Poyrazın Kızları'ndan dönem öncesi Lider Aktaş'a nezaket

Poyrazın Kızları'ndan dönem öncesi Lider Aktaş'a nezaket
Geçtiğimiz dönem başında Bursa Büyükşehir Belediyespor bünyesine dâhil olan, şimdi ikinci yıllarında Türkiye Şampiyonu olarak Üstün Lig’e yükselen Poyrazın Kızları, yeni dönem öncesi Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.

BURSA (İGFA) - Yaklaşık 10 yıl evvel Mudanya’da ilkokul 4. sınıftayken Antrenör Merve Yılmaz tarafından okullardan seçilerek hentbolla tanışan ve kısa vakitte ayakta alkışlanacak bir muvaffakiyet öyküsüne imza atan Poyrazın Kızları, son 2 yıldır Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün formasını terletiyor.

Büyükşehir çatısı altındaki şimdi ikinci yıllarında Türkiye Şampiyonluğunu Mudanya’ya kazandıran sportmenler, ayrıyeten okul sporlarında 4 Türkiye Şampiyonluğu elde ederek yakalanması güç bir muvaffakiyete da imza attılar.

26 Ağustos’ta başlayacak Üstün Lig’e, biri Sırp, biri Karadağlı iki yabancı oyuncu transferiyle argümanlı bir formda hazırlanan Poyrazın Kızları, dönem öncesi Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş’ı ziyaret etti. Antrenör Merve Yılmaz ile Büyükşehir Belediyespor Kulübü Lideri Gökhan Dinçer ve Mudanya Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Çağlar Yeni'nin de hazır bulunduğu ziyarette atletlerle sohbet eden Lider Aktaş, yeni dönem için muvaffakiyet dileğinde bulundu.

Ekibe iki yabancı oyuncunun da dahil olduğunu hatırlatan Lider Aktaş, hentbolda Bursa’ya yeni muvaffakiyetler geleceğine inandığını söyledi.

Ziyaretin sonunda sportmenler Lider Aktaş’a grup formasını ikram etti.