Çayırova'da yeni halı alanların inşaatı sürüyor

Çayırova'da yeni halı alanların inşaatı sürüyor
Kocaeli'de Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi’nin, Çayırovalı gençlerin spor yapması için ilçeye kazandırdığı yeni halı alanların inşaatı tüm süratiyle devam ediyor.

KOCAELİ (İGFA) - Çayırovalı çocukların ve gençlerin fizikî ve zihinsel gelişimine büyük ehemmiyet veren ve bu bağlamda ilçeye birçok proje kazandıran Lider Çiftçi, Çayırovalı gençler için 10 yeni halı saha yapacaklarını açıklamıştı.

Çayırova’nın geleceği olan gençler için yeni spor alanları üreten Çiftçi’nin ilçe gençlerine müjdelediği yeni halı alanların üretimi da tüm süratiyle devam ediyor. İlçenin farklı noktalarına inşa edilecek halı alanlar şekillenmeye başladı. Hummalı bir formda devam eden proje çalışması kapsamında, takımlar en kısa müddette halı alanları tamamlayarak, Çayırovalı gençlerin hizmetine açmayı planlıyor.

ÇALIŞMALAR SON SÜRAT

Şekerpınar Mahallesi Cemal Murat Parkı’nda inşa edilen halı saha ile Kuştepe Stadyumu ardında inşa edilen iki halı alanda çalışmalar son hız devam ediyor. Çalışmaların aralıksız sürdüğü halı saha inşaatlarının en kısa müddette tamamlanması hedefleniyor. İmali süren 20x40 metre ebatlarındaki halı alanlar tamamlandığında, kente 8 bin metrekare yeni spor alanı kazandırılmış olacak.