Aliağaspor FK dönemi açtı

Aliağaspor FK dönemi açtı
2023-2024 futbol döneminde TFF 3.Ligi’nde uğraş edecek olan Aliağaspor FK, yeni dönem hazırlıklarına başladı.

İZMİR (İGFA) - Yaptığı transferlerle takımını güçlendiren İzmir temsilcisi Aliağaspor FK, dönem öncesi birinci idmanını Aliağa Atatürk Stadı’nda yaptı. Teknik Yönetici Hakan Şapçı idaredeki idmana yeni transfer; Ahmet Gülay, Emirhan Karagülle, Yiğit Bayındır, İsmail Kulet, Miraç Can Yavuz, Mehmet Fuat Gölbaşı, Hakan Demir, Hasan Çelik, Oktay Kancı, Oğuzhan Yıldırım, Seçim Can Koç, Sinan Akgöl, Kaan Özder, Ahmet Uzun ve Adnan Demir de katıldı.

Aliağa Belediye Lideri Serkan ve Yeniçeriler Taraftar Derneği üyeleri, birinci idman için alana çıkan futbolcular ile teknik takıma sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Dönem öncesi ekibe muvaffakiyetler dileyen Lider Serkan Acar, futbolcu ve teknik gruptan 3.Lig’te şampiyonluk kelamı aldı. Sürpriz ziyarette Aliağaspor FK Lideri Kamil Önal ile birlikte kulüp yöneticileri de yer aldı.

Sürpriz ziyaret sonrası futbolcular, esnetme ve düz koşu ile dönemin birinci idmanını yaptı. Profesyonel ligde Aliağa’yı temsil edecek olan Aliağaspor FK, Aliağa’da gerçekleştireceği birinci etap hazırlıkları sonrası ikinci etap hazırlıkları için 25 Temmuz’da Bolu’da kampa girecek.