Ulusal atletimiz Sümeyye'ye sponsor takviyesi

Ulusal atletimiz Sümeyye'ye sponsor takviyesi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Dünya ve Avrupa Şampiyonu Paralimpik Kadrosu Ulusal Yüzücüsü Sümeyye Boyacı’nın sponsoru oldu.

ESKİŞEHİR (İGFA) - Paralimpik Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’nin olimpik yüzme branşlarında birinci Dünya Şampiyonluğuna ulaşan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Paralimpik Kadrosu Ulusal Yüzücüsü Sümeyye Boyacı’ya yeni bir sponsorluk takviyesi geldi. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş, başarılı ulusal yüzücümüz Sümeyye Boyacı’nın sponsoru oldu.

Halk Ekmek San. ve Tic. A.Ş. İdare Konseyi Lideri Deniz Kaplan, Sümeyye Boyacı’nın muvaffakiyetleri ile hem Eskişehir’in hem de Türkiye’nin gurur duyduğunu belirterek, “Sümeyye bizim için çok değerli. Azmi, çalışkanlığı ve elde ettiği muvaffakiyetler ile hepimiz gurur duyuyoruz. Bu kapsamda Boyacı’ya Halk Ekmek A.Ş. olarak sponsorluk takviyesi veriyoruz. Kentimizi ve ülkemizi gururlandırmaya devam edeceğinden hiç kuşkumuz olmayan başarılı atletimize bundan sonraki yarışlarda ve spor yaşantısında muvaffakiyetler diliyor, her vakit yanında olduğumuzu bir kere daha vurgulamak istiyorum.” dedi.

Boyacı, 31 Temmuz-6 Ağustos tarihleri ortasında İngiltere’de düzenlenecek Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda yarışacak.