Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

İSLAMİ DEĞERLERE UYGUN  KRİPTO PARA BİRİMİ: CAİZCOİN

İSLAMİ DEĞERLERE UYGUN  KRİPTO PARA BİRİMİ: CAİZCOİN

Blockchain ve kripto para ekosistemini İslami değerlere göre ele alan Caizcoin, herkes için finansal özgürlük vizyonuyla 2 milyarlık nüfusa sahip İslam dünyasının Avrupa’dan yükselen yıldızı olarak parlıyor. Caizcoin, İslam alimleri tarafından İslami finans hukukuna uygun olarak faaliyetlerini yürütüyor. 15 Ocak'ta özel satışlara başladı…

Köklerinde İslami değerleri barındıran kripto para birimi Caizcoin, finansal sisteme adalet, şeffaflık ve herkes için özgürlük getirmek için vizyonuyla dünyanın dört bir yanından yoğun ilgi görüyor.

İsviçre ve Almanya merkezli olarak Avrupalı Müslümanlar tarafından dizayn edilen Caizcoin, 2 milyarlık nüfusa sahip olan İslam dünyasının temsil ettiği değerleri ilke edinen yapısıyla dikkat çekiyor. Caizcoin, müslümanların diğer dinlere mensup kişilerle ticaretini destekleyen İslami öğretilerini baz alıyor. Bu yönüyle sadece Müslüman dünyasını değil, İslam'ın insani felsefesinden yararlanmak isteyen tüm dünya nüfusunun hızlı ve güvenilir ödeme sistemi ile adaletli yatırım aracı ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

Caizcoin sayesinde dünyanın dört bir yanındaki müslümanlar, limitler dahilinde komisyon ödemeden coin transfer edebilirken yüksek getiri potansiyelinden yararlanarak tasarruflarını yönlendirebiliyor. Batı’nın modern finans algısını İslami değerlere göre ele alan Caizcoin, yüksek oynaklığa izin vermeyen kurgusuyla yüksek ve düzenli getiri potansiyeli barındırıyor.

Caizcoin, güçlü ve özgün blockcahin altyapısı olan CaizChain'in çevreci ve merkeziyetsiz oluşu gücünü aldığı İslami felsefeyi pekiştiriyor. Önümüzdeki ay devreye girecek olan CaizChain, emsallerine göre çok daha az enerji harcayarak çalışan bir teknolojiye sahip. Teknolojik kurgusunda madencilik olmayan Caizcoin, kripto paraların temel özelliği olan deFI (merkeziyetsiz finans) mantığı sayesinde herhangi bir düzenleyici finans kuruluşu olmadan kişiler arasında güvenli bir şekilde transfer edilebiliyor.

Merkeziyetsiz finans özelliğini hız ve güvenirlilik ile destekleyen Caizcoin, İslami değerleri benimseyen sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yapıyor. Bu sayede kurumlara yapılan bağışlar, zekât ödemeleri anlık ve anonim bir şekilde gerçekleştiriliyor.

İSLAM COĞRAFYASININ GÜÇLÜ PARA BİRİMİ

Finansal teknolojiler alanında uzman akademisyenler, ekonomistler, ve İslam alimlerinin ortak çalışmasının bir ürünü olan Caizcoin, inanç değerlerini esas alan dijital ekosistem sunuyor. Avrupalı Müslüman yatırımcılar ve profesyonellerin geliştirdiği Caizcoin, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu İslam coğrafyasının en güçlü kripto para birimi olarak dikkat çekiyor. Ahlaki değerleri benimseyen hedef kitlesiyle güven ve şeffaflık temelinde yüksek getiri potansiyeli sunan Caizcoin, henüz borsalara işleme açılmadan gördüğü yoğun taleple birlikte Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden yatırımcı portföyüne erişmeyi başardı.

