacak. Bu iki süper güçten biri Japonya, diğeri ise Türkiye olacak.

– Astrokartografik olarak tutulmaların etkisi ile Çin, Endonezya, Dubai, Umman, Malezya, Filipinler, İran, Hindistan’dan şok edici haberler gelecek. Bu haberler dünyanın tüm gündemini etkileyecek.

– Venüs “Ketu” dönemine girdi. Ocak 2019’dan Haziran 2020’ye kadar tüm dünyada ortalık yangın yeri olacak.

– Spor kulüplerinden Fenerbahçe’nin 2025-2031 arasında en parlak dönemini yaşayacak.

– Türkiye’nin 2023 yılından sonra dünya konjonktüründe lider ülke konumuna yükseleceği.

– 21 Haziran 2020 Ay Tutulması ile ortalık sallanmaya başlayacak. 25, 26, 27 Haziran ateş, patlama, ve kaos ortamına müsait. 5 Temmuz tutulması ile de ipler kopabilir ve Ağustos itibariyle de ortalık durulur.

– 20 Haziran ile 17 Ağustos 2020 arasında özellikle terör, savaş, patlamalar ve doğal afetler adına gergin bir süreç yaşanabilir.

Devamını Oku
Modern Çağ’ın Nostradamus’u Astrolog Can Aydoğmuş uyarıyor!

BU ZAMANIN EN KOMİK FİLMİ: “MÜMESSİL” GELİYOR!

Bozdağ kardeşlerin ‘Boz Yapım’ olarak yapımcılığını üstlendiği komedi türündeki “Mümessil” filminin basın toplantısı önceki gün gerçekleştirildi. 4.5 milyon liralık bütçesiyle dikkat çeken filmin çekimlerine ağustos ayında Erzurum’da başlanacak. Erzurum’un doğal güzellikleri, bir kez daha bu filmle beyazperdeye yansıyacak.

Youtube’da anlattığı hikayeler ile hem Erzurum’da hem de tüm Türkiye ve dünyadan milyonların kahkahalarla izlediği “Meddah Komedyen”i olarak Burak Bozdağ’ın başrolünü oynadığı, yönetmenliğini Servet Aksoy’un üstleneceği, “Mümessil” filminin lansmanı 20 Temmuz Pazartesi günü Bebek’te gerçekleştirildi. Toplantıya Burak Bozdağ’ın yanı sıra oyuncu kadrosundaki değerli isimler olan Burcu Binici, Dila Danışman, Selahattin Taşdöğen, Ayhan Taş, Ferdi Atuner, Kahraman Sivri, Recep Cinisli, Sinan Bengier, Reyhan İlhan, Hacı Ali Konuk, Cengiz Okuyucu, Meral Konrat, Faruk Sofuoğlu, Volkan Başaran, Rüya Coriç, Ömer Duran ve Seyithan Özdemir de katıldı.

“PANDEMİ SÜRECİNDE RİSK ALDIK”

“Pandemi sürecinde risk alıp film yapmak da önemli” diyen Burak Bozdağ, “Mümessil filmimiz 105 dakikalık tamamıyla komedi içerikli bir film. Senaryosunda benim bizzat yaşamış olduğum ve Youtube’da anlattığım, milyonlarca izleyicinin teveccüh ederek izledikleri, dinlerken kahkahaların susmadığı hayat hikayelerimden kesintilere yer verdik. Filmimizin senaryosunu değerli isim, güçlü kalem Çağatay Dörtyıldız ile birlikte yazdık. Usta yönetmenimiz Servet Aksoy’un yönetmenliği ve güçlü desteği ile çekeceğimiz filmimizde “Doğu Anadolu’nun bağrından kopmuş bir delikanlının ilk iş deneyiminde başından geçen ve izleyenlere “kahkaha silsilesi” yaşatacak olayları konu edindik. Sorunları üzerine çeken bir delikanlının “Mümessil” olarak ilk işinde başına gelenler izleyiciyi gülmekten kırıp geçirecek. “Mümessil”in “Aşk” hayatındaki karışık ilişki durumuna da gelirsek, filmde, komedi ile romantizmin birleştiği sahnelerin etkisi ile de hikayeye olan merakınız her saniye taze kalacak. Çok değerli oyuncu ekibimiz ile birlikte “Çok, çok, çok, güldüreceğiz” diyoruz ve son derece iddialıyız. Çok değerli oyuncu arkadaşlarımız ve ağabeylerimiz bizi kırmayarak projemizde yer almayı kabul ettiler. Hikayemizin gücüne ve ekibimize “çok, çok” güveniyoruz, iddialıyız. Bu zamana kadar gülmediğiniz kadar güldürmek için geliyoruz” dedi.

