Hakkında
Dizi dizi diziler
  • Hobiler: dizi izlemek
  • İlgi Alanları: tv dizileri
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir istanbul
  • Doğum tarihi 10 October
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

WhatsApp’a kendini yok eden fotoğraflar geliyor

WhatsApp'da bir özellik daha yakında kullanıcılara sunulacak. Snapchat'ten tanınan süresi dolan medya özelliğinin WhatsApp'a da geleceği öne sürüldü.

WABetaInfo adlı platformda paylaşılan rapor WhatsApp ekibinin, Snapchat'in kendi kendini silen medyasına benzer bir özelliğin üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı.

Bir fotoğraf, video veya GIF seçtikten sonra, sol tarafta yer alan simgeye tıklayarak süreli bir şekilde gönderilmesini sağlayabileceksiniz. Herhangi bir süre açıklanmamış olsa da gönderilen görsellerin kısa süre içinde silineceği tahmin ediliyor.

Özelliğin henüz kullanıcılara sunulmasına uzun bir süre var gibi gözükse de bazı noktalar kafa karıştırıyor. Gönderilen içeriğin karşı tarafın mı yoksa sizin telefonunuzdan mı kaybolacağı belirsizliğini koruyor.

Devamını Oku
WhatsApp’a kendini yok eden fotoğraflar geliyor

Brad Pitt ile Jennifer Aniston boşandıktan 15 yıl sonra aynı projede

Bir dönem Hollywood'un en gözde çiftlerinden olan Brad Pitt ile Jennifer Aniston yıllar sonra bir araya geldi.

Bir dönem Hollywood'un 'rüya çifti' olarak nitelendirilen Brad Pitt ile Jennifer Aniston, boşandıktan 15 yıl sonra aynı projede yer almak amacıyla bir araya geldi.

Koronavirüs salgını nedeniyle ekip fiziksel olarak bir araya gelemedi ama evlerinden internet bağlantısıyla Fast Times At Ridgemont High adlı projenin okumalarında bir araya geldiler.

1983 tarihli aynı adlı yapımın tekrarı olan projede Jennifer Aniston, Julia Roberts, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Morgan Freeman, Henry Golding, Dane Cook ve Sean Penn gibi isimler yer aldı.

Aktör Sean Penn'in 2010 yılında meydana gelen Haiti depreminden etkilenenler için kurduğu CORE yararına düzenlenen bu buluşmaya tüm ünlüler kendi evlerinden ve online olarak katıldı.

İkilinin yıllar sonra aynı projede buluşması, Brad Pitt'in Angeline Jolie ile kısa bir süre önce sonlanmış olması nedeniyle sosyal medyada gündeme oturdu.

Devamını Oku
Brad Pitt ile Jennifer Aniston boşandıktan 15 yıl sonra aynı projede

TRT EBA kanallarında yeni dönem başlıyor

TRT EBA TV Yeni Yayın Dönemi Tanıtım Toplantısı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren'in katılımıyla gerçekleştirildi.

Bugüne dek 3 bin 344 ders ve etkinlik yayımlayan TRT EBA TV, 21 Eylül'de başlayacak yeni dönem yayınlarında kullanılmak üzere 4 bini aşkın video çekimleri sürüyor. TRT EBA TV kanallarında ders yayınları dışında öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik içerikler sunan "Tasarım ve Beceri Atölyeleri", "Özel Eğitim", "Bizden", "Hazır Mısın?" ve "Öğretmenler Odası" programları da devam edecek.

Devamını Oku
TRT EBA kanallarında yeni dönem başlıyor

Hastaneye kaldırılan Bülent Ersoy'un sağlık durumu nasıl?

İzmir'de rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Bülent Ersoy, sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi. Bülent Ersoy, sağlık durumu hakkında "Bugün sabah saatlerinde midemdeki ülserden kaynaklanan bir kanama geçirdim.Şükürler olsun, sağlığım,sıhhatim yerinde. Bugünkü kısa süreli tedavi ve müdaheleden sonra birkaç gün içerisinde normal hayatıma döneceğim. Endişe edilecek bir durumum yok." ifadelerini paylaştı.