 

Devamını Oku
İSLAMİ DEĞERLERE UYGUN  KRİPTO PARA BİRİMİ: CAİZCOİN

Ahmet Yoldaş’ın “Gitme Yar” isimli ilk eseri büyük ses getirecek

Ahmet Yoldaş’ın “Gitme Yar” isimli ilk eseri büyük ses getirecek

Uzun yıllar müzikle ilgilenen müziğe gönül vermiş Ahmet Yoldaş 70 e yakın oluşturduğu eserlerini artık müzikseverlerle buluşturmaya hazır.

Ahmet Yoldaş, sözü ve müziği kendine ait “Gitme Yar” isimli ilk şarkısı ile müzik dünyasına merhaba dedi.

“Gecmis tarihten gelecek tarihe zamansal kavramin icinde kendi öz benligini arayamaya calisan her insan ortak duygular da ortak hisler olusturur...” diyen sanatçı toplumsal temalı, biyografi temalı bir çok şarkısını yakın zamanda yine müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazır.

Sanatçı Ahmet Yoldaş’ın “Gitme Yar” isimli ilk eseri tüm dijital platformlarda ve youtube kanalında yayında!..

Devamını Oku
Ahmet Yoldaş’ın “Gitme Yar” isimli ilk eseri büyük ses getirecek

Merve Gündoğdu : Sanatın hamurunda aşkın da mayası yok mu?

Merve Gündoğdu : Sanatın hamurunda aşkın da mayası yok mu?

1-Müzik kariyerinizden biraz bahseder misiniz?

-Aslında çocukluğumdan beri hem şarkılarımı yazıp besteliyor, hem de söylüyorum. Profesyonel anlamda ise ilk defa 2019 yılında ‘Kutla’ isimli şarkımı yayınladım. Sonrasında akustik çalışmalarım oldu ve 2020 yaz sonu ‘Bu Ne Güzellik’ isimli şarkımı çıkardım.

2-Son çalışmanızdan biraz bahsedebilir misiniz?

-Son şarkım daha çok yeni. 9 Nisan tarihinde yayınlandı. Pandemi sürecinde evde otururken yapmış olduğum bir şarkıydı. Önce şarkının akustik versiyonunu çekip kendi Youtube kanalımda yayınladık. Sonrasında şarkıya olumlu tepkiler alınca üzerinde çalışıp tekli olarak çıkarmaya karar verdik. Şu ana kadar aldığımız güzel geri dönüşlerden dolayı çok şükür memnunuz.

3-En büyük hayaliniz nedir ve hayallerinizi gerçekleştirebildiniz mi?

-Hayallerin sınırı yok. O yüzden hayal etmeye, hep daha iyisini, daha yenisini istemeye devam eder insan. En büyük hayallerimden biri, kendi sesimden kendi şarkılarımı duyurmaktı ve bu adımı attım. Yol uzun ve ben bu yolda hayalini kurduklarımın gerçeğini yaşayabilmek için yürümeye devam edeceğim.

4-Müzikle tanışmanız nasıl oldu? Kariyerinizin dönüm noktası nedir?

-Müzikle çok küçük yaşlarda tanıştım. O zamanlar radyolar en büyük müzik platformuydu ve bizim evde sürekli dinlenirdi. Sevdiğim sanatçıların kasetlerini alır, şarkılara eşlik ederdim. Böylece de sesimle tanıştım. Sonra şiirler yazarak onları bestelemeye çalıştım ve bu anlamda da üretebildiğimi gördüm. Yıllar içinde hem amatör olarak şarkı söyledim, hem de şarkılarımı yapmaya devam ederek zamanı gelince ilk profesyonel işimi çıkardım. ‘Kutla’ isimli single’ım benim dönüm noktamdır.


5-Sizce sanatçılar son zamanlarda albüm çıkarmaya neden olumsuz bakıyorlar?

-Çünkü herşeyde olduğu gibi müzikte de tüketim çok fazla ve gündem anlık olarak değişebiliyor. Dinleyici kitlesinin durumuna göre tek şarkılık projeler tercih ediliyor. Bu sebeple sanatçılar da eskisi gibi albüm yapmak yerine tekli çıkarmayı seçiyorlar.

6-Siz albüm mü yoksa single mı çıkarmayı tercih edersiniz?