DİLA DANIŞMAN, “DOKTOR AYÇA” İLE GELİYOR

Oyuncu kadrosunda yer alan Dila Danışman ise, “Benim oynayacağım karakter Burak’ın “Mümessil”lik yaptığı dönemde karşılaştığı “Doktor Ayça” karakteri. İzmirli bir doktor olan “Doktor Ayça” Erzurum’da görev yapmakta. Ayça, bir yandan kendisine kafayı takan mafya babası Kenan’dan kurtulmaya çalışırken bir yandan da tesadüf eseri tanıştığı ilaç mümessiline ilgi duymaya başlıyor. Hikayemizin akışı içerisindeki her karakter bugüne kadar izlediklerinizden çok daha farklı olacak. Filmimizi ve Erzurum’u merak edin ve vizyonu heyecanla bekleyerek takipte kalın” diye konuştu.

ERZURUM’UN DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLK KEZ BEYAZPERDE’DE

4.5 milyon liralık bütçeyle çekilecek olan film hakkında bilgi veren yapımcı Haluk Bozdağ ise, 6 ay süren detaylı mekan çalışmaları tamamlayarak sete geçeceklerini belirterek, "Pandemi’den dolayı tüm sektörler sıkıntılar yaşadı. İnanıyoruz ki eskisinden de daha güzel işler ile tüm sektörler

normalleşecek. Ağustos ayında Erzurum’da çekimlerine başlayacağımız filmimizin set süresi 5 hafta olacak. Erzurum halkı ve tüm kurumlarının da desteğini almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz. Hikayenin tamamını da Erzurum'da çekiyoruz ve "Mümessil" tamamı Erzurum'da çekilen ilk komedi filmi olacak. Güzel bir yola çıktık, son zamanların en komik filmlerinden biri geliyor. Filmimiz ile ilgili en farklı detaylardan biri ise filmdeki oyuncularımızın yüzde 60’ının Erzurumlu olması. Dila hanım Gaziantepli ama kendisi de şehrimizi “çok, çok beğendiğini “ifade etti ziyaretlerimiz sırasında. Yönetmenimiz Servet Aksoy Urfa’lı, Ayhan abimiz Adanalı. Şimdi hepimiz Erzurum’da birleştik, çok iddialı ve heyecanlı bir ekip olduk" diye konuştu.

Yönetmenliğini Servet Aksoy'un üstlendiği “Mümessil” yılın en iddialı komedi filmlerinden. Yapım, çok yakında seyirciyle buluşacak.

Devamını Oku
BU ZAMANIN EN KOMİK FİLMİ: “MÜMESSİL” GELİYOR!

By Cin Show Kanal 34’de Başladı

Yapımcı ve sunuculuğunu Oyuncu ve Şarkıcı Erdal Cin’in üstlendiği By Cin Show adlı talk Show tarzındaki program Her Salı akşamı 20.00-21.00 arası Kanal34 de değişik konu ve konuklarıyla canlı yayınlanıyor.

İlk program geçen hafta yayınlandı. Oyuncu Levent Taşçı’yı ve Solist Yaşar Buğdaycı’yı konuk eden programın ikinci bölümde 28 Ağustos 2020 akşamı yayınlandı. İkinci bölümde Oyuncu Engin Kahya ve Solist Barış Görür misafir edildi.

Sohbet ve müzikle geçen programda gelen yorumlardan başarılı bulunduğu ve haftaya kimlerin konuk olacağı merak edilen bir program olmaya aday olduğu belirtildi.