Devamını Oku
Hastaneye kaldırılan Bülent Ersoy'un sağlık durumu nasıl?

Gözaltına alınan Halil Sezai serbest bırakıldı

CHP'li Eren Erdem, Halil Sezai'nin gözaltına alındığını duyurdu. Sezai, bir kişiyi darbettiği iddiasıyla İstanbul'da gözaltına alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Gözaltına alınan Halil Sezai serbest bırakıldı

Miss Turkey güzeli Şahin: Abartıldığı kadar vaka yok

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin verdiği partiden sonra 10 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyleyip "Abartıldığı kadar vaka yok" dedi.

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin 30 Ağustos’ta sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın doğum gününü Boğaz’da kiraladıkları bir villada kutladı. Kalabalık arkadaş grubunun katıldığı kutlama sonrası Aral’ın yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıktı.

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine göre tüm bu gelişmeler üzerine Şevval Şahin de 21. yaş gününü arkadaş grubuyla kutlayıp sosyal medyadan paylaşınca yeniden okların hedefi oldu. Sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuruna tutulan Şahin, konunun çok abartıldığını belirterek kendini savundu.

'Toplam 10 kişi pozitif çıktı, pozitif olan kimse gelmedi'
15 gün karantinada kalan Şevval Şahin ve sevgilisi, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Partinin çok abartıldığını söyleyen Şahin "İki kere negatif çıktım. Erkek arkadaşım pozitif çıktı. O da şu an atlattı. Gerçekten abartıldığı kadar vaka yok. Toplam 10 kişi pozitif çıktı. Şu an herkes negatif" dedi.

Şahin şöyle devam etti: "Doğum günü partileri aslında bir parti değildi. Evin dışında açık alanda birkaç kız arkadaşımla yemek yaptım. Kalabalık değildi ve gerçekten sosyal mesafeli bir partiydi. Hatta çoğu arkadaşım korkudan maske taktı. Pozitif olan kimse gelmedi."

Devamını Oku
Miss Turkey güzeli Şahin: Abartıldığı kadar vaka yok

Kim Kardashian, Facebook ve Instagram hesaplarını donduruyor

Reality şov yıldızı Kim Kardashian, nefret, propaganda ve dezenformasyona tepki olarak Facebook ve Instagram hesaplarını kapatacağını açıkladı.

ABD’li ünlü yıldız Kim Kardashian, sosyal medya platformlarını nefret, yanlış bilgi ve bağnazlığa geçit vermekle suçlayan ‘#StopHateForProfit’ (Kâr için nefrete son verin) kampanyasına katıldı. Kardashian, destek amacıyla Facebook ve Instagram hesaplarını donduracağını açıkladı, aynısını yapmaları için kamuoyuna da çağrıda bulundu.

Twitter hesabından bir açıklama yapan Kardashian, şu ifadeleri kullandı; “Instagram ve Facebook aracılığıyla sizinle doğrudan bağlantı kurabilmeyi seviyorum. Ancak bu platformlar, Amerika’yı bölmek ve anlaşmazlık tohumları ekmek isteyen gruplar tarafından üretilen nefretin, propagandanın ve yanlış bilgilerin yayılmasına izin verirken sessiz kalamıyorum” dedi.

Eşi Kanye West’in de adaylardan biri olduğu ABD başkanlık seçimlerine işaret eden Kardashian, “Sosyal medyada paylaşılan yanlış bilgiler, seçimlerimiz üzerinde ciddi bir etkiye sahip ve demokrasimizin altını oyuyor” diye ekledi.

Devamını Oku
Kim Kardashian, Facebook ve Instagram hesaplarını donduruyor

Vücutta Oluşan Çatlaklara Dikkat

Uzm. Estetisyen Sibel Kırbaş; Vücutta Oluşan Çatlaklara Dikkat Çekti !

