Basketbol kadrosu Çayırova'da dönemi açtı

Basketbol kadrosu Çayırova'da dönemi açtı
Spor kenti Çayırova’ya, iki yılda iki şampiyonluk kazandıran Çayırova Belediyesi Basketbol Kadrosu dönemin birinci idmanını gerçekleştirdi.

KOCAELİ (İGFA) - Bu dönem Türkiye Basketbol Ligi’nde (TBL) çaba edecek olan Çayırova Belediyesi Basketbol Grubu, dönemi resmen açtı.

İki yılda iki şampiyonluk kazanarak büyük bir muvaffakiyete imza atan ve basketbolu Çayırova’ya sevdiren takım, baş antrenör Fatih Emre Gezer öncülüğünde alana indi. Birinci idmanını gerçekleştiren Çayırova Belediyesi Basketbol Ekibi, döneme sıkı bir halde hazırlanarak bu yıl da TBL de şampiyonluk hedefliyor.

Kadrosunda Oğuz Savaş, Can Altıntığ, Serhat Uğur üzere deneyimli isimleri barındıran Çayırova Belediyesi, iç transferde 5 isimle yola devam kararı almış ve genç isimlerle de ekibi güçlendirmişti. Bununla birlikte Çayırova Belediyesi Basketbol Grubu, altyapıdan yetişen Çayırovalı Ahmetcan Yücel’le de profesyonel kontrat imzaladı.

İlk idmanda basketbolcuların moralinin hayli yüksek olduğu gözlemlenirken, ağır tempoda geçen idman sonrası basketbol kadrosu yeni döneme çok düzgün hazırlanacağının imajını verdi.