Keşan İdmanyurdu Futbol Akademisi’ne büyük ilgi

Keşan İdmanyurdu Futbol Akademisi’ne büyük ilgi
Keşan İdmanyurdu Futbol Akademisi’nde sportmen sayısı her geçen gün artıyor.

Erdoğan DEMİR/ Keşan Postası (EDİRNE İGFA)
Edirne'ye bağlı Keşan İdmanyurdu Kulübü Lideri Taner Karatepe Teknik Yönetici Onur Aldanmaz, Eğitmenler Emre Karakuş ve Yücehan Köklüünal ile Kaleci Antrenörü Sercan Selvi nezaretinde Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Erol Elmas Semt Sahası’nda Salı ve Perşembe günleri gerçekleşen futbol akademisi çalışmalarına ulaşan atlet sayısının 50’ye yaklaştığını belirterek “Okulların tatil olduğu periyotta Salı ve Perşembe günü yapılan çalışmalar okullar açıldığında da hafta sonları gerçekleşecek. Okullar açıldıktan sonra onunla ilgili de bir program açıklayacağız” dedi.

Keşan İdmanyurdu Futbol Akademisi’ne çocuklarını gönderecek velilerin Kulüp Lideri Taner Karatepe’ye 0536 887 00 46 numaralı telefondan yahut Sportif Yönetici İsmail Atik’e 0 545 566 67 99 numaralı telefonlardan ulaşabilecekleri belirtildi.

Taner Karatepe, futbol akademisine gösterilen ilgi nedeniyle tüm velilere ve atletlere teşekkür ederek, “Bu akademimizde amacımız hem kulübümüze futbolcu kazandırmak hem de ilerleyen süreçte Türk Futbolu’na Keşan’dan kıymetli isimler kazandırmak olacaktır” dedi.