Kayseri Büyükşehir'den Wakeboard şampiyonası

Kayseri Büyükşehir'den Wakeboard şampiyonası
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. konut sahipliğinde Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Su Altı Su Sporları Federasyonu iş birliğinde 11-13 Ağustos 2023 tarihleri ortasında 10 kentten 20 kulüp ve 143 atletin iştirakiyle Kablolu Wakeboard Kulüplerarası Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası gerçekleştirilecek.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç liderliğinde Kayseri’yi sporun merkezi yapma istikametinde faaliyetlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ulusal ve memleketler arası çapta tertiplere konut sahipliği yapmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Spor A.Ş. mesken sahipliğinde Büyükşehir Belediyesi Anadolu Mükemmeller Diyarı Sukaypark’ta Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Su Altı Su Sporları Federasyonu iş birliğinde Kablolu Wakeboard Kulüplerarası Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası gerçekleştirilecek.

11-13 Ağustos 2023 tarihleri ortasında 10 kentten 20 kulüp ve 143 atletin iştirakiyle heyecan dolu bir rekabetin yaşanacağı şampiyonda yarışlar saat 09.00’da başlayacak. Kayseri’nin değerli tesislerinden biri olan Sukaypark Tesisi'nde gerçekleşecek şampiyonada mükafatlar 13 Ağustos 2023 Pazar Günü 15.00'te yapılacak ödül merasimi ile sahiplerini bulacak.

Kablolu Wakeboard Kulüplerarası Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası heyecanını yaşamak isteyen Kayserililer fiyatsız biçimde yarışları takip edebilecek.