Adrenalin tutkunları 'Gebze Driftfest'te buluştu

Adrenalin tutkunları 'Gebze Driftfest'te buluştu
Birincilere imza atan Gebze Belediyesi tarafından Gebze Driftfest isimli bir aktiflik düzenlendi. Gebze Driftfest’e katılan profesyonel atletlerin heyecan ve adrenalin dolu drift gösterileri adeta nefesleri kesti.

KOCAELİ (İGFA) - İlklere imza atan Gebze Belediyesi tarafından geçtiğimiz Pazar günü Gebze Driftfest isimli bir aktiflik düzenlendi. Gebze Belediye Lideri Zinnur Büyükgöz konut sahipliğinde düzenlenen Gebze Driftfest’e AK Parti Gebze İlçe Lideri Recep Kaya, ilçe gençlik kolları lideri Bilal Durmuş Kurt, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, protokol ve Gebzeliler katıldı.

Gençlerin ve sporseverlerin ağır ilgi gösterdiği Diriftfest, birçok ünlü atletin iştiraki ile gerçekleşti. Şenlikte kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Lider Büyükgöz, “Öncelikle Gebzeli hemşerilerimizi hürmetle selamlıyorum. Kimi şeyler vardır görünmeyen sevdalar, görünmeyen zımnî potansiyeller. Bugün burada drift sevdalılarının, hayranlarının olduğunu görüyoruz. Sizlerde görüyorsunuz büyük bir seyirci kalabalığı var. Burada gençler yüklü. Şu manaya geliyor; gençlerin birtakım arayışları var. Biz de bu arayışlara karşılık vermek ismine bugün bu şenliği düzenledik. Şenliğimize katılan tüm sporseverleri kutluyoruz. Gebze’de daha evvel olduğu üzere birincileri yapmaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

Gerekli önlemlerin alındığı trafiğe kapalı alanda gerçekleştirilen Gebze Driftfest’e katılan profesyonel sportmenlerin sergilediği ‘drift’ şovlarını, alanı dolduran Gebzeliler ilgiyle izledi. Gebze Belediyesi tarafından birincisi gerçekleştirilen Gebze Driftfest’e ayrıyeten, belediyenin toplumsal medya hesaplarını etkin olarak takip eden vatandaşlardan kurayla belirlenenler, şov yapan araçlarda ‘drift’ heyecanı yaşadı.