Manisa'da yaz spor okullarına ağır ilgi

Manisa'da yaz spor okullarına ağır ilgi
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü işbirliğinde açılan yaz spor okulları kapsamında yüzme, basketbol, cimnastik, voleybol ve tenis branşlarında birinci devir kursları devam ediyor.

MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından her yıl düzenlenen yaz spor okullarında birinci periyot kurs faaliyetleri sürat kesmeden devam ediyor.

Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Salonu’nda gerçekleşen ve Manisalıların da ağır ilgi gösterdiği kursları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Toplumsal Hizmetler Dairesi Lideri Sibel Alkın Kedersiz de şube müdürleri ile birlikte ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Spor Okulları Koordinatörü Sedat Özhelvacı, kurslar hakkında Daire Lideri Sibel Alkın Kedersiz’e bilgiler verdi.

Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün’ün kente kazandırdığı sportif tesisler ile her yıl binlerce çocuğun çeşitli branşlarda spor yapma imkanına sahip olduğunu lisana getiren Toplumsal Hizmetler Dairesi Lideri Sibel Alkın Kedersiz, “Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Toplumsal Hizmetler Dairesi Başkanlığımız uyumunda açılan yaz spor okullarına son derece büyük bir ilgi var. Voleybol, cimnastik, basketbol, yüzme ve tenis olmak üzere 5 branşta hizmet veriyoruz. Yaz devri boyunca çocuklar bu türlü yararlı bir aktivitenin içerisinde yer alacaklar. Ailelerimize de gösterdikleri bu ağır ve manalı ilgiden ötürü da teşekkür ediyoruz. Kurslara katılmak isteyenler için de yeni devir kayıtlarımız Ağustos ayının birinci haftası itibariyle başlıyor” diye konuştu.