Kayseri Hacılar Erciyesspor'da imzalar atıldı

Kayseri Hacılar Erciyesspor'da imzalar atıldı
Kayseri'nin Hacılar Erciyesspor, mutabakata vardığı futbolcularla mukavele imzaladı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Hacılar Erciyesspor yeni dönemde maksat yükseltti. 2023 – 2024 döneminde kalıcı bir kulüp olmak akabinde da şampiyonluk hedefleyen sarı lacivertli kulüp bu doğrultuda muahedeye vardığı teknik takım ve 15 futbolcu ile mukavele imzaladı.

Sarı Lacivertli kulüp antrenör olarak Emin Altındağ ile el sıkışırken teknik takımda, Hacı Ahmet Akkaya, Mustafa Öztaş, İsmail Karakuş ve Seyit Demir ile anlaştı. Yeni dönemde gaye yükselten kulüp bu doğrultuda Dursun Fazilet Yıldız, Melih Faruk Demir, Yasin atıcı, Fazlı Güner, Aytaç Aydoğdu, Mehmet Tatlı, Mustafa İlkay Kartal, Bora Barlas, Yunus Öztürk, Batuhan Hidayetoğlu, Eray tokat, Volkan Bedel, Emre Gürbüz, Tuncay Kara ve Batuhan Kaya ile kontrat imzaladı.

Yeni transferlerle kadroya güç kattıklarını belirten Sarı Lacivertli ekibin Futbol Şube Sorumlusu Halit Aysu yaptığı açıklamada; “Hacılar Erciyesspor kulübü olarak bu sene dönem açılışı öncesi atletlerimizle kontratlarımızı yaptık. İnşallah geçen yılki dönemden daha yeterli bir dönem geçiririz. Bu muahede periyodu süreci içerisinde başta Belediye Liderimiz Bilal Özdoğan olmak üzere bütün idare konseyi arkadaşlarım ismine özverili bir çalışma yürüttük, çalışmamızın da karşılığını aldık. Ekibimizin iskeletini koruduk, yeni destekler yaptık, bundan sonra da desteklerimiz devam edecek. İnşallah Hacılar Erciyesspor’a yakışır hem futbol oynamayı hem de taraftarımıza hoş bir futbol izletmeyi düşünüyoruz. Yeniden kulübümüz gurubumuzda argümanlı kadrolar ortasında olacak. İnşallah kadromuzu yakıştığı yere getireceğiz ”dedi.