Potada Cevat Soydaş Turnuvası ile 23'üncü buluşma Eylül'de

Potada Cevat Soydaş Turnuvası ile 23'üncü buluşma Eylül'de
Tofaş Spor Kulübü’nün mesken sahipliğinde klâsik olarak düzenlenen 23. Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası bu yıl; Bahçeşehir Koleji, Bursaspor İnfo Yatırım, Çağdaş Bodrumspor, Darüşşafaka Lassa ve Galatasaray NEF’in iştirakiyle 20-23 Eylül 2023 tarihleri ortasında gerçekleştirilecek.

BURSA (İGFA) - Türkiye Sigorta Basketbol Muhteşem Ligi takımlarından TOFAŞ'ın 2023-2024 dönemi hazırlıkları kapsamında mesken sahipliğini yapacağı Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası her yıl olduğu üzere bu yıl da spor severlere dönem öncesinde basketbol şöleni yaşatacak.

Bu yıl 23.’sü düzenlencek turnuvada müsabakalar 20-23 Eylül 2023 tarihleri ortasında Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu'nda oynanacak.

Geçirdiği trafik kazası sonucu 2001 yılında hayatını kaybeden eski ulusal basketbolcu Cevat Soydaş’ın anısına her dönem öncesi klâsik olarak düzenlenen tertibe bu yıl konut sahibi TOFAŞ'ın yanı sıra Bahçeşehir Koleji, Bursaspor İnfo Yatırım, Çağdaş Bodrumspor, Darüşşafaka Lassa ve Galatasaray NEF kadroları katılacak. Turnuvanın bilet satış programı ve yayın bilgisiyle ilgili ayrıntılar daha sonra açıklanacak.