Poyrazın Kızları'na üç imza birden

Poyrazın Kızları'na üç imza birden
2023-2024 döneminde Bayanlar Hentbol Muhteşem Ligi’nde çaba edecek Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü bünyesindeki Poyrazın Kızları, takımını güçlendirmeye devam ediyor.

BURSA (İGFA) - İç transferi tamamlayan, dış transfer ise 2 oyuncuyu takımına katan Poyrazın Kızları, sağ oyun kurucu Sırp Katarina Tanaskovic, sol oyun kurucu Karadağlı Nikolina Knezevic ve kaleci Seda İrem Güleç’le mukavele imzaladı.

Üç oyuncu da Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Fethiye Spor Tesisleri’nde kendilerini Poyrazın Kızları’na bağlayan mukaveleye imza attılar.

1995 doğumlu ve 1.85 uzunluğundaki sağ oyun kurucu Katarina Tanaskovic, ZRK Naisa Nis, Rocasa Gran Canaria ACE, CS Dacia Mioveni 2012 ve son olarak PDO Salerno’da oynadı.

2000 doğumlu ve 1.83 uzunluğundaki Karadağlı sol oyun kurucu Nikolina Knezevic ise ZRK Buducnost Podgorica ve son olarak CSU Danubius Galati kadrolarında forma giydi.

Kaleci Seda İrem Güleç ise son 2 dönemdir Bayanlar Hentbol 1. Ligi’nde çaba eden Bolu Belediyespor’da forma giydi. 2005 doğumlu oyuncu geçtiğimiz dönem Bolu Belediyespor’da 19 maçta oynadı.

Katarina Tanaskovic, Nikolina Knezevic ve Seda İrem Güleç, Bursa Büyükşehir Belediyespor ailesine katılmaktan ötürü keyifli olduklarını söz ederlerken, grubun başarısı için en güzel performansı sergilemek istediklerini söz ettiler.