Potada Manisa BBSK ve Bahçeşehir işbirliğine devam

Potada Manisa BBSK ve Bahçeşehir işbirliğine devam
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Basketbol Gençler Ligi (BGL) 2023-2024 dönemi için Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü İzmir Şubesiyle ortasındaki işbirliğini uzattı.

İZMİR (İGFA) - Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Yerleşkesi Kurucusu Yücel Yücel ve Manisa BBSK Altyapıdan Sorumlu İdare Heyeti Üyesi Engin Altun tarafından iki kurum ortasındaki işbirliğini uzatan protokol imzalandı.

Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Yerleşkesi Kurucusu Yücel Yücel, imza merasiminde yaptığı konuşmada, “Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübünü ve Büyükşehir Belediye Liderimizi tebrik ederim. Hakikaten altyapılara, spora bu kadar hizmet veren bir Büyükşehir Belediyesi Türkiye’de az gördüm” dedi. Yücel, A Ekip seviyesinde FİBA Europe Cup’ta çaba edecek olan Manisa BBSK ve Bahçeşehir Kolejiyle ilgili olarak da, “Umarım finalde Manisa ve Bahçeşehir oynar” açıklamasını yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Basketbol Gençler Ligi’nde (BGL) geçtiğimiz dönemin akabinde 2023-2024 Bahçeşehir Koleji İzmir Şubesi olan işbirliğini uzatıldı. Tevfik Lav Spor Tesislerinde yapılan imza merasiminde Büyükşehir Belediyespor Kulüp Lideri Bora Çaylan, Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Yerleşkesi Kurucusu Yücel Yücel, Altyapıdan Sorumlu İdare Şurası Üyesi Engin Altun, Manisa BBSK Genel Menajeri Nihat Mala, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü İzmir Şube Sorumluları ve teknik takımı de yer aldı. Yenilenen işbirliğiyle spor ve eğitimin bir ortada sürdürülmesi noktasında kıymetli bir mutabakat devam etti.