Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Cansever ile Niyam Selami'den sürpriz bir klip

Arabeskin güçlü sesi Cansever ve Niyam Selami'nin  ''Röllerdesin Sadece'' adlı düet şarkısının klibi müzikseverlerle buluştu.

Cansever ve Niyam Selami'nin  ''Röllerdesin Sadece'' adlı düet şarkılarının klip çekiminde 40 Kişilik büyük bir ekip çalıştı. Erkan Nas ile birlikte Rufat Shabanov, Enco Rasimov ve Şevket Yalçın'ın yönetmen koltuğuna oturmuş olduğu  klibin çekimlerinin bir bölümü İstanbul, Taksim'de tamamlandı. Diğer bölümleri ise Azerbaycan ile birlikte çekim platosunda çekildi. 

Yeni şarkının söz ve müziği Cansever imzası taşırken, aranjesini ise Enco Rasimov yaptı. Şarkı 12:00 itibariyle video klibiyle Cansever Official youtube kanalında müzik severlerle buluştu.

Devamını Oku
Cansever ile Niyam Selami'den sürpriz bir klip

TÜRK DJ UKRAYNA MÜZİK LİSTELERİNDE!

mahmut görgen

Son dönemlerde Cansever ile çıkaracağı pop şarkısıyla adından söz ettiren Mahmut Görgen, yaptığı müzik projeleriyle Ukrayna listelerinde popüler hale gelen BEKULAH ile beraber bir single hazırladı. Genç yaştaki başarılı ikilinin yaptığı  ´´Fall´´ adlı çalışma, Görgen Prodüksiyon etiketiyle tüm dijital platformlarda müzik severlerin beğenisine sunuldu.

Arabeskin güçlü sesi Cansever ile Mayıs ayında çıkartacağı single çalışmasından önce böyle farklı bir projeye imza atan Mahmut Görgen, ´´uzun yıllardır müzik piyasasında pek çok konser ve organizasyonda sahne aldım,  Mayıs ayı gibi Cansever ile bir single çıkaracağız ama onun öncesinde BEKULAH ile böyle bir proje yapmaya karar verdik. Bu şarkıyla yurt dışı müzik listelerinde de yer almayı hedefliyoruz. Umuyorum ki dinleyen herkes çok beğenir´´ ifadelerine yer verdi.. Ukrayna müzik listeleri ve youtube sayfalarında pek çok başarıya imza atan BEKULAH ise ´´Mahmut ile ortak bir proje yaptık ve proje aşamasında oldukça eğlendik, müzikseverlerin de bu şarkıyı beğenerek destekleyeceğini umuyoruz´´ şeklinde konuştu.

Devamını Oku