Kayserispor'a kent protokolden moral ziyareti

Kayserispor'a kent protokolden moral ziyareti
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, TBMM Ulusal Savunma Komitesi Lideri ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile birlikte ligin birinci haftasında Galatasaray’ı konuk edecek olan Mondihome Kayserispor’a müsabaka öncesinde moral ve motivasyon dayanağı verdi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Her vakit olduğu üzere bu dönem da kentin Üstün Lig’deki temsilcisi Yukatel Kayserispor’u yalnız bırakmayan Lider Büyükkılıç, evvelki devir Ulusal Savunma Bakanı, TBMM Ulusal Savunma Kurulu Lideri ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Vali Gökmen Çiçek, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, AK Parti Vilayet Lideri Fatih Üzüm, Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi İdare Konseyi Lideri Hüseyin Akay ile birlikte sarı kırmızılı kadrosu tesislerde ziyaret etti.

Akar ve Büyükkılıç ile beraberindeki heyet, Trendyol Harika Ligi’nin birinci haftasında Galatasaray’ı konuk edecek olan Mondihome Kayserispor’a müsabaka öncesinde moral ve motivasyon dayanağı verdi.

Akar, Kayserispor Teknik Yöneticisi Çağdaş Atan ve futbolcular ile görüşürken, Atan da “Bize çok moral verdiniz, çok teşekkür ederiz” dedi.

TBMM Ulusal Savunma Kurulu Lideri ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ise futbolcularla sohbet ederek, “Her şey daha hoş olacak. Düşünceli, güç diyebileceğimiz o periyotlar büyük ölçüde atlatıldı, atlatılıyor. Her yerde geçerli olan şey moral ve motivasyondur. Sizleri destekleyen binlerce Kayserili hemşehrimiz var. Büyük bir merakla, inançla başarılarınızı bekliyoruz. Muvaffakiyetler diliyoruz, sağ olun, var olun” diye konuştu.

Akar, burada yaptığı açıklamada, “Kayserispor’umuz Kayseri’miz için çok kıymetlidir. Kayserispor’umuzun yaptığı çalışmaları yerinde görmek üzere sayın liderden bilgiler aldık. Zati belediye liderimiz, valimiz gece gündüz buradaki arkadaşlarımızla beraberler, her türlü dayanağı sağlıyorlar. Temennimiz, dileğimiz Kayserispor’un bu dönemde çok başarılı, yüksek performans göstereceğine inanıyoruz. Bu vesile ile hemşehrilerimizi maçlarda her vakit Kayserispor’umuzu desteklemeye davet ediyoruz” formunda konuştu.

Başkan Büyükkılıç da “Hasret bitiyor, sarı kırmızı sevdamız Kayserispor’umuz alana iniyor. Cumartesi akşamı yeni dönemin birinci maçında Galatasaray’ı konuk edecek Kayserispor’umuza takviye olmak için kentimizin marka pahası sarı kırmızılı ekibimizin antrenmanını izleyerek futbolcu kardeşlerimize muvaffakiyetler diledik” tabirlerini kullandı.

)