Memduh Büyükkılıç badmintoncularla buluştu

Memduh Büyükkılıç badmintoncularla buluştu
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Yarı Final Karşılaşmalarında birinci olarak 15 -18 Ağustos 2023 tarihleri ortasında Aydın’da düzenlenecek olan Türkiye Finallerine gitmeye hak kazanan atletlerle buluştu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kente kazandırdığı milletlerarası standartlarda tesislerin yanı sıra spora ve atlete verdiği takviyelerle spor topluluğunun takdirini toplayan Lider Büyükkılıç, çeşitli tertiplerde Kayseri’yi ve Türkiye’yi temsil eden atletlerle bir ortaya gelerek, hem başarılarından ötürü tebrik etmeye hem de onları motive etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Talas Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Nevşehir’de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Yarı Final Karşılaşmalarında birinci olarak 15 -18 Ağustos 2023 tarihleri ortasında Aydın’da düzenlenecek olan Türkiye Finallerine gitmeye hak kazanan atletlerle bir ortaya geldi.

Başkan Büyükkılıç, başarılarından ötürü atletleri tebrik ederek, “Sayın Cumhurbaşkanımıza, Gençlik ve Spor Bakanımıza bu türlü fırsatları siz gençlere verdikleri için teşekkür ediyorum. Kayseri’mizde Gençlik, Spor Vilayet Müdürlüğü’müzün değişik alanlarda yapmış olduğu çalışmalar ile bizler de gurur duyuyoruz, keyif alıyoruz. Muvaffakiyetlerinizin devamını diliyor, birincilikler Kayseri’mize yakışır diyoruz” diye konuştu. Atletlerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Büyükkılıç, grupla birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Talas Gençlik Merkezi ziyaretinde Lider Büyükkılıç’a, AK Parti Kayseri Vilayet Lideri Fatih Üzüm ile Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın eşlik etti.