Devamını Oku
By Cin Show Kanal 34’de Başladı

Genç Oyuncu Kubilay Eraslan Vatani Görevini Tamamladı

Türk Sinemasının genç oyuncularından Kubilay Eraslan vatani görevini tamamladı.

 

Daha önce Küçük Gelin, Elif, O Hayat Benim ve son olarak ta Temel ile Dursun İstanbul’da isimli sinema filminde yer alan genç oyuncu Kubilay Eraslan, vatani görevini başarıyla tamamlayıp İstanbul’a döner dönmez bir çok yapımcıdan iş teklifleri almaya başladı bile…

Okuduğu projeler arasından, daha önce “Temel ile Dursun İstanbul’da” isimli sinema filminde birlikte çalıştığı İhsan Taş’ın yazıp, yönetmenliğini üstleneceği “Dedemin Gözyaşları” isimli sinema filmi için kamera karşısına geçmek için gün sayıyor.

 

Devamını Oku
Genç Oyuncu Kubilay Eraslan Vatani Görevini Tamamladı

Dr. Sühendan Coşan Kimdir?

Dr. Sühendan Coşan 1974 Yılında Isparta'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Isparta’da tamamladı. 1996 Yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

 

Çok genç yaşlardan itibaren özel merakı olan kuantum fiziği, beynin çalışma sistemi, evrenin oluşumu gibi konularla ilgili araştırmalarda bulundu.

 

1997-2001 Yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Radyoloji İhtisasını tamamlayarak Radyoloji Uzmanı olarak çalışmaya başladı.

 

Hekimlik hayatı devam ederken 2006 yılında anne oldu. Oğlunun büyüme döneminde çocukluk dönemi psikolojisi, ebeveyn çocuk ilişkileri hakkında araştırmalar yaptı.

 

Dönem çocuklarının yaşadığı zorlukları, ebeveynlerin kaygılarını, ilişkilerde zaman zaman ortaya çıkan olası problemleri farkedince bu konuda neler yapılabileceğini araştırmaya başladı. Anne babaların çocuklarına olan davranışlarının kendi anne babalarından aktarılan davranış modelleri olduğu bilinen bir gerçekti. Bilinçaltına kodlanan bu davranış modellemeleri yani kodlar değişmedikçe ebeveynlerin farklı davranabilmeleri çok mümkün olmuyordu. Bu konuda ne yapılabileceğini araştırırken Modern Enerji Teknikleri ile tanıştı. Enerji bedenini şifalandıran bu çalışmaların kişinin kodlarını temizleyip dönüştürürken mutlu ve sağlıklı bir ebeveyn-çocuk ilişkisini sağlayabileceğini farketti. Bu konuda eğitimler aldı. Teknikler ebeveynlerin ve çocukların hem travmalarını hem de davranışlarını şekillendiren kök inançlarını tamamen dönüştürürken ihtiyaç duydukları sağlıklı ve güvenli bağın tekrar kurulmasında çok etkiliydi.

 

Bu konuda aldığı eğitimler

. Temel Enerji EFT eğitimi

. Enerji EFT Uzmanlık Eğitimi

. Modern Enerji Tapping Uzmanlık Eğitimi.

. EMO ( EMoTrance) Uzmanlık Eğitimi.

. Modern Stres Yönetimi Eğitimi

. Modern Enerji Koçluğu Eğitimi

. Modern Enerji Şifa Eğitimi

. SuperMind Uzmanlık Eğitimi

. Star Matrix Eğitimi

. Modern enerji Teknikleri Eğitmenlik EğitimiBu uygulamalar Silvia Hartmann tarafından geliştirilmiş Modern Enerji teknikleri ve uygulamalarıdır. Enerjist enerji bedeni ile çalışır. Anne karnından itibaren özellikle çocukluk dönemindeki her karar ve inanç enerji bedenine yüklenir. Bu kodlar kişinin gerçekliğini oluşturur. Kodlar dönüştüğünde kişinin tüm düşünce şekli, duygu ve davranışları olumlu bir şekilde değişir. Kişinin tüm dünyası bu kodlara göre oluştuğundan kodlar dönüştüğünde dünyası da dönüşür. Enerji bedenindeki problemler zamanla fiziksel bedende de rahatsızlılara yol açmaktadır . Enerji bedeni şifalandığında fiziksel rahatsızlıklar da büyük ölçüde şifalanır. Modern Enerji Teknikleri fiziksel ve ruhsal tüm problemler için uygulanan son derece etkili tekniklerdir.

