Manisa filede transfere doymuyor

Manisa filede transfere doymuyor
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi 2023-2024 dönemi planlaması kapsamında 1. Lig’den Libero Simay Orgun’la kontrat imzalayarak takımını güçlendirdi.

MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Grubu 2023-2024 dönemi takım planlamasında bir ismi daha takımına kattı.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Ligi’ne yükselmek için transfer atılımına devam eden yeşil-beyazlı grup son olarak 1. Ligde oynayan Simay Orgun’u renklerine bağladı. 2001 doğumlu isim Halkbank ile başladığı voleybol mesleğine PTT Spor 2, Mert Kaan Spor Kulübü, Aksaray 1989 Spor Kulübü ve Tarsus Belediyespor’da devam etti.

Manisa BBSK Voleybol Şube Sorumlusu Metin Memiş, “1 Ağustos’ta grubumuz kuvvet idmanlarıyla yeni dönem hazırlıklarına başlayacak. Biz de süratle takımımızı şekillendiriyoruz. Takım yapılanmamız noktasında Libero mevkiinde oynayan ve 2001 doğumlu Simay Orgun’u renklerimize bağladık. Manisa’mızı Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi’nde muvaffakiyetle temsil edeceğimize inanıyorum. Ben şimdiden Manisalı spor severleri Büyükşehir Belediyesi Tarık Almış Spor Salonu’nda oynayacağımız maçlara davet ediyorum” dedi.