Büyükşehir madalyalara doymuyor

Büyükşehir madalyalara doymuyor
Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Ekibi sportmeni Elfin Pehlivan, Sakarya'da düzenlenen Görme Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda 2 başka tarzda Türkiye Şampiyonu, 3 başka tarzda de Türkiye ikincisi olarak şampiyonaya damgasını vurdu.

DENİZLİ (İGFA) - Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından Sakarya’da 11-13 Ağustos tarihleri ortasında düzenlenen Görme Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Ekibi atleti Elfin Pehlivan karşılaşmalara damgasını vurdu. Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Ekibi sportmeni Elfin Pehlivan 50 metre kelebek tarz ve 100 metre kelebek tarzda Türkiye Şampiyonu, 200 metre özgür, 400 metre hür ve 100 öetre kurbağalama tarzlarda de Türkiye 2’ncisi oldu. Elfin Pehlivan aldığı başarılı sonuçlarla bir kere daha tüm Denizli’yi gururlandırarak tüm takdirleri topladı.

“Yürekten tebrik ediyorum”

Karşılaşmalar sonrası sportmen Elfin Pehlivan büyük bir sevinç yaşarken, birinci tebrik Denizli Büyükşehir Belediye Lideri Osman Zolan’dan geldi. Pehlivan ve antrenörleri kutlayan Lider Osman Zolan, “Sakarya’da düzenlenen Görme Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Grubu atletimiz Elfin Pehlivan bizleri bir defa daha gururlandırdı.
Atletimizi ve antrenörlerimizi yürekten tebrik ediyorum” diye konuştu.