Kayseri Kocasinan'ın 'milli' gururu

Kayseri Kocasinan'ın 'milli' gururu
Kayseri'nin Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Atleti Kenan Eren Kahraman, Polonya'da düzenlenen Yıldız - Genç Avrupa Şampiyonasındaki Çift Erkek kategorisinde Avrupa üçüncü oldu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ulusal Kadrosu temsil eden Kayseri Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Sportmeni Kenan Eren Kahraman, 14-24 Temmuz 2023 tarihleri ortasında Polonya'da düzenlenen Yıldız - Genç Avrupa Şampiyonasına damga vurdu. Çift Erkek kategorisinde Görkem Öcal ile birlikte Avrupa üçüncüsü olan Kenan Eren Kahraman, Kayseri’yi ve Türkiye’yi bir defa daha gururlandırdı.

Kahraman’ı tebrik eden Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya Şampiyonasında muvaffakiyet ile temsil eden Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü atletlerinin her vakit yanlarında olduklarını vurguladı. Lider Çolakbayrakdar, spor alanında her branşta atletlere dayanak verdiklerini belirterek; “Öncelikli olarak atletlerimizi ve Antrenörler Halil Adak ile Kemal Balım’ı kutluyor, muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum. Fiziki yaptığımız çalışmalardan daha kıymetlisi ise beşere yapılan yatırımdır. Bu odağın merkezinde gençler ve çocuklar olmak üzere hizmetlerimizle herkesin hayatına dokunuyoruz ” sözlerini kullandı.