PSG Al Hilal'in Mbappe İçin Yaptığı Teklifi Kabul Etti

PSG Al Hilal'in Mbappe İçin Yaptığı Teklifi Kabul Etti
Fransız yıldız Kylian Mbappe için Al Hilal'in 300 milyon euro'luk teklifini Paris Saint-Germain (PSG) kabul etti. Futbolcunun Real Madrid'e transfer olmak istediği biliniyor. Al Hilal, Mbappe'yi takıma çekmek için yıllık 700 milyon euro'luk inanılmaz bir maaş teklifi sundu. Ayrıca haberde futbolcuya sunulan teklifin 1 yıllık olacağı ve gelecek sezon Real Madrid'e gitme isteğine imkan tanıyan bir sözleşme sunulacağı iddia edildi.

PSG Teklifi Kabul Etti

Fabrizio Romano'nun haberine göre, Al Hilal yöneticileri Paris Saint-Germain'e Fransız yıldız Kylian Mbappe için 300 milyon euroluk bir teklif sundu. İngiliz basınından Sky Sports ise PSG'nin bu teklifi kabul ettiğini iddia ediyor.

Mbappe’ye 700 Milyon Euro

CBS'den James Benge'nin haberine göre, Al Hilal, Paris Saint-Germain'e yaptığı 300 milyon euro'luk teklifin yanı sıra Kylian Mbappe'ye yıllık 700 milyon euro maaş kazanacağı inanılmaz bir teklifte bulundu.

Real Madrid’e Gitme Şansı da Var

Haberde ayrıca belirtilen detaylara göre, Al Hilal'in Kylian Mbappe'ye yaptığı teklifin 1 yıllık bir sözleşme olduğu ve Fransız yıldızın gelecek yaz Real Madrid'e gitme isteğine olanak sağlayacak bir düzenlemenin bulunduğu öne sürülüyor.

Haber Editörü