“Vücut çatlaklarınız artık korkularınız arasında olmasın. Bu metot ameliyatsız, iğnesiz, acısız ve günlük yaşamı etkilemeyecek şekilde konforludur. Tüm bireylerin ortak problemi hâline gelen vücut çatlak görünümleri ve doku hasarı problemleri; elastin liflerin bozulmasından kaynaklanıyor. Lifler arasındaki kohezyon azalmasından kaynaklanarak cilt dokusunun yüzeyinde kırmızı ve beyaz renkte deformasyon oluşuyor. Deformasyona bağlı elastikiyet kaybıyla birlikte cilt üzerinde ince geçişler ve ton farkını da oluşturuyor. Ergenlik dönemi, fazla kilo alp verme, hamilelik, hormonal bozukluk ve kolajen üretiminin az olması gibi sebepler çatlak oluşumunun başlıca nedenlerindendir. Deri çatlaklarının görülme sıklığı, yüzde 75 oranındadır. Genellikle uyluk kenarları, göğüs, kalça ve karında görülür. Erkeklerde ise omuz, yan simitler ve kalça yanlarında daha fazla görülür. Bugüne kadar çatlaklar üzerine çok metot denenmiş ancak başarı yüzdesi 50'yi geçmemiştir. İlerleyen teknoloji ile birlikte yeni bir sistem oluştu ve 2010 yılından itibaren on ülkeden fazlasında güvenle kullanılıyor. İlk seansta dahi yüzde 80 oranında sonuç veren çatlak üzerinde etkili ve güvenilir yöntemlerin başında striort metodu geliyor” dedi.

Striort metodunun asıl amacının, fibroblastlar uyarılarak elastin liflerin yeniden yapılandırılması olduğunu ifade eden Kırbaş, “Cihazla kombinlenmiş ürün destekli metot, vakumlama sistemi ile çalışıyor. Ancak sıradan bir vakum yöntemi olmayıp deri yırtığı onarımı için özel barlar içeren bir sistem ayarlanır. Bu işlem bir bölgede maksimum üç seansa kadar uygulanıyor ve acısızdır. Başarı oranı yüzde 90 civarındadır. Brezilya menşeli ve 2014 yılından itibaren Türkiye'de hızla yayılan, iğnesiz, her cilt türüne göre, tüm bölgelere yapılabilen, düşük komplikasyonlu bir yöntemdir. Uygulama yapılacak bölgenin genişliğine göre maksimum bir saatlik zaman dilimini kapsıyor. İhtiyaca göre seans aralıkları ise 30 günlük rutin halindedir. Tedavinin başarı oranını kişinin 21 günlük ev ürün kullanımı ve takviye olarak dışarıdan aldığı kolajen de etkiliyor. Her mevsimde uygulanabilir. Kalıcı çözümler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yaz/ kış uygulanabiliyor olması da zaman yönünden kısıtlama oluşturmuyor. İşlem sonrası günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz. Sahillerde mayolar ve uzun şortlarla çatlakları gizleme dönemini kapatın. Siz de bu yazı daha özgür ve daha özgüvenli geçirebilirsiniz” açıklamalarında bulundu.

Devamını Oku
Vücutta Oluşan Çatlaklara Dikkat

Atiye 3. sezon ne zaman başlayacak?

Bu yıl yayınlanan iki sezonuyla dikkat çeken Atiye dizisinin üçüncü sezon tarihi son günlerde merak konusu oluyor. Dizinin ikinci sezonu geçen hafta yayınlandı. İkinci sezon ilk sezonda olduğu toplam sekiz bölümden oluşuyor. Başrollerinde Mehmet Günsür, Beren Saat ve Melisa Şenolsun gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezonunun olup olmayacağı merak edilmeye başlandı. Peki, Atiye 3. sezon ne zaman başlayacak? Atiye yeni sezon tarihi belli oldu mu? İşte merak edilenler

Devamını Oku
Atiye 3. sezon ne zaman başlayacak?

Eda Ece'nin eski hali sosyal medyanın gündeminde

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri hiç kuşkusuz Eda Ece. Basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile olan uzun süreli birlikteliğini sonlandıran 30 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz yaza Bodrum tatiliyle damgasını vurmuştu. Sosyal medyada sık sık fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmeyen Eda Ece'nin eski hali sosyal medyanın gündeminde. Hayat Bilgisi dizisinde rol aldığı dönemdeki görüntüleri çok konuşulan Eda Ece'nin yıllar içerisindeki değişimi herkesi şaşırttı.

Devamını Oku
Eda Ece'nin eski hali sosyal medyanın gündeminde