Beylikdüzü'nde 'yaz' sporla geçiyor

Beylikdüzü'nde 'yaz' sporla geçiyor
İstanbul'da Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün her yıl düzenlediği ve ağır ilgi gören Yaz Spor Okulları devam ediyor.

İSTANBUL (İGFA) - Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün çocukları farklı spor aktiviteleriyle buluşturmak gayesiyle her yıl düzenlediği Yaz Spor Okulları devam ediyor.

Beylikdüzü’nde16 farklı alanda sürdürülenyaz spor okulları kurslarında; basketbol, voleybol, yüzme, cimnastik, futbol, masa tenisi, taekwando, tenis, izcilik, satranç ve çocuk zumbası branşları yer alıyor.

Engelsiz branşlarda ise yüzme, cimnastik, basketbol ve taekwando alanında eğitimler veriliyor. Yaz Spor Okulları’nın kapanışı ise 26 Ağustos’ta yapılacak.

Minik sporcularıeğitim aldıkları kurs merkezlerinde ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, aileler sohbet etti.

Kurslara gösterilen ağır ilgiden memnun olduğunu söz eden Lider Çalık, “5 ile 14 yaş kümeleri ortasında 4 binden fazla öğrencimize 16branşta fiyatsız eğitimimkânı sunuyoruz. İştirakin bu kadar yüksek olması bizi memnun ediyor. Beylikdüzü’nün bir spor kenti olması maksadımız vardı. Adım adım bu maksada yaklaştığımızı görüyorum. Spor okullarına katılan tüm evlatlarımıza ve onlara yardımcı olan eğitmenlerimize başarılı bir devir diliyorum” sözlerini kullandı.