Gölcük'te amatör spora tam dayanak

Gölcük'te amatör spora tam dayanak
Kocaeli'de Gölcük Belediyesi, Spor Kenti Gölcük şiarıyla ilçede faaliyet gösteren spor kulüplerine takviye vermeye devam ediyor.

KOCAELİ (İGFA) - Gölcük Belediyesi, “Spor Kenti Gölcük” maksadıyla sporun her alanında takviyesini sürdürüyor.

Bu kapsamda Gölcük Belediyesi, her yıl olduğu üzere bu yıl da amatör spor kulüplerine gereç takviyesinde bulundu. Değirmendere Stadyumu’nda gerçekleşen dağıtım merasiminde Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Lideri Murat Aydın'ın da iştirakiyle amatör spor kulübü temsilcilerine spor gereçlerini teslim etti.

Törende konuşan Gölcük belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza spor yapma imkânı sunan, fizikî ve toplumsal gelişimlerine değerli katkı yapan, alt yapıdan üst yapıya atlet yetiştiren ve amatör bölgesel liglerde ilçemizi temsil eden amatör futbol kulüplerimize, her yıl olduğu üzere bu yıl da spor gereçlerini teslim ettik. Öbür branşlardaki spor kulüplerimize de talepleri doğrultusunda dayanak vermeye devam ediyoruz. Gölcük’ün isminin sportif başarılarla duyurmanın gayretini veren tüm kulüplerimize, yeni dönemde ve katılacakları liglerde ve turnuvalarda üstün muvaffakiyetler diliyorum” dedi.