Galatasaray'ın Yıldızı Zaniolo Aston Villa Yolcusu mu?

Galatasaray'ın Yıldızı Zaniolo Aston Villa Yolcusu mu?
Roma'dan 15 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Nicolo Zaniolo’yu kadrosuna katan Galatasaray, şimdide futbolcunun transfer iddiaları ile gündemde kalmaya devam ediyor. Galatasaray'ın kadrosuna kattığı Nicolo Zaniolo, pek çok kulübün dikkatini çekerek transfer pazarında adından söz ettiriyor. Özellikle İngiliz basını, 24 yaşındaki bu yetenekli oyuncu ile ilgili önemli bir iddiayı gündeme getirdi.

Zanıolo’ya Ada Kancası

İngiliz Premier Lig ekibi Aston Villa, Galatasaray'da forma giyen Nicolo Zaniolo ile ilgileniyor. Daha önce başarılı transferler gerçekleştirerek Youri Tielemans ve Pau Torres'i kadrolarına katan Aston Villa, bu kez Nicolo Zaniolo'yu takıma katmak istiyor.

Unaı Emery İstiyor

Tecrübeli teknik direktör Unai Emery'nin, İtalyan yıldız futbolcuyu kadrosunda görmek istediği haberleri yazıldı. Ancak oyuncunun geçmiş sakatlık problemleri nedeni ile bu transferin bir risk taşıdığı belirtiliyor. Sevilla'dan transfer operasyonlarının başına getirilen Monchi'nin bu riski göze alabileceği ifade ediliyor. Galatasaray ile 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunan 24 yaşındaki yıldız futbolcunun güncel piyasa değeri, 27 milyon Euro olarak belirlendi.

Haber Editörü