Ulusal voleybolculara sponsor takviyesi

Ulusal voleybolculara sponsor takviyesi
Türkiye Voleybol Federasyonu ve PUMA ortasında imzalanan mutabakatla PUMA, Türkiye Ulusal Voleybol Gruplarının resmi forma sponsoru oldu.

İSTANBUL (İGFA) - Mutabakatla birlikte PUMA, 2026 yılı sonuna kadar Türkiye Ulusal Voleybol Gruplarının karşılaşma ve idmanlarda giymek üzere kullanacağı gereçleri tedarik edecek.

2023 FIVB Milletler Ligi’nde elde ettiği şampiyonluk başarısıyla göğsümüzü kabartan Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri yeni PUMA formalarıyla, Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda alana çıkacaklar.

TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlenen imza merasimi, TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ, PUMA Middle East Genel Müdürü Taner Seyis ve ulusal voleybolcular Adis Lagumdzija, Efe Bayram, Eda Fazilet ve Kübra Akman’ın iştirakiyle gerçekleşti.

TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ: “Türk voleybolu her geçen gün paydaşlarıyla büyüyor. Dünyada ve Avrupa’da çok kıymetli başarılara imza atıyor. Biz bugüne kadar dünya sıralamasında hiçbir vakit 1 numara olmamıştık. Bir Amerika galibiyetiyle hem Amerika’nın elinden dünya birinciliğini aldık hem de o turnuvanın şampiyonu olduk. Ne kadar bu evlatlarla gurur duysak azdır. Hepinizin bildiği üzere PUMA bir dünya markası. Bu dünya markasıyla uzun vadeli iş birliği yapmak da bizim için de farklı bir ehemmiyet arz ediyor. İnanıyorum ki PUMA markasıyla dünya şampiyonlukları, Avrupa şampiyonlukları yaşayacağız. Ve baktığımızda üzerimizde bizim paha ortağımız PUMA’yı göreceğiz. Üç kupayla başladık bu yıl. Artık Avrupa Şampiyonası akabinde Olimpiyat elemleri var.”

PUMA Middle East Genel Müdürü Taner Seyis: “PUMA Türkiye, Türkiye Voleybol Federasyonu’nu bir aile olarak görüyor. Birlikte bir seyahate başladık. Bu seyahat kısa bir seyahat değil. Uzun soluklu bir seyahat. 3,5 yıllık bir muahede imzaladık. Bu türlü büyük başarılara imza atan federasyonun, ekip formasında olmaktan gurur duyuyoruz. Bu seyahatin bir kesimi olduğumuz için çok heyecanlıyız.”