Black Mirror 6. Sezon Yayımlandı

Black Mirror 6. Sezon Yayımlandı

Netflix'in en sevilen yapımlarından biri olan Black Mirror'un uzun süredir beklenen 6. sezonu sonunda yayımlandı. Kullanıcıların hemen izlediği yapımda dikkat çekici yorumlar yapılırken dizi eleştiri de aldı. Haydi gelin yorumlara bir de birlikte bakalım...

Büyük Bir Kısmına Olumlu Yorum Aldı! 

Black Mirror'un beklenen 6. sezonu sonunda yayımlandı. Çok sayıda kullanıcının yeni sezonu izlediği bugünlerde internette yorumlar da yer almaya başladı. İlk kez 2011 yılında yayımlanmaya başlayan Black Mirror, teknolojinin negatif etkilerini konu alan bir dizi. Çeşitli uçuk kaçık hikayelerden oluşan ve insana "gerçekten böyle bir şey olabilir" dedirten dizi, bu nedenle bir hayli sevilmişti. Şimdilerde ise sevenlerini uzunca bir süre bekleten Netflix, yeni Black Mirror sezonunu yayımladı. Yayımlanan 6. sezonda kullanıcılar, çoğunlu olarak bölümleri beğendi. Bu kapsamda çok sayıda kullanıcı çeşitli platformlarda dizinin yeni sezonu hakkında yorumlarını paylaşmaya başladı.

Son 3 Sezona Kıyasla İyi! 

Dizinin 6. sezonunu izleyen kullanıcılar, son sezonlara kıyasla dizinin yeni sezonunun güzel olduğunu belirttiler. Çoğunlu olarak bölümler beğenilirken, senarist Charlie Brooker da takdir edildi.

Bir Kısım Beğenmedi! 

Öte yandan kullanıcıların bir kısmı Black Mirror'un son sezonlarından daha da kötü bir yeni sezon yapıldığını söyleyerek sosyal medyadan tepki gösterdi. Peki sizler Black Mirror'un yeni sezonunu izlediniz mi? Yeni sezon hakkında neler düşünüyorsunuz?