-Dediğim gibi koşullardan dolayı ben de üç single çıkardım. Ama şartlar başka türlü şekillenirse bir albüm yaparak daha çok şarkımın duyulmasını tercih ederim.

7-Kendinize rakip olarak gördüğünüz bir sanatçı var mı?

-Varış noktası aynı olsa da herkesin kulvarı farklı ve yetenekleri kendine özgüdür. Ben kendimi kimseyle yarıştıramam. Ancak başarılarını takdir edip, örnek aldığım sanatçılar olabilir. Bunlar da bana rekabet duygusu değil ilham verir.

8-Sahne hayatınız için vazgeçmek zorunda olduğunuz şeyler oldu mu?

-Olmadı. Başka sebeplerden dolayı sahne hayatından vazgeçmek zorunda kaldığım şeyler oldu. İnsan herşeyin yerinin ayrı olduğunun ayrımını zaman içinde öğreniyor.

9-Hiç maddi zorluk yaşadınız mı? Müzik kariyerinizi nasıl etkiledi?

-Herkes gibi elbette hayat içerisinde zorluklar yaşadım. Kimse gül bahçesinde gezip de, elleri kanamadan gül koklayamaz. Müzik tam da böyle bir şey ve üretimi faaliyete geçirmek, dinleyiciye ulaştırmak için maddi olanakların oluşması şart. Özellikle pandemi süreci bu anlamda bütün müzisyen arkadaşlarımı etkilediği gibi beni de olumsuz etkiledi.

10-Bazı sanatçıların lüks tutkunu olduğunu biliyoruz. Sizin de var mı lüks tutkunuz?

-Benim en büyük lüksüm ki lüks denirse kitaplar :) Özellikle sahaflara gidip kitap toplar ve kütüphaneme eklerim. Bunun dışında metaya önem vermem. Harcamalarım ihtiyaçlarım doğrultusundadır.


11-Şimdiye kadar en fazla yanlış anlaşıldığınız konu neydi?

-Karşı taraf seni anlayabildiği kadardır anlattıkların. O yüzden kendimi açıklamak zorunda kaldığım anlar elbette oldu ama artık hassasiyetlerim olan insanlar dışında buna takılmıyorum.


12-Youtube izlenmelerinden gelir sağlıyor musunuz? Size bir gelir sağlıyor mu?

-Kanalım henüz bundan bir gelir sağlayacak kadar büyük değil.

13-Youtuberların müzik hayatına girmesini nasıl buluyorsunuz?

-Gerçekten yeteneği ve sesi olanlar dışında sadece youtuber ya da sosyal medya fenomeni olduğu için proje çıkaran kişilerin işlerini sanattan yana bulmuyorum.

14-Sahne hayatınız ile dışarıdaki yaşamınız arasında bir fark var mı?

-Ben hayatımın her anında olduğum gibi davranan bir insan oldum. Başka türlüsü nasıl olur bilmediğim için sahnede de giyim kuşam dışında farklı bir Merve görmeleri mümkün değil.

15-Evlilik sanat yapmayı sizce durduruyor mu?

-İkisini de özenle ve bir arada yürütebildiğin sürece hangi sektörde çalışırsan çalış durmaz bence.

16-Pop müziği sizce nereye doğru gidiyor?

-Geçmişe, özleme, doğru akıp gidiyor... Günümüzde soundlar farklılaştı ve yeni tarzlar ortaya çıktı. Pop müziğin adı kendisinden başka bir çok şey oldu ve büyük bir boşluk var malesef. Arz talep meselesine göre müzik yapılıp sunuluyor ama bir süre sonra bu durum sona erecek diye umuyorum.


17-Bir albüm ya da single çıkarmanın maliyeti nedir? Sizce verilen emeklere değiyor mu?

-Yapılan projeye göre değişir. Emek vermeden hiç bir şey ortaya çıkmaz. Yani değer mi diye bakmamak lazım. Her emeğin karşılığı, geri dönüşü mutlaka bugün olmazsa yarın alınır.

