Potanın Tarzanları Avrupa'da

Potanın Tarzanları Avrupa'da
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Lideri Bora Çaylan, 2023-2024 dönemi öncesi basketbol grubu ve FIBA Europe Cup serüveni hakkında değerlendirmelerde bulunarak taraftarların heyecanla beklediği kombine kartları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, tarihinde birinci Türkiye Sigorta Basketbol Harika Ligi döneminde birçok farklı duyguyu ve birçok farklı tecrübeyi birlikte yaşadıklarını belirterek, dönemin tamamlanmasından sonra Genel Menajer Nihat Mala ve Başantrenör Ahmet Kandemir ile birlikte takım çalışmalarına vakit kaybetmeden başladıklarını söyledi.

Basketbol Üstün Ligi’nde 11. olarak tamamlamaları akabinde FIBA Europe Cup’a davet edildiklerini ve turnuvaya ön eleme cinsinden dahil olacaklarını belirterek, "Turnuvaya iştirak sürecindeki dayanaklarından dolayı Büyükşehir Belediye Liderimiz Sayın Cengiz Ergün’e bir sefer daha teşekkür etmek istiyorum. Kura çekimi 8 Ağustos’ta gerçekleşecek ve ön eleme tipi küme formatında oynanacak" denildi.

Bu ortada kombine kartların 1 Ağustos’ta passo.com.tr ve Muradiye Spor Salonu’ndaki Passo gişesinden satışa sunulacağını belirten Kulüp Lideri Bora Çaylan, "Kombine kart alan taraftarlarımız bu dönem Basketbol Üstün Ligi ve FIBA Europe Cup olmak üzere maçlarını yerinden izleme talihine sahip olacaklar. İzleyecekleri maç sayısı grubumuz gayret ettiği kulvarlarda üst çeşitlere yükseldikçe artacaktır. Hasebiyle kombine kart sahibi olmak bu yıl geçtiğimiz yıldan çok daha avantajlı hale gelecek. Bu dönem tüm maçlar için bilet fiyatlarımızı da dönem öncesinden taraftarlarımızla paylaşacağız. Kombine kartlarımız ve bilet fiyatlarımız ile ilgili tüm ayrıntıları önümüzdeki hafta resmi internet sitemizden duyurmuş olacağız. Taraftarlarımız da böylelikle kombine kart sahibi olmanın avantajlarını görmüş olacaklar. Söyledim üzere bu dönem en büyük dileğimiz Muradiye Spor Salonu’nu her maç dolu bir biçimde görmek. Bu atmosferi sağladığımız takdirde daima birlikte çok büyük öyküler yazabiliriz…” diye konuştu.