Hakkında
Türkiye'den ve dünyadan son dakika haberleri..! Sondakika7.com
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir istanbul
  • Doğum tarihi 02 February
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Onlyfans nedir? Nasıl üye olunur? Onlyfans abonelik ücreti ne kadar?

Son dönemin en popüler sosyal medya uygulaması onlyfans olmaya devam ediyor. Londra merkezli içerik paylaşma sitesi aynı zamanda iş modeli olarak da değerlendiriliyor. Fenix ​​International Limited tarafından kontrolü sağlanan onlyfans sitesinde içerik üreticileri, üyeleri üzerinden gelir sağlıyor.

Onlyfans nedir? Nasıl üye olunur? Onlyfans abonelik ücreti ne kadar?

Onlyfans Nedir?

Son dönemin en popüler sosyal medya uygulaması onlyfans olmaya devam ediyor. Londra merkezli içerik paylaşma sitesi aynı zamanda iş modeli olarak da değerlendiriliyor. Fenix ​​International Limited tarafından kontrolü sağlanan onlyfans sitesinde içerik üreticileri, üyeleri üzerinden gelir sağlıyor. Pornografik ve erotik içeriklerin öne çıktığı onlyfans sitesinde sporcular, müzisyenler, eğitim görevlileri gibi farklı meslek gruplarına sahip kişilerde yer alıyor.

İlk olarak Amerika’da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan onlyfans sitesi, son bir yıldır ülkemizde de popüler hale geldi. Twitter ve İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde erotik içerikler paylaşan kişilerin birer birer onlyfans hesapları açtığı görüldü. İçerik üreticileri, hayranları ya da üyelerinden ücret alarak ‘’özel videolar’’ paylaşmaya başladı. Amerikalı oyuncu Bella Thorne’nin onlyfans sayesinde 1 milyon dolar kazandığını açıklaması ise siteye olan ilginin artmasını sağladı. Ülkemizde, onlyfans hesabı üzerinden en çok gelir elde eden isim Twitter fenomeni Gizem Bağdaçiçek oldu. Onlyfans sitesinin temelinde abonelik sistemi yer alıyor. Abone olmayan kişiler ise içerikleri göremiyor. Onlyfans sitesi uluslararası bir platform olduğu için dolar ve euro üzerinden ödemeler yapılıyor. Farklı ülkelerdeki kullanıcılara ulaşma imkanı tanınıyor.

Devamını Oku

Sexting ne demek? Sexting nasıl yapılır? Sexting mesajları

Sexting nedir ve nasıl yapılır? Yazımızda paylaşacaklarımızı uygularsanız ayaklarınız yerden kesilecek. Sexting hakkında bilmek isteyeceğiniz detayları sizlere sunuyoruz.

https://www.sondakika7.com/gundem/sexting-ne-demek-sexting-nasil-yapilir-sexting-mesajlari-h134911.html