Ali Cabbar'ın Hikayesi Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

Ali Cabbar'ın Hikayesi Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

Ünlü müzisyen Emircan İğrek’in kısa sürede müzik listelerini salladığı Ali Cabbar isimli şarkısının hikayesi, beyaz perdeye uyarlanıyor…

Son dönemlerin başarılı müzisyenlerinden biri olan Emircan İğrek, son çıkardığı Ali Cabbar isimli şarkısıyla sosyal medyada uzun süre Trend Topic (TT) listesinde kalmayı başarmıştı. Müzik listelerini alt üst eden İğrek ilk günden itibaren birinci sırada yer alırken, Ali Cabbar hakkında yapılan paylaşımlar da rekor seviyeye ulaşmıştı.

Şarkıda geçen hüzünlü sözler sosyal medyada çok sayıda edit yapılmasına neden olurken, şarkının hikayesinin Tekirdağ’da yaşanan gerçek bir olaydan esinlen

Ali Cabbar'ın hüzünlü sözleri sosyal medyada pek çok edit yapılmasına yol açtı. Bu şarkının hikayesi, Tekirdağ'da yaşanan gerçek bir olaydan esinlenerek beyaz perdeye taşınıyor.

Ali Cabbar’ı Kim Canlandıracak?

Popüler şarkının beyaz perdeye aktarılacağının duyulmasının ardından herkes Ali Cabbar rolünü kimin canlandıracağını merak etmeye başladı. Yapım şirketinden gelen açıklamalara göre Ali Cabbar karakteri için iki farklı isim düşünülüyor.

Bu isimlerden ilki şarkının da sahibi olan Emircan İğrek, diğer ise bir dönem Kerem Bursun’in de yer aldığı Güneşi Beklerken isimli dizideki Ozan Osmanpaşaoğlu oldu.