Kendisi AyrıcaNLP Teknikleri Uzmanı ve Uygulayıcısıdır.

Çocuklarla çalışmak üzere;

Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi eğitimi almıştır.Dr.Sühendan Coşan bireysel seanslar yanısıra Modern Enerji Teknikleri ile ilgili eğitim vermekte ve çocuklarla grup çalışmaları yapmaktadır. Danışanlarına Modern Tıp bilgileri ve Enerji Bedeni ile ilgili bilgilerini birleştirerek daha bütünsel yaklaşmaktadır. Amacı çok daha fazla yardımcı olabilmektir. Mutlu ve özgüvenli, kendi potansiyelini farkeden güçlü çocukların yetiştirilmesinde ailelerle iş birliği yapmak, doktor ve enerjist olarak hem fiziksel hem enerjisel olarak destek olmaktır. Dönemin getirdiği kaygılardan bağımsız, rahat ve huzurlu aile ortamları ve aile bağları oluşmasında katkıda bulunmaktır. Yeni nesil gençlere ve büyüklere kendi gerçekliklerini ve potansiyellerini farkettirmektir . Tüm çalışmalarının amacı budur.

Devamını Oku
Dr. Sühendan Coşan Kimdir?

Doyamadığı kızı için şarkı besteledi

Baba olmanın sevincini yaşıyordu Taşer Küçükkahraman. Doktorlar 19 haftalıkken “kaybedebiliriz. 27 haftalığa kadar yaşarsa şansı olabilir” demişti.

 

Baba olmanın sevincini yaşıyordu Taşer Küçükkahraman. Doktorlar 19 haftalıkken “kaybedebiliriz. 27 haftalığa kadar yaşarsa şansı olabilir” demişti. Armin 27 hafta direndi annesinin karnında. Doktorlar 28’nci haftada “Anneyi zehirleyebilir” diyerek erken doğum kararı verdi ve Armin babasıyla buluştu. Bu buluşma 3 dakika sürdü. Doktorları bu kadarına izin vermişlerdi. Armin bu kısacık sürede basanının parmağını tutarak adeta “yaşayacağım” mesajı vermişti. Çift bebeklerine Armin adını koymayı planlamışlardı ve minik bebek dünyaya gözlerini açtığında “İnşallah yaşar” diye dua ediyorlardı.

Tam 12 saat dayandı minik Armin yaşamak için. Çift kızlarının yaşaması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdı. Ama olmadı, 12 saat sonra doktorlar o acı haberi verdiler çifte. Minik kız hayata tutunamamıştı.Kimlik kartı bile vefatından sonra çıkarılmıştı. “Armin” adı öldüğünde konulabilmişti minik yavruya.

Babası minik kızına son görevini yerine getirirken annesi hastanede tam anlamıyla perişandı.Babası kızını toprağın altına koyarken söz vermişti. “Seni hiç unutmayacağım kızım” demişti. Taşer Küçükkahraman kızı için bir başka söz daha vermişti Onun için şarkı yapacaktı. Ve bu sözünü de yerine getirdi ve “Pembe Kapüşon (Armin)” isimli şiiri yazıp besteledi.

Taşer Küçükkahraman duygularını da şu sözlerle ifade eti: “Canım kızım; sana babalık yapabileceğim kadar tanıyamadım. Ama aksak ritimli kalp atışlarını dinleyişim ve pembe kapüşonlu anlarını hayal edişim kaldı bana. Şimdi oyuncaklarla dolu beyaz çerçevende huzurla uyuman ve inşallah kavuşacağımız o cennet kapısında seni ilk gördüğüm merhabayı beklemen dileğiyle..”

Devamını Oku
Doyamadığı kızı için şarkı besteledi