Görevimiz Tehlike Serisinin Son Filiminin Prömiyeri Gerçekleşti

Görevimiz Tehlike Serisinin Son Filiminin Prömiyeri Gerçekleşti

Covid-19 salgını nedeniyle çekimleri zaman zaman aksayan ve üç yılda tamamlanan Görevimiz Tehlike serisinin 7. filmi için İtalya'nın başkenti Roma'da görkemli bir kırmızı halı töreni düzenlendi. ABD'li aktör Tom Cruise, İngiliz aktrisler Hayley Atwell ve Vanessa Kirby, İngiliz aktör Simon Pegg, Fransız aktris Pom Klementieff, ABD'li aktör Esai Morales ve filmin yönetmeni olan ABD'li Christopher McQuarrie, Roma'nın ünlü İspanyol Merdivenleri'nde kurulan kırmızı halıda boy gösterdi.

Bana İlham Veren Şey

Tom Cruise, yaptığı açıklamada; "Beyaz perde için filmler yapıyorum çünkü insanların sinemalarda yaşadığı o topluluk duygusunu seviyorum. Farklı kültürlerden kişiler bir filmi sinamada izleyerek yaşıyorlar. Bu, benim birlikte büyüdüğüm ve bana hayaller kurmam için ilham veren şey." İfadelerini kullandı. Roma'nın merkezindeki kırmızı halıda film ekibinin yer alması büyük ilgi ile karşılandı. İspanyol Merdivenleri'nde toplanan kalabalık, heyecanla film ekibinin kırmızı halı üzerindeki geçişini izledi.

Filmin Konusu

Dünyaca ünlü Görevimiz tehlike serisinin 7. filmi, izleyicilere aksiyon dolu bir deneyim sunmak için insanlık adına büyük bir tehdit oluşturan tehlikeli silahların kötü niyetli kişilerin eline geçmesini önlemek için mücadele eden ajan Ethan Hunt'ın hikayesini anlatmakta. Ayrıca filmin galası için Roma'da giden Tom Cruise, İtalya Başbakanı Giorgia Meloni tarafından İtalya Başbakanlık Sarayı Chigi'de kabul edildi ve ikili yaklaşık yarım saat görüştüler ve görüşmeleri basına yansıdı. İtalyan Başbakanı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda, Cruise'u Roma'da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti.

Haber Editörü