Onana'ya Dolandırıcılık İçin Suç Duyurusu

Onana'ya Dolandırıcılık İçin Suç Duyurusu
Av. Kerim Bahadır Şeker, Manchester United'ın kalecisi Andre Onana'nın kendisini dolandırdığını iddia ederek suç duyurusunda bulunacak.

Galatasaray'ın kongre üyesi Av. Kerim Bahadır Şeker, Manchester United'ın kalecisi Andre Onana'nın kendisini dolandırdığını iddia ederek futbolcunun Türkiye'ye gelmemek için sakatlık numarası yaptığını belirtti. Şeker, Onana hakkında pazartesi günü İstanbul Adliyesi'ne suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Şeker'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, futbolcu Dany Nounkeu ve Cedric Leandre Tchoumbe Fankam ile birlikte birkaç arkadaşıyla Onana tarafından dolandırıldığını iddia ederek konuyla ilgili ses kayıtları, ekran görüntüleri ve mesajlaşmaları da delil olarak sunacağını belirtti.

onana-2.jpg

Fabrizio Romano'nun haberine göre Onana'nın Kamerun'un Mauritius ile oynadığı maçta omzunda yaşadığı sakatlık nedeniyle oyun dışında kaldığı belirtiliyor. Ancak kaynaklar sakatlığın ciddiyetinin düşük olduğunu ve Onana'nın milli ara sonrası Manchester United'ın maçlarına yetişmesinin beklendiğini bildiriyor.

İngiliz temsilcisi, 26 Kasım'da Everton ile karşılaşacak ve ardından 29 Kasım'da Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'a konuk olacak.

Haber Editörü