Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den Çifte Zafer Hedefi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den Çifte Zafer Hedefi
Ahmet Nur Çebi: "Kurduğumuz bu ekip, sezon sonunda Süper Lig'de şampiyonlukla taçlanacak. Ayrıca UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde kupayı Beşiktaş'ın müzesine getirmek istiyoruz."

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, bu sezon Trendyol Süper Lig ve UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde şampiyonluk hedeflediklerini açıkladı.

Başkan Çebi, Eylül ayı sayısında Beşiktaş Dergisi'ne verdiği röportajda, kulübün finansal istikrarını koruyarak geleceğe yönelik bir transfer stratejisi izlediklerini belirtti. Çebi, "Yeni transferlerimiz, takımımıza hızla uyum sağlıyor ve Beşiktaş'ın ruhunu güçlendiriyor. Transfer ettiğimiz oyuncuların değerlerini sahada göstereceğine inanıyoruz ve bu sezon sonunda şampiyon olmayı hedefliyoruz. Ayrıca UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde kupayı müzemize getirmek istiyoruz." dedi.

Başkan Çebi, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Genel Kurulunda yaptığı konuşma esnasında sergilediği tavır nedeniyle TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye mektup yazdığını hatırlatarak, "TFF Başkanı, mektubuma cevaben; Türk sporunun ağabeyi, Türkiye'nin en büyük camialarından biri olan Beşiktaş hakkında herhangi bir aksi davranışta ve söylemde olmasının akıllarından bile geçmediğini, futbolumuzun asırlık çınarı camiamıza derin bir saygı beslediklerini ifade etmişlerdir." bilgisini paylaştı.

Haber Editörü