Aliağaspor FK Bolu kampında

Aliağaspor FK Bolu kampında
Aliağa Belediye Lideri Serkan Acar, TFF 3.Ligin yeni ekibi Aliağaspor FK’nın Bolu kampını ziyaret ederek Sakaryaspor ile oynanan hazırlık müsabakasını yakından izledi.

İZMİR (İGFA) - Yıllar sonra profesyonel lige çıkarak büyük bir hasrete son veren ve kentine büyük bir memnunluk yaşatan Aliağaspor FK, yaptığı bomba transferlerle takımını güçlendirerek birinci etap hazırlıkları için Bolu’da kampa girdi.

Aliağa Belediye Lideri Serkan Acar, uğraş düzeyi yüksek olan müsabakayı Aliağaspor FK Lideri Kamil Önal ile birlikte izledi.

Karşılaşma sonrası futbolcularla yakından ilgilenen Lider Serkan Acar, çaba ruhunu alana yansıtan oyuncuları tek tek tebrik etti.

Aliağa Belediye Lideri Serkan Acar, maç sonrası kamp ziyareti ile ilgili yaptığı toplumsal medya paylaşımında, “Şehrimizin grubu Aliağaspor FK’nın Bolu’da düzenlemiş olduğu kampta futbolcularımızı ziyaret edip Sakaryaspor ile gerçekleştirilen hazırlık maçını izledik. Hazırlıklarına devam eden kadromuzun gücü ve azmi şampiyonluk yolunda umut verici bir manzara çiziyor. Allah utandırmasın” sözlerini kullandı.