18-Pandemi döneminin müzik sektörünü nasıl etkilediğini biliyoruz. Sizce bu dönemi en az zararla atlatmak için ne yapılmalı?

-Karamsarlığa kapılıp müziğe küsmeden üretmeye devam edilmeli. İçerik üreterek paylaşımlar da yapılabilir. Bu süreç er ya da geç bir gün bitecek. O halde bu dönemde ne yaparsak yanımıza kâr..

19-Hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeyler var mı?

-Yenilikler güzeldir. İmkanlarım arttıkça kariyerim ve özel hayatım anlamında gerek duyduğum atılımları yapacağım.

20-Aşk hayatını sanat hayatının önüne geçiren sanatçılar için neler söylemek istersiniz?

-Kim nasıl mutlu olacaksa öyle yaşamalı. Sonuçta sanatın hamurunda aşkın da mayası yok mu? :)

21-Sosyal aktiviteleriniz var mı? Müzik dışında neler yapıyorsunuz?

-Bol bol kitap okurum. Söylediğim gibi sahaf gezmek en büyük hobilerimdendir. Ayrıca elimden geldiğince barınak ziyaretlerinde ve beslemelerde bulunuyorum. Gezip yeni yerler, yeni insanlar tanımak beni mutlu eder. Onun dışında ahşap boyama beni rahatlatan aktivitelerim arasındadır.


22-Sizce ülkemizde müzik neden magazinleştiriliyor?

-Aslında magazinin temelinde, ünlü isimlerin hayatlarının merak edilip servis edilmesi durumu olduğu için, müziği duyulan müzisyenler de magazinden nasibini alıyor.


23-Tek single ile bir patlama yaşayanlar neden bir anda ortadan kaybolup devamını getiremiyorlar?

-Sosyal medyada tek şarkılık tüketim yaygın olduğu için, çoğu zaman her hangi bir şarkı hasbelkader patlayıp akım oluyor ve üzerine videolar çekiliyor, şarkı her yerde çalıp duruyor. Fakat sonrasında verimli bir üretim olmadığı için çıkardıkları şarkılar aynı ilgiyi görmüyor. Böylece kaybolup gidiyorlar. İşte bu ne sanattır, ne de müzik.


24-Moda danışmanınız var mı? Giyim konusunda nelere dikkat ediyorsunuz?

-Kıyafetlerimi kendi zevkime göre seçiyorum. Bir danışmanım yok. Üzerime yakıştırdığım ve içinde kendimi mutlu, güzel ve rahat hissettiğim kıyafetleri tercih ediyorum.

25-Pandemi  döneminde sahne alabiliyor musunuz? Sahne için ne gibi önlemler aldınız?

-Hayır, bu dönemde sahneler kapalı olduğu için biz müzisyenler ne yazık ki sürecin bitmesini bekliyoruz.

26-Hayatında hep seni aradım, seni çok bekledim dediğiniz birisi oldu mu?

-Hayır olmadı.

27-Kadınlar maruz kaldıkları olayları hiç çekinmeden açıkça dile getirebiliyor. Bu durumu nasıl buluyorsunuz?

-Kadınlar artık susmuyor ve kendilerine yapılan her türlü şiddete boyun eğmiyorlar. İyi ki de böyle. Yıllarca susturulup bastırılmaya çalışıldıkları için zulüm gören, katledilen, sesini duyamadığımız binlerce kadın oldu. Ne acı ki hala da olmaya devam ediyor ama artık korkmaktan ziyade mücadele etmeyi seçiyorlar. Bunda sosyal medyanın da olumlu gücü var. Biz kadınları bir şekilde duyacaklar, görecekler. Bu devran bir gün öyle ya da böyle dönecek.


28-Kendimize belirlediğiniz bir hedefiniz var mı? Ne yaparsam bu işte ben başardım diyebilirsiniz?

-Şarkılarımın hem benim, hem de müzisyen arkadaşlarımın sesiyle herkese ulaşıp dilden dile söylendiğini duyduğum zaman ben başardım diyeceğim.

29-Tek ulusal gazete haberi ile bir anda sahne alma peşinde olan yeni şarkıcılara ne gibi tavsiyeler vermek istersiniz?

-Önce müzik adına üretim yapsınlar. Şarkılarını, şarkılarındaki hikayelerini anlatmaya devam etsinler. Hiç bir şey bir günde olmuyor. Hamdım, piştim, yandım demeden her dönemin sanatçısı olunmaz. Yoksa ancak dönemsel şarkıcı olarak kalırsın.


30-Türkiye'de müzik sektöründe Barış Manço, Erkin Koray gibi sanatçılar çıkmıyor. Çıksa da eski şarkıları yorumlamak istiyorlar. Bunun sebebi sizce nedir?

-Eski şarkılara duyulan özlem en başta geliyor. Her ne kadar yenilikten yana olsakta, yeni olan her şey güzel olmadığı için eskide kalmış iyi müzik aranıyor. Ve bu yüzden başarılı bir aranjeyle yenilenmiş eski şarkılar çok sevilip tutuyor. Umarım bizim de müziğimiz gelecek kuşaklara böyle aktarılır.


31-Son olarak sevenlerinize neler söylemek istersiniz?

-Destek veren, yanımda olan herkese kalpten teşekkürler.. Takipte kalsınlar, güzel projeler yakında :)
 

___________________
KISA KISA...
•Hangi mesleği yapmak istemezsiniz?

Her meslek kıymetli olduğu için böyle bir seçim yapamam.

•En nefret ettiğiniz şey nedir?

Yalan, riya ve iftira

•Hangi takımı tutuyorsunuz?

Galatasaray

•Uğurlu sayınız?

8

•En sevdiğiniz renk?

Siyah ve Yeşil

•Kıskanç mısınız? Egonuz yüksek midir?

Sevdiğim herkesi sahiplenirim. Güvenli ve pozitif bir benliğim var. Kontrolden çıkmış ve egoistlik seviyesinde asla değil.


•En son izlediğiniz film, dizi?

Filmlerden ‘A Fall From Grace’ e bayıldım.
Dizi olarak ise ‘Bir Başkadır’ müthişti.

•En son gittiğiniz konser?

Yıldız Tilbe’nin Harbiye açık hava konseri

Devamını Oku
Merve Gündoğdu : Sanatın hamurunda aşkın da mayası yok mu?

Sedat Sarıkaya kimdir?

Sedat Sarıkaya kimdir?


Sedat Sarıkaya başarılı gazeteci ve yazar. Türkiye'nin önde gelen magazincilerinden olan Sedat Sarıkaya, ünlü sanatçılar ile internet üzerinden yaptığı röportajlar ile tanınmaktadır. Magazin alanında internet üzerinden yaptığı röportajları ile 2021 yılında Hülya Yanıkdağ ve Hevin Cümsen tarafından düzenlenen Altın Kalite Ödüllerinde "En iyi Online Röportaj yazarı" kategorisinde ödül almıştır.
Sedat Sarıkaya, magazin gazeteciliği hayatına ilk olarak yaptığı Murat Kekilli röportajı ile başlamıştır. Bu ilk röportajı İstanbul'da basılan Yeniçağrı gazetesinde yayınlanmıştır. YeniÇağrı gazetesinde 2 yılı aşkın süredir yazmaktadır.
Almanya'da ülkemizi yazdığı yazılar ile temsil eden Sedat Sarıkaya, Çiğdem Bora'nın sahibi olduğu Avrupalı Bayan Dergisinde ve Avrupalı Bayan Gazetesinde yazarlık yapmış ve halen yazarlık yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda dergi sahibi Çigdem Bora tarafından "En İyi Dergi Yazarı" ödülüne layık görülmüştür.
Ülkemizde röportajları Türkiye'nin dört bir yanında yayınlanmaktadır. İstanbul'da İstanbul Days Guide dergisi, Hatay'da Loca Dergisi, Ankara'da Ses Magazin ve Magazine Life dergisi, Gebze'de Anibal dergisi, Kütahya'da Mac Life dergisi, Antalya'da XL Magazin dergisi, İstanbul'da Damga gazetesi, kendi bastıkları Kocaeli'den Haber Gazetesi, Elazığ'da E-Medya Gazetesi, Karadeniz'de Karadeniz Life dergisi gibi bir çok medya kuruluşu ve Azerbeycan'da Azad medya.az ve bir çok internet medyası röportajlarına yer vermiştir.
Sayısız ünlü ile röportajları bulunmaktadır. Murat Kekilli, İsmail YK, Tuğba Yurt,Tuğba Özerk, Pamela Spence, Barış Gülay, Irmak Arıcı, Ekin Uzunlar, Aydilge, Gökçe Kırgız, İrem Derici,Gökhan Türkmen, Elif Buse Doğan, Eylem ve daha bir çok ünlü ile internet üzerinden yaptığı röportajları mevcuttur. Çalışma arkadaşları tarafından da uyumlu kişiliği ve kaliteden ödün vermeyişi ile meslektaşlarının arasından ön plana çıkmaktadır.
Röportajları bir çok dergide kapak sanatçısı olarak yayınlanan Sedat Sarıkaya her kulvarda başarı ile adından söz ettiriyor.

Devamını Oku
Sedat Sarıkaya kimdir?

Hülya Yanıkdağ ve Hevin Cümsen farkı İle 3. Altın kalite ödül töreni geliyor.

Hülya Yanıkdağ ve Hevin Cümsen farkı İle 3. Altın kalite ödül töreni geliyor.

Geçtiğimiz günlerde 2.si yapılan ve Yılın En iyi Kurumsal İletişim Direktörü Tgrt haberden Sait İnanç, Yılın En İyi Erkek Sanatçısı Ersan Er, Yılın En İyi Karadeniz Sanatçısı Ekin Uzunlar, Yılın En İyi Sahne Performans Ödülü Nilay Dorsa'nın seçildiği ve Yılın En Güvenilir Sanatçısı Ödülünün de Yılmaz Morgül'e verildiği Altın Kalite Ödül Törenlerinin 3.sü için yer ve tarih belli oldu.

25 Mayıs'da Dedeman Otel'de Ece Gürsel ve Şenol İpek sunumu ile yapılması planlanan muhteşem gecede haber ve sanat dünyasını iş dünyası ile buluşturan başarılı program yapımcısı ve organizatör Hülya Yanıkdağ ile Hevin Cümsen'in organizasyon sahipliginde yine en kaliteliler ödüllerine kavuşacak. "Kadına Yönelik Şiddete Hayır" konsepti ile yapılacak bu muhteşem ödül töreni yine çok konuşulacak. Şimdi gözler daha önce yaptığı Altın Kalite Ödül Törenleri ile çok konuşulan başarılı organizasyonların aranan ismi Hülya Yanıkdağ'da.

Devamını Oku
Hülya Yanıkdağ ve Hevin Cümsen farkı İle 3. Altın kalite ödül töreni geliyor.

SEMA ATEŞ İDDİALI GELİYOR

SEMA ATEŞ İDDİALI GELİYOR

Müzisyen bir babanın kızı olan genç yorumcu Sema Ateş çocuk yaşlarından beri müzikle içli dışlı büyümüş. Sesinin ve yorumunun güzel olmasına rağmen başka sektörde kariyerine devam ederken bir gün ben sarki söylemeliyim demiş ve kolları sıvamış.

Babadan Kızına Tam Destek...

Sema Ateş'in ilk tekli  çalışması tüm dijital platformlarda yayınlandı. Arif Sağ' ın yürek yakan bestesi ''Ellerini Çekip Benden'' adlı eserini yorumlayan genç şarkıcının aranjörlüğünü ve müzik yönetmenliğini Babası Bülent Ateş yaparken klip yönetmenliğini ise Erkan Nas yaptı. Sema Ateş"in ilk çalışması olan bu yapıt Disco plak etiketi taşımakta.

Devamı Gelecek.
Ateş' Bu ilk çalışmamda başta bana güvenen ve her zaman arkamda dağ gibi duran Babama, Eserini bana hediye etme büyüklüğünde bulunan büyük usta Arif Sağ' a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Rabbim izin verirse bundan sonrada Müzikal hayatıma Arabesk, Fantazi, Türkü çalışmalarımla devam edeceğim'. Diyor.

Devamını Oku
SEMA ATEŞ İDDİALI GELİYOR

AYÇA PERİ’NİN YENİ TEKLİSİ ACI VERİYOR YAYINDA

AYÇA PERİ’NİN YENİ TEKLİSİ ACI VERİYOR YAYINDA

Sözü ve Bestesi Ayça Peri’ ye ait Acı Veriyor tüm digital platformlarda yerini aldı.
Daha önce bir İngilizce, bir Almanca ve yedi tane Türkçe albüm çalışmasıyla sektördeki yerini kanıtlayan Ayça Peri’nin yeni tekli çalışması ”ACI VERİYOR” R-Digital etiketiyle yayınlandı, Feat çalışmada Ayca Peri’ye rapci Furkan Çavdar eşlik etti.

Almanya’da yasayan güzel şarkıcı klip çekimleri icin Türkiye’ye geldi ve klibin yönetmenliğini Murat Alphan yaptı. Şarkının söz ve müziği ise sanatçının kendisine ait.

Devamını Oku
AYÇA PERİ’NİN YENİ TEKLİSİ ACI VERİYOR YAYINDA

Yücel Uçar Almanya'nın yeni megastarı

Şeker müzik yapım bünyesinde A. Kadir Şeker prodüktörlüğünde müzik dünyasına sunduğu “Yaranamazsın” isimli şarkısıyla yola çıkan Yücel Uçar’ın hedefi büyük.
Almanya’da yaşayan besteci ve yorumcu Yücel Uçar' ın ilk tekli çalışması “Yaranamazsın” müzik severler ile  kavuştu.
Klip çalışması kısa film tadında gerçekleşirken “Ne yaparsan yap kadınlara yaranamazsın” teması kısa bir hikaye ile klip çalışmasında anlatıldı. Başarılı sanatçı Yücel Uçar “Uzun zamandır haraketli, neşeli ve bir okadarda duygu içeren Şarkı yoktu, ben bunu başardım ve kulvarımda hedeflerim büyük” dedi.

Devamını Oku
Yücel Uçar Almanya'nın yeni megastarı

YILMAZ SANİ OYUNCULUĞA YEŞİL IŞIK YAKTI

YILMAZ SANİ OYUNCULUĞA YEŞİL IŞIK YAKTI

Yaptığı sosyal sorumluluklarla adından söz ettiren iş insanı Yılmaz Sani 'ye yapımcılardan teklif geldi.

Bir cok kez oyunluk ve Trt Sanatcısı Yıldırım Bekçi'nin vokalistliğini yapan iş insanı; Tiyatrolara bir müddet ara verdiğini dile getirerek gelen tekliflere sıcak baktığı söyledi.

Yılmaz Sani ayrıca sahneleri ve setleri çok özledim içime sinen bir proje de yer alacağını söyledi

Devamını Oku
YILMAZ SANİ OYUNCULUĞA YEŞİL IŞIK YAKTI

Servet Duran'dan pek yakında yeni bir single çalışması daha geliyor.

Servet Duran'dan pek yakında yeni bir single çalışması daha geliyor.

Pandeminin yarattığı tüm zorluklara rağmen, başarılı şarkıcı Servet Duran yeni akustik single'ını bitirdi ve nisan ortası için klip kayıtları nisan ortası gibi şarkısını kliplendirmek için kameralar karşısına geçecek.
'Elbet görüsürüz' Yusuf Bulut tarafından yazılırken, müziğini İranlı iyi bir arkadaşı tarafından yapıldı. Hamid Nikoukar, İran'da tanınmış bir aranjör. 
Videonun yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Ali Eşitmez üstlenecek.

Devamını Oku
Servet Duran'dan pek yakında yeni bir single çalışması daha